Ne olur yardım edin allah için

Bem

Hanımefendi doktoru eleştirmiyorum ki ben. Tabi ki yırtığı vs yi bilecek görecek.

kızlık zarı vajina girişinde 2-4 cm uzaklık mesafesinde, içerisinde bulunan birşey. Öyle dışarıdan sürterek delinmez. İçeri birşey girerse delinir. Daha ne kadar açık yazılır bilemedim
Tamam da bende içeri girmedi ama sürtündü bastırmıstır o ara anlamadım demekki zaten hayatımı mahvetib beni ortada bırakıp gitti pisikoloji olarak iyi degilim caresizlikten ne yapacagımı sasırdım burda yardım görüş bilgi alıyorum ben de internetten okuyorum ama kime güvenecegimi sasırdım doktorlar bile bu işi paraya dökmüş halde gercekten

bence bu kizi bu kadar yargilamayin ki turkiyede kanin hesabini sormayan cok az nadir erkekler var sanki gelismis bir ulkede yasiyormus gibi konusuyorlar davulun sesi uzaktan hos gelir derler bu kizin meselesi de oyle oluyor kiz sizden fikir soruyor demiyor gelin siz dikin hangi doktora gidecegi konusunda kararsiz bu ne ofke evlenecegi kisi illa ki sorar benden once kim hayatindaydi diye hanginizin ki sormamis ki simdiye kadar o kadar kirici cevaplar vermeyin kizlar
Kesinlikle katılıyorum sana allaha haval ediyorum ben o görüyor canım

Tamam da bende içeri girmedi ama sürtündü bastırmıstır o ara anlamadım demekki zaten hayatımı mahvetib beni ortada bırakıp gitti pisikoloji olarak iyi degilim caresizlikten ne yapacagımı sasırdım burda yardım görüş bilgi alıyorum ben de internetten okuyorum ama kime güvenecegimi sasırdım doktorlar bile bu işi paraya dökmüş halde gercekten
Herkes aynı şeyi yazmış size. Israrla anlamamaya devam ediyorsunuz.

İlişkiye girdiyseniz girdiniz kimse size niye girdiniz demiyor. Kaldı ki kimseninde umurumda değil. Kalkıpta aptal yerine koymaya çalışmanız gülünç duruma düşmenize sebep oldu

Durumu bu kadar ajite etmeye gerek yok bence. Oldu olacak dürüst davranmıyor, adamı kandırmaya çalışıyor diye alkışlayalım. Bakire olsun ya da olmasın, kanama olmayıp eşinden bu konu hakkında tek bir soru dahi duymayan birçok kadın var. Mesele dik durabilmekte. Böyle numaralarla insanın ne kendine ne de karşısındakine saygısı kalır.
Bilip bilmeden ön yargı yapıp beni eleştiriyorsun benim ne çektiklerimi bilmiyorsun ama insallah sende benim yasadıklarımı yasamazsın allah var yukarda kırdıgın kadar kırlırsın baskada bişi demek istemiyorum sana lütfen benim actıgım konuya birdahada cevap yazma cünkü sen destek degil köstek oluyorsun.

Herkes aynı şeyi yazmış size. Israrla anlamamaya devam ediyorsunuz.

İlişkiye girdiyseniz girdiniz kimse size niye girdiniz demiyor. Kaldı ki kimseninde umurumda değil. Kalkıpta aptal yerine koymaya çalışmanız gülünç duruma düşmenize sebep oldu
Beni siz anlamıyorsunuz neyse sizde haklısınız ben neden allah varken kulundan yardım bekliyorum ki tek bildiğiniz bi insanın neler yasadıgını cektigini bilmeden yargılamak

Beni siz anlamıyorsunuz neyse sizde haklısınız ben neden allah varken kulundan yardım bekliyorum ki tek bildiğiniz bi insanın neler yasadıgını cektigini bilmeden yargılamak
Salak degiliz heralde neyin ne oldugunu biliyoruz kimseyide aptal yerine koymadım kendimide

Babanızın ogluymuş gibi nasıl guveniyosunuz anlamıyorum ya

Canım bence ameliyata gerek yok çünkü daha sonra tekrar ilişki yasamadiysan o yaştan bu yaşa kadar kapanma olmuş olabilir 1 yırtık olmuş dediyse doktor tekrar evlendikten sonra ilişki yaşarsan tekrar zorlanip kan gelir zaten çünkü 1 yırtık var demiş o sürtünmeden zaten tam yirtilamaz evli biri olarak söylüyorum biz bile evlenddikten sonra 15 gün uğraştık . Ağlaya aglaya yaptım yani sen düşün inanılmaz acıyor. Yani merak etme sen bence o kadar para da verme rahat ol

bence bu kizi bu kadar yargilamayin ki turkiyede kanin hesabini sormayan cok az nadir erkekler var sanki gelismis bir ulkede yasiyormus gibi konusuyorlar davulun sesi uzaktan hos gelir derler bu kizin meselesi de oyle oluyor kiz sizden fikir soruyor demiyor gelin siz dikin hangi doktora gidecegi konusunda kararsiz bu ne ofke evlenecegi kisi illa ki sorar benden once kim hayatindaydi diye hanginizin ki sormamis ki simdiye kadar o kadar kirici cevaplar vermeyin kizlar
Benim ki sormadı
Tecavüz dışında bekareti bozulmuş bir kadının bekarete önem verip diktirmesi eşini de aptal yerine koyması ne kadar mantıklı yada ahlaklı bir durum?

Ne alaka ya ben doktora hiç bişi demedim basımdan gecen olayları anlattım baktı yırtık var dedi bu kadın okulunu okumus yıllarını vermiş biz hiçbişi bilmiyoruz kadının anatomisini biliyor kafın dogum uzmanı bilmeden etmeden ön yargı yapmayın allah askına surda sizden yardım istedik allah rızası için kadın kadına bile sahip cıkmıyorken erkegin çıkmaması cok normal gercekten buraya bi konu actım millet demediğini bırakmadı sizden için demiyorum ama allaha haval ediyorum o görüyo.
Neden bir kadının yada erkeğin size sahip çıkmasına ihtiyaç duyuyorsunuz, kendinize sahip çıkamıyor musunuz

Merhaba arkadaslar ben kızlık zarı dikimi olmak istiyorum antalyada yasıyorum iki doktor arasında kaldım biri funda yazıcı erol diğeri ayla üçkuyu birisi sadece bir kez kontrol ediyormus biriside düğün önceside cagırıyor kafam karıstı cogu insan düğün öncesi cagırana güvenme diyor ama funda yazıcı erol iyi ün salmıs bi doktor diğeride bi kere kontrol yeterli düğün öncesi cagırmam diyo gerek olmadığı sürece lütfen yardım edin lütfen yargılamayın 😞😢
Merhaba eğer diktirdiyseniz özelden bana yazabilir misiniz bende diktirmek istiyorum da

X