NE YAPACAĞIMI BİLMEMEKTEN YORULDUM

Genç yaşının cahilliği ile ailenin rızası yokken evlendin okey zaten belliymiş yaşayacakların.
Bari ilk geceden hamile kalmamak için korunsaydın adamı tanısaydın in midir cin midir.
Olacakların önüne geçmedim maalesef şimdi bende pişmanım ama.gec gelen pişmanlık bı işe yaramıyor sevmek her şeye yetmiyormuş ben sevginin herseye yetebilicegini düşünürdüm öyle aşık olmuştum yazık ettim kendime

Olacakların önüne geçmedim maalesef şimdi bende pişmanım ama.gec gelen pişmanlık bı işe yaramıyor sevmek her şeye yetmiyormuş ben sevginin herseye yetebilicegini düşünürdüm öyle aşık olmuştum yazık ettim kendime
Annecağzına üzüldüm sadece

Seviyordun aniden evlendin bu kısmı anlayabilirim. Evlenir evlenmez böyle bir adam neden çocuk yaptınız? Hade çocuk yaptınız onunda geçelim. Annenizi evden kovan, hiç bir insani belirtisi göstermeyen birine neden geri döndünüz?. Herhalde 2. çocuğu yapmak için döndünüz.

Üzülmez olur muyum hiç eve dönmeyecektim ben zaten kararlıydım o lafları anneme söyleyen kadınla benim bı ilişkim yok artık zaten yüzünü bile görmüyorum benim annem benim yanıma hergun geliyor kimse de ağzını açıp tek kelime edemez eşim bizi ikna etti geldi annemden özürler diledi anne benim annem cahildir dedi benim annemin Allah belasını versin dedi bı daha böyle bişey yaşanmayacak yaşanırsa söz ben getirp teslim edicem kızını sana dedi bizim 40 çıkmamış bı bebeğimiz vardı onun için eşime bı şans verdim bende babası Büyümüş bı kızım ve babasizlik nasıl bı duygu biliyorum ilerde evladima vericegim bı cevabim olsun diye geri döndüm ben elimden geleni yaptim kimse bana diyemez sen bı şans vermedin çocuğun için
24 yaşında genç bir kadın olarak kendini ifade ediş biçimini çok sevdim.. bu adamdan kurtul.. erkenden hızlıca evlenmek hiç beklemeden çocuk yapmak çok ciddi ayağına sıkmak ama olmuş allah yavrunuza ömür versin. Bırakın yakın zamanda ayarı iyice kaçacak belli ki boşayın bu adamı. Asla geleceğiniz yok olan yıllarınıza olur bekledikçe. İte kaka kavga dövüş idareyle 3 5 yıl daha gider en fazla. Gerçekten zamanınıza yazık etmeyin.

24 yaşında genç bir kadın olarak kendini ifade ediş biçimini çok sevdim.. bu adamdan kurtul.. erkenden hızlıca evlenmek hiç beklemeden çocuk yapmak çok ciddi ayağına sıkmak ama olmuş allah yavrunuza ömür versin. Bırakın yakın zamanda ayarı iyice kaçacak belli ki boşayın bu adamı. Asla geleceğiniz yok olan yıllarınıza olur bekledikçe. İte kaka kavga dövüş idareyle 3 5 yıl daha gider en fazla. Gerçekten zamanınıza yazık etmeyin.
Beni anlayan biri çıktı sonunda çok teşekkür ederim anlaşılmak benim en büyük derdim yeterince suçlanıyorum zaten ben kendi içimde her gün kendime kızıyorum zaten başkasının bunu yapmasına gerek yok ve evet dediğiniz gibi bu işin zaten sonu yok ben kurtuluş yolu arıyorum en temizinden

Beni anlayan biri çıktı sonunda çok teşekkür ederim anlaşılmak benim en büyük derdim yeterince suçlanıyorum zaten ben kendi içimde her gün kendime kızıyorum zaten başkasının bunu yapmasına gerek yok ve evet dediğiniz gibi bu işin zaten sonu yok ben kurtuluş yolu arıyorum en temizinden
Mesleğiniz var mı? Anneniz evini açar mı bebek biraz büyüyene kadar?

Tabiki Annem hep yanımda bi mesleğim yok ama ekmeğimi taştadan çıkarabilicek bı insanım daha öncede de çalıştım yine çocuğuma bakabilmek adına elbette çalışacağım
Bu adamdan alabilceğiniz bişeyler var mı? Maaşı nasıl nafaka vs. Ona göre bağlanıyor sanırım. Siz yeter ki kararlı olun. Gerekli şansı da vermişiniz.. Anneniz bebiş az büyüyene kadar kucak açsa nafakayla da destek olursunuz eve. Bu adam ve ailesi boyunduruğunda ezileceğime annem laf edecekse etsin.
Altınlarınızı da duruyordur umarım. onları güvenli bir yere alın en öncelikle bu konuları açma düşüncesndeyseniz. Nasıl çirkinleşebildiklerine inanamazsınız. Bir avukatla görüşmek prangalarınızı kırmak adına ilk güzel adımınız olacaktır.

Umarım bu adımı kendiniz ve yavrunuz için atarsınız. Mutsuz anne=mutsuz çocuk.

kreş desteği olan işler var tekstil fabrikaları vs oraya işe girmen para kazanman lazım. barışırsan bile korun başka çocuk yapma. çocuğun için onun geleceği için bir şeyler yapman lazım. annenin ayaklarına kapanıp özür dilemen gerekse bile

Sans vermissiniz. Degerlendirmedigi gibi tehtid etmeye baslamis erkek adam olamayan "esiniz". Sahsen bu durumda ayrilirdim. Ve kizlar sunu asla unutmayin" Armut dibine düsür. Ailesi psikopat olup normal cikan 3% degildir.

Bu adamdan alabilceğiniz bişeyler var mı? Maaşı nasıl nafaka vs. Ona göre bağlanıyor sanırım. Siz yeter ki kararlı olun. Gerekli şansı da vermişiniz.. Anneniz bebiş az büyüyene kadar kucak açsa nafakayla da destek olursunuz eve. Bu adam ve ailesi boyunduruğunda ezileceğime annem laf edecekse etsin.
Altınlarınızı da duruyordur umarım. onları güvenli bir yere alın en öncelikle bu konuları açma düşüncesndeyseniz. Nasıl çirkinleşebildiklerine inanamazsınız. Bir avukatla görüşmek prangalarınızı kırmak adına ilk güzel adımınız olacaktır.

Umarım bu adımı kendiniz ve yavrunuz için atarsınız. Mutsuz anne=mutsuz çocuk.
Kendi işleri maaşı iyi gayet altnim da var biraz hesey çocuğum için onu böyle bı aile içerisinde büyütmem o çok mutlu bı çocuk olacak inşallah

Kendi işleri maaşı iyi gayet altnim da var biraz hesey çocuğum için onu böyle bı aile içerisinde büyütmem o çok mutlu bı çocuk olacak inşallah
Siz kararlı ve güçlü durdukça ve böyle siper olmaya istekli oldukça hiç bir şey mutsuz edemez zaten. Annelik ne garip. Gün geliyor babasından bile koruyorsun psikolojisini…
Doğru kararı vermeniz kendinizde dik duracak gücü bulabilmeniz dileğiyle. ❤️

kreş desteği olan işler var tekstil fabrikaları vs oraya işe girmen para kazanman lazım. barışırsan bile korun başka çocuk yapma. çocuğun için onun geleceği için bir şeyler yapman lazım. annenin ayaklarına kapanıp özür dilemen gerekse bile
Elimden geleni yapmaya hazırım herşeyi göze aldım inanın teşekkür ederim desteginize

Siz kararlı ve güçlü durdukça ve böyle siper olmaya istekli oldukça hiç bir şey mutsuz edemez zaten. Annelik ne garip. Gün geliyor babasından bile koruyorsun psikolojisini…
Doğru kararı vermeniz kendinizde dik duracak gücü bulabilmeniz dileğiyle. ❤️
Size çok çok teşekkür ederim bana moral oldunuz yüzünüz her daim gülsün inşallah ❤️

Bu adamdan ve ailesinden acilen kurtulmanız lazım. Torunlarını görmek istediklerinde izin vermememiz gerekirdi. Bu sözümden dolayı kızanlar olabilir bana ama torununu seven insan, torunu doğduğu an böyle çirkin davranışlar sergilemezdi. Anneniz arkanızdaymış şimdi kurtuldunuz kurtuldunuz. Bebeğiniz biraz büyüyene kadar idare edersiniz, bebeğiniz biraz büyüdükten sonra da çalışırsınız.

Bu adamdan ve ailesinden acilen kurtulmanız lazım. Torunlarını görmek istediklerinde izin vermememiz gerekirdi. Bu sözümden dolayı kızanlar olabilir bana ama torununu seven insan, torunu doğduğu an böyle çirkin davranışlar sergilemezdi. Anneniz arkanızdaymış şimdi kurtuldunuz kurtuldunuz. Bebeğiniz biraz büyüyene kadar idare edersiniz, bebeğiniz biraz büyüdükten sonra da çalışırsınız
Olaylar iyiye gitmiyor zaten çok yakında kendisi de isyan bayraklarıni çekecek çünkü ben nedese kabul etmiyorum işte çocuğa mevlüt yapalım dedi annesi ben kabul etmedim çok düşünüyor sanki torununu yani böyle kalmayacak mutlaka bı yerde patlayacak ve ben hemen gidicem burdan tekrardan

40 gün nedir ben ona takıldım adam haklı aile çamur olabilir ama 40 gün
Ben ameliyatliyim ve ilk defa bu bebeğim oldu tecrübesizim annemin sağında solunda kimse yok bana bakmaya gayet müsait bı ben varım annem seve seve yaptı çok şükür bı güne bı gün ne benim ne evimin işi ne bebeğim perişan olmadık nasıl bı bencilik olabilir 40 gün değil 1 yılda kalsa kimse tek kelam edemeeeez annem hakkında

X