Ne olur bana yardım edin arada kaldım

zedra123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2021
95
22
26
Siz kendiniz kavga aramissiniz bence çocukların adını ağzına alınca ne olacak ? Yani dugun resmen falan basit konuları büyütüp fitili ateslemissiniz yılların birikimi de sizin üstüne ze patlamış bence sessiz kalıp kimseyi aramayın eşinizle aranızı düzeltin ve kv. Kisisine biraz mesafe koyun
Kvdem şimdi arada kaldı. Kvdem ben söylemedim öyle bişe demiş ben ortada kaldım şimdi

Kapikulpu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2019
2.203
1.732
Merhaba! Kızlar hemen olaya gireyim. Eltimle 3 senedir küsüz konuşmuyoruz kvdemle aramızda bir sorun yok ama kvdemle eltim çok iyi değiller çok çektirmiş eltim kvdemlere kaynanam mecbur konuşuyor onla çocukları göstermez yoksa neyse. Dün eşimin hala kızının kınası vardı biz tabi ayrı masalarda oturduk. Kaynanam yanıma uğramadı gelini alınır diye düşündü ( eltim laf eder hep onu çok seviyosun beni sevmiyorsun diye ) neyse bende alındıgmı söyledim beni aradı kızım biz seni daha çok seviyoruz işte alınma öyle şey olurmu neyse olaya geleyim asıl. Dügünde resim çekilmiştik kaynanam da almış onları bana getirdi sonra eltimle kayanın demişki hep onlarınkini alıyorsun vere benim çocuklarımı adını kullanmış kaynanama bunu bana söyledi bende benim çocuğumun adını azına almasın dedim akşam oldu eşime anlattım orda bişe kıskançlık yapmışlar dedin neyse bu sabahta eşim sen git abisine söyle senin karın. Benim çocuklarımı azına almasın adını demiş oda ne diyosun demiş eşimde annem karıma söyledi demiş. Eşim açtı bana dediki abimle kavga ettik annem diyorki ben öyle bişey söylemedim bende arada kalmamak için annesi dedimki annen bana ben onların resimlerini almadım alındılar herhalde dedi dedim. Sonra eşim ben dügüne falan gitmiyorum siz dedikodu yapıyosunz benim ailemden uzakdır küfür kıyamet kapattı telefonu. Kızlar ben napıcam şimdi kvdede ses soluk yok aramadı ne dicem kaynanama kaybım köpürmüştür benim karımın dedikodusunumu yapıyosunz diye. Ne olucak
Siz kendiniz kavga aramissiniz bence çocukların adını ağzına alınca ne olacak ? Yani dugun resmen falan basit konuları büyütüp fitili ateslemissiniz yılların birikimi de sizin üstüne ze patlamış bence sessiz kalıp kimseyi aramayın eşinizle aranızı düzeltin ve kv. Kisisine biraz
Kvdem şimdi arada kaldı. Kvdem ben söylemedim öyle bişe demiş ben ortada kaldım şimdi
Arada kalmamış resmen sizi satmış bence evinize yogunlasin çocuklarınıza ve eşinize hanenize 3.sahislari dahil etmeyin esiniz de çok garip sizin lafınızla gidip abisine kavga etmiş yani.

zedra123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2021
95
22
26
Eşinize kim bilir eltiniz ile ilgili neler dediniz, çocukları ağzına aldı öyle böyle diye. Gazi verin verin sonra eşim ortalığı karıştırdı.
Ne gazı kardeşim gaz verecek olsam başka bişe söylerim . Benim söylediğim annenle konuştuk demişlerdi hep onların resmini alıyor bizimkileri almıyor demiş oglumun adını kullanmışlar bende dedimki orda bile kıskançlık mı düşünülmüş anmasın çocuklarımın adını dedim

Derindeniz95

Mucize gibi girdin hayatımıza;-)
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2018
2.932
4.089
30
Evet bana patladı ben sadece geldim ona söyledim .
Siz eşinizin nesi oluyorsunuz onlar ailesi oluyorsa?Evet suçlusunuz ama ben bu sözü kaldıramazdım galiba.Kv nizde çok dedikoducu.Onlarin lafını neden size getiriyor ki.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 854 gün geçti.

PETRA1012

Ve şarkımdaki kuş öldü. Koruyamadı ellerim..
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2020
3.262
6.716
Sanırım şuan eliniz ayağınıza dolaşık bi şekilde konu açmışsınız anladığım kadarıyla yorum yapacam o yüzden.
Şu saatten sonra yapacak bişey yok tamam onlar haksız ama sizde abartmışsınız sanki bişeyleri kimseyi aramayın daha fazla ortalık karışmasın yüz yüze gelince konuşulsun konu açılırsa

zedra123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2021
95
22
26
Siz kendiniz kavga aramissiniz bence çocukların adını ağzına alınca ne olacak ? Yani dugun resmen falan basit konuları büyütüp fitili ateslemissiniz yılların birikimi de sizin üstüne ze patlamış bence sessiz kalıp kimseyi aramayın eşinizle aranızı düzeltin ve kv. Kisisine biraz

Arada kalmamış resmen sizi satmış bence evinize yogunlasin çocuklarınıza ve eşinize hanenize 3.sahislari dahil etmeyin esiniz de çok garip sizin lafınızla gidip abisine kavga etmiş yani.
Olayların buraya gelecegni nasıl tahmin ederbilirdimki eşim hayatta söylemezdi böyle birşey

KIR PAPATYASII

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2021
2.620
9.331
Yani çocuklarımın adını anmasın diye olay çıkarıyorsanız sonuçlarına katlanmanız lazım. Kocanızı doldurup doldurup yollamayın bir daha sonra başınıza patlar bu şekilde. Huzur istiyorsanız uğraşmayın.

Gördüğünüz gibi kayınvalideniz en çok sizi sevmiyor çünkü evladı değilsiniz . Çocukların arası açılmasın diye tabi ki susup sizi kötü gösterecek. Kötülüğünüze söylemiyorum ama cidden herşeyi bu kadar abartmayın.

Bundan sonra da eşinize sakin yaklaşın kimseyle de inatlaşmaya çalışmayın. Eltinize takıntı yapıp uğraşmayın bence sizde de sorun var gelmiyorsa nişanda eşiniz görmüyor mu annesinin gelmediğini soğuk durun sizde

zr ada

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2021
794
3.494
20
Her konu hakkında bu kadar dedikodu yapmayın . Yaparsanız böyle ortalik karışır evinizdeki huzura bakın siz yok kim kimi daha çok seviyor toplarinda ne işiniz var?
Siz evinizin huzuruna bakın siz de az değilsiniz .

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 158 cm. Başlangıç Kilom :78 Kg. Şimdiki Kilom :73.50 Kg.

zedra123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2021
95
22
26
Hi
Sanırım şuan eliniz ayağınıza dolaşık bi şekilde konu açmışsınız anladığım kadarıyla yorum yapacam o yüzden.
Şu saatten sonra yapacak bişey yok tamam onlar haksız ama sizde abartmışsınız sanki bişeyleri kimseyi aramayın daha fazla ortalık karışmasın yüz yüze gelince konuşulsun konu açılırsa
Hiç sorma yeminle çaresiz kaldım akşam dügün var eşim gitmicem ben diyor eşim beni suçluyor ben ne yaptım ya geldim söyledim sana git abine söyle diyemi

zr ada

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2021
794
3.494
20
Valla bilmiyorum ne olucak kvdemi arasammı diyorum ya hep eşim karıştırdı ortalığı
Ortalığı siz karistirmissiniz ama böyle olacağını tahmin etmemişsiniz bir daha dedikodu yapmazsiniz

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 46 Kg. ile 62 Kg. arasında olması gerekir.

zedra123

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2021
95
22
26
Hi
Hiç sorma yeminle çaresiz kaldım akşam dügün var eşim gitmicem ben diyor eşim beni suçluyor ben ne yaptım ya geldim söyledim sana git abine söyle diyenio
Yani çocuklarımın adını anmasın diye olay çıkarıyorsanız sonuçlarına katlanmanız lazım. Kocanızı doldurup doldurup yollamayın bir daha sonra başınıza patlar bu şekilde. Huzur istiyorsanız uğraşmayın.

Gördüğünüz gibi kayınvalideniz en çok sizi sevmiyor çünkü evladı değilsiniz . Çocukların arası açılmasın diye tabi ki susup sizi kötü gösterecek. Kötülüğünüze söylemiyorum ama cidden herşeyi bu kadar abartmayın.

Bundan sonra da eşinize sakin yaklaşın kimseyle de inatlaşmaya çalışmayın. Eltinize takıntı yapıp uğraşmayın bence sizde de sorun var gelmiyorsa nişanda eşiniz görmüyor mu annesinin gelmediğini soğuk durun sizde
ben takıntı yapmadım aksine o takıntı yaptı hep arkamdan kaynanama onu seviyosunuz onların çocuklarına alıyorsunuz herşeyi ben hep sustum hep sustum patladım artık

Tahin Helva

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2021
2.773
18.129
33
Ne gazı kardeşim gaz verecek olsam başka bişe söylerim . Benim söylediğim annenle konuştuk demişlerdi hep onların resmini alıyor bizimkileri almıyor demiş oglumun adını kullanmışlar bende dedimki orda bile kıskançlık mı düşünülmüş anmasın çocuklarımın adını dedim
Neymiş bu oğlunuzun adı yahu sanki elti küfür etmiş çocuğa.
Adı geçtiyse geçmiş.
Eltinizden size laf taşıyan kayınvalideye nasıl güveniyorsanız ayrıca?
Sizinle ilgili de ona neler diyor, laf taşıyordur kim bilir.

Aile içi bu tarz dedikodu ve laf taşımalar bir yerde patlardi, size vurmuş piyango.
Bundan sonra ders çıkarıp kimseyle ilgili konuşmayın, taşınan lafı dinlemeyin.

zr ada

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2021
794
3.494
20
Hi

Hiç sorma yeminle çaresiz kaldım akşam dügün var eşim gitmicem ben diyor eşim beni suçluyor ben ne yaptım ya geldim söyledim sana git abine söyle diyemi
Erkekler kadınla gibi değil yapacak birşey yok eşinizin üstüne düşmeyin sakinlessin