Ne olur bana yardım edin arada kaldım

Sanırım şuan eliniz ayağınıza dolaşık bi şekilde konu açmışsınız anladığım kadarıyla yorum yapacam o yüzden.
Şu saatten sonra yapacak bişey yok tamam onlar haksız ama sizde abartmışsınız sanki bişeyleri kimseyi aramayın daha fazla ortalık karışmasın yüz yüze gelince konuşulsun konu açılırsa

Siz kendiniz kavga aramissiniz bence çocukların adını ağzına alınca ne olacak ? Yani dugun resmen falan basit konuları büyütüp fitili ateslemissiniz yılların birikimi de sizin üstüne ze patlamış bence sessiz kalıp kimseyi aramayın eşinizle aranızı düzeltin ve kv. Kisisine biraz

Arada kalmamış resmen sizi satmış bence evinize yogunlasin çocuklarınıza ve eşinize hanenize 3.sahislari dahil etmeyin esiniz de çok garip sizin lafınızla gidip abisine kavga etmiş yani.
Olayların buraya gelecegni nasıl tahmin ederbilirdimki eşim hayatta söylemezdi böyle birşey

Yani çocuklarımın adını anmasın diye olay çıkarıyorsanız sonuçlarına katlanmanız lazım. Kocanızı doldurup doldurup yollamayın bir daha sonra başınıza patlar bu şekilde. Huzur istiyorsanız uğraşmayın.

Gördüğünüz gibi kayınvalideniz en çok sizi sevmiyor çünkü evladı değilsiniz . Çocukların arası açılmasın diye tabi ki susup sizi kötü gösterecek. Kötülüğünüze söylemiyorum ama cidden herşeyi bu kadar abartmayın.

Bundan sonra da eşinize sakin yaklaşın kimseyle de inatlaşmaya çalışmayın. Eltinize takıntı yapıp uğraşmayın bence sizde de sorun var gelmiyorsa nişanda eşiniz görmüyor mu annesinin gelmediğini soğuk durun sizde

Her konu hakkında bu kadar dedikodu yapmayın . Yaparsanız böyle ortalik karışır evinizdeki huzura bakın siz yok kim kimi daha çok seviyor toplarinda ne işiniz var?
Siz evinizin huzuruna bakın siz de az değilsiniz .

Hi
Sanırım şuan eliniz ayağınıza dolaşık bi şekilde konu açmışsınız anladığım kadarıyla yorum yapacam o yüzden.
Şu saatten sonra yapacak bişey yok tamam onlar haksız ama sizde abartmışsınız sanki bişeyleri kimseyi aramayın daha fazla ortalık karışmasın yüz yüze gelince konuşulsun konu açılırsa
Hiç sorma yeminle çaresiz kaldım akşam dügün var eşim gitmicem ben diyor eşim beni suçluyor ben ne yaptım ya geldim söyledim sana git abine söyle diyemi

Hi
Hiç sorma yeminle çaresiz kaldım akşam dügün var eşim gitmicem ben diyor eşim beni suçluyor ben ne yaptım ya geldim söyledim sana git abine söyle diyenio
Yani çocuklarımın adını anmasın diye olay çıkarıyorsanız sonuçlarına katlanmanız lazım. Kocanızı doldurup doldurup yollamayın bir daha sonra başınıza patlar bu şekilde. Huzur istiyorsanız uğraşmayın.

Gördüğünüz gibi kayınvalideniz en çok sizi sevmiyor çünkü evladı değilsiniz . Çocukların arası açılmasın diye tabi ki susup sizi kötü gösterecek. Kötülüğünüze söylemiyorum ama cidden herşeyi bu kadar abartmayın.

Bundan sonra da eşinize sakin yaklaşın kimseyle de inatlaşmaya çalışmayın. Eltinize takıntı yapıp uğraşmayın bence sizde de sorun var gelmiyorsa nişanda eşiniz görmüyor mu annesinin gelmediğini soğuk durun sizde
ben takıntı yapmadım aksine o takıntı yaptı hep arkamdan kaynanama onu seviyosunuz onların çocuklarına alıyorsunuz herşeyi ben hep sustum hep sustum patladım artık

Ne gazı kardeşim gaz verecek olsam başka bişe söylerim . Benim söylediğim annenle konuştuk demişlerdi hep onların resmini alıyor bizimkileri almıyor demiş oglumun adını kullanmışlar bende dedimki orda bile kıskançlık mı düşünülmüş anmasın çocuklarımın adını dedim
Neymiş bu oğlunuzun adı yahu sanki elti küfür etmiş çocuğa.
Adı geçtiyse geçmiş.
Eltinizden size laf taşıyan kayınvalideye nasıl güveniyorsanız ayrıca?
Sizinle ilgili de ona neler diyor, laf taşıyordur kim bilir.

Aile içi bu tarz dedikodu ve laf taşımalar bir yerde patlardi, size vurmuş piyango.
Bundan sonra ders çıkarıp kimseyle ilgili konuşmayın, taşınan lafı dinlemeyin.

Hi

Hiç sorma yeminle çaresiz kaldım akşam dügün var eşim gitmicem ben diyor eşim beni suçluyor ben ne yaptım ya geldim söyledim sana git abine söyle diyemi
Erkekler kadınla gibi değil yapacak birşey yok eşinizin üstüne düşmeyin sakinlessin

K bakmayın stresliyim hızlı yazdık o yüzden. Kimse melek değildir bu arada . Ben normal eşimle bişe paylaştım gitmiş söylemiş abisine hemen.
Saçma konular.
Eltiniz çocuklara küfür mü etmiş ki anmasın çocukları?
Bi kere bana göre kayınvalidenizi arayıp alındım demeniz bile saçma.
Olgun ve aklı selim olan bir insan hoşlanmadığı insandan uzak durur ve hakkında konuşmaz.
Siz eltinizle resmen s..d..k yarışına girmişsiniz.
Kayınvalidenizde ortanızda kalmış yazık.
Siz kendinize bu durumu yakıştırıyosanız bilemem ama dışardan yazdıklarınızı okuyan biri sorunlu olanın siz olduğunu anlar ki kayınvalideniz bile sizi idare edebilmek için seni daha çok seviyoruz demiş.

Ortalığı karıştıran siz ve eşinizsiniz..

Hi

Sinirle söylemiştir herşey bi ders insana benim eşimde çok sinirli o yüzden ben çok dikkat ederim bidaha anlatma ailesi ile alakalı konulara hiç girme anlatırsan da lafın arasında bi kaç cümle kur rahatsız oluyorum de
Galiba sen kv ile konuşup o sinirle direk eşini aramışsın sakin ol eşinde sakinleşir akşama kadar gitmezsede dünyanın sonu değil bence bu kadar takıntılı olma değmez bazı şeylere

Size telefonda müzikte dinletti mi kaynananız? Ne bu böyle aşıklar gibi seni seviyorum falan demeler. Kara sevdalı aşıklar gibi 😂
Kaynana bence aranızı bozan.
Yerinizde olsam ne mi yaparım seni sevmiom der engellerim kaynanamı. 🐍 gibi kadın. Bu arada kaçıncı sınıfa gidiyorsunuz 2. Sınıf falan dimi ? Çünkü aranızda ki muhabbetleri benim yeğenlerim yapıyor.

ben takıntı yapmadım aksine o takıntı yaptı hep arkamdan kaynanama onu seviyosunuz onların çocuklarına alıyorsunuz herşeyi ben hep sustum hep sustum patladım artık
Patlama şeklin tuhaf sana birşey yapan yok ki kv onun çocuklarını daha çok sevsin istiyorsa seni niye ilgilendiriyor bak eşin demiş ki ailemden uzak dur. Bunlar çok tehlikeli olaylar kv söylediklerini eşine söyleme seni o kadar da sevmiyormuş satmış. Birebir sana birşey denilirse tepki verirsin olaylarda. Bak yanına gelmemiş alındıysan gitmezsin düğüne çünkü herkesin gördüğü birşey kimse sana birşey diyemez. Ama sen ordan laf taşırsan sonuçta böyle eline patlar. Seni ilgilendirmemeli onların ilişkisi

Patlama şeklin tuhaf sana birşey yapan yok ki kv onun çocuklarını daha çok sevsin istiyorsa seni niye ilgilendiriyor bak eşin demiş ki ailemden uzak dur. Bunlar çok tehlikeli olaylar kv söylediklerini eşine söyleme seni o kadar da sevmiyormuş satmış. Birebir sana birşey denilirse tepki verirsin olaylarda. Bak yanına gelmemiş alındıysan gitmezsin düğüne çünkü herkesin gördüğü birşey kimse sana birşey diyemez. Ama sen ordan laf taşırsan sonuçta böyle eline patlar. Seni ilgilendirmemeli onların ilişkisi
Kendimi tam ifade edemedim. Aslında kvdem hep anlatır bana ama bu zamana kadar birşey söylemedim ben şimdi kvdemde cephe alıcak bana

Sinirle söylemiştir herşey bi ders insana benim eşimde çok sinirli o yüzden ben çok dikkat ederim bidaha anlatma ailesi ile alakalı konulara hiç girme anlatırsan da lafın arasında bi kaç cümle kur rahatsız oluyorum de
Galiba sen kv ile konuşup o sinirle direk eşini aramışsın sakin ol eşinde sakinleşir akşama kadar gitmezsede dünyanın sonu değil bence bu kadar takıntılı olma değmez bazı şeylere
🤦‍♀️ valla bilmiyorum ne olucak eşime hayret ettim ya gidip asla söylemezdi böyle birşey ne olduda söyledi

Saçma konular.
Eltiniz çocuklara küfür mü etmiş ki anmasın çocukları?
Bi kere bana göre kayınvalidenizi arayıp alındım demeniz bile saçma.
Olgun ve aklı selim olan bir insan hoşlanmadığı insandan uzak durur ve hakkında konuşmaz.
Siz eltinizle resmen s..d..k yarışına girmişsiniz.
Kayınvalidenizde ortanızda kalmış yazık.
Siz kendinize bu durumu yakıştırıyosanız bilemem ama dışardan yazdıklarınızı okuyan biri sorunlu olanın siz olduğunu anlar ki kayınvalideniz bile sizi idare edebilmek için seni daha çok seviyoruz demiş.

Ortalığı karıştıran siz ve eşinizsiniz..
Ya mesele anıp anmamasıda degil ki . Yaptığı söylediği şeyler bizle uğraşması hala onları onu yapıyosun bize yapmıyorsun onları daha çok seviyosun vs .

Kendimi tam ifade edemedim. Aslında kvdem hep anlatır bana ama bu zamana kadar birşey söylemedim ben şimdi kvdemde cephe alıcak bana
Yani alırsa dersiniz ki hem beni dolduruyorsun hem de oğluna farklı konuşuyorsun bundan sonra bana onlarla ilgili dedikodu YAPMA. Size sabahtan beri bunu anlatıyorum kayınailesi ile dedikodu yapılıp bu eşe anlatılmaz. Birebir size birşey yaparlarsa tepkinizi koyarsınız.

Siz üç yıl görüşmemişsiniz eşiniz için de yeterince zor bir durum daha niye kavga çıkarıyorsunuz küçücük meseleden ? Sizin hayatınızı etkilemiyorlar insanların lafının peşine düşmeyin işinize gücünüze bakın

Çocukların adını ağzına almak ne demek, küfür mü etmiş sizin çocuklara elti ne yapmış?

Ne kayinvalide sevgisiymis bir oraya çekiyor biri oraya.

Esiniz sizin lafinizla abisiyle kavga ediyor.

Konuda normal bir davranış yok.

Ufacik şeylerden dedikodu yapıp olay çıkarmaya çalışmıssınız ama elinizde patlamış.
Küfür etmiş demedim biz onları anmasken onlarda anmasın dedim

Yani alırsa dersiniz ki hem beni dolduruyorsun hem de oğluna farklı konuşuyorsun bundan sonra bana onlarla ilgili dedikodu YAPMA. Size sabahtan beri bunu anlatıyorum kayınailesi ile dedikodu yapılıp bu eşe anlatılmaz. Birebir size birşey yaparlarsa tepkinizi koyarsınız.

Siz üç yıl görüşmemişsiniz eşiniz için de yeterince zor bir durum daha niye kavga çıkarıyorsunuz küçücük meseleden ? Sizin hayatınızı etkilemiyorlar insanların lafının peşine düşmeyin işinize gücünüze bakın
Haklısın ama şimdi kaynanam başlıcak sen bizim aramızı bozdun laf taşıyıcı ben olacam gene kocamla birbirimize giricez kaynanam arardı beni aramadı sen niye söyledin diye

X