NE YAPACAĞIMI BİLMEMEKTEN YORULDUM

Ya lohusa kadinin yaninda 40 gun nedir yorumu yazan sezeryanla dogum yapmamis herhalde sacmalik 40 gun kaldi o zaman herkese hakaret edebiliriz ay bu ne erkek seviciligi ben sana cok uzuldum guzel kiz beneginle
Saglikli mutlu ol bende cok kotu seyler yasadim yasim 29 du bilemezdim benim hikayem cok korkunc bence ama yol yakiken lutfen ise gir ve bosa bu adam
Musveddesini eminim annen babam bebege bakar seve seve
Cok üzüldüm sizin adınıza umarım hayatınız düzene girmiştir gerçekten bu durumda olmak kadar zor bı durum yok güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim rabbim beni bi an önce rahata kavuştursun inşallah ve sabırla bekleyen herkesi Allah'ım Adaleti büyük 🤲

Bu adamın kendi işini yapacağı bir meziyet var mı? Kac yasinda? Sen ve cocugun ordan gelen para ile gecindiginiz muddetce bu bagi koparamazsin.

Kötü günün sonu gelmez derdi Rahmetli buyukbabam
Gerçekten kötü günün sonu gelmiyor...yaşınız genç yeni başlangıçlar sizin için mümkün Allah uzun ömürler versin anneciginiz arkanızda dağ... ille de katlanacagim demen mantıksız yavrum ayrıl gitsin
Ne kadar doğru demiş Allah rahmet etsin inşaallah çok şükür annem var inşallah en kısa zamanda rahata kavuşurum

Bu adamın kendi işini yapacağı bir meziyet var mı? Kac yasinda? Sen ve cocugun ordan gelen para ile gecindiginiz muddetce bu bagi koparamazsin.
Babasının işinde çalışıyor 23 yaşında ama inanın maddi açıdan korkum yok kendim çalışır bakarım çocuğuma bu bağ kopmuş zaten zorla gidiyor bu evlilik kendisi boşanmaya meyilli değil o yüzden böyle oluyor ama böyle de gitmiyor

Bunun sonucu anneye küfür ,evden kovma olmamalı .Siz bunu yazınca adam melek ,masum ,mağdur olmuyor.Karakteri kötü, dolduruşa gelecek kadar boş bomboş, duygularını küfürle ,hakaretle anlatacak kadar sığ insanları akliyorsunuz haberiniz yok .......
Evet ne yazık ki bunu yazanda bı kadın ve anne nasıl savunur bu zihniyeti anlam verermedim

Babasının işinde çalışıyor 23 yaşında ama inanın maddi açıdan korkum yok kendim çalışır bakarım çocuğuma bu bağ kopmuş zaten zorla gidiyor bu evlilik kendisi boşanmaya meyilli değil o yüzden böyle oluyor ama böyle de gitmiyor
Bir kere adam evlilik için çok ufak. Maddi bagimsizligi yok. Sen istediğin kadar inat et. Su an karşı taraf sürekli kendi terbiyesizliğini unutup benim evimde, benim paramı yiyor bizi de eve sokmuyor diyor.
Ben kv ile görüşmüyorum. Ama konumum, yaşlarımız, eşimin maddi bağı olmaması vs vs bir sürü etken var.
Özet olarak gerçekçi ol. Ya bosan hayatına bak ya da mesafeli olarak görüş. Görüşmemek gibi bir opsiyonun bu konumda yok.

Selam Arkadaşlar 24 yaşındayım bir senelik evliyim 3 aylık bı oğlum var evliliğim çok hızlı oldu aşık oldumm ve hiç birşeyi düşünmeden evlendim çok ani bı şekilde üstelik annemin rızasıda yok tu sırf ben istediğim için zorla kabul etti çünkü bu aile bu çocuk sana göre değil demişti ben dinlemedim eşimin ailesi çok baskıcı çok diktatör dediğim dedik bı aile işleri bir babasıyla eşimin kaynanam zaten sürekli bizde idi ta ki ben doğum yapana kadar doğum yaptığımda kendileri memleketlerinde idi benim annem ve kız kardeşim bana bakmaya geldiler ve annem benim yanımda 40 gün kaldı.kaldi ama burnumdan geldi eşim ailesi sürekli onu doldurduğu için her günü bana zehir etti neymiş benim annem bende kalamazmis 40 gün çokmuş.ben nasıl kadınmışim iylesememisim bı turlu (sezeryan ameliyat oldum) çok saygısızlık yaptı bana ve anneme bu süre içerisinde kırkım dolmadan ailesi geldi memlekten bir iki gelip gittier sonra bı gün geldi kaynanam anneme ağıza alınmayacak hakaretler küfürler savurdu söyledi keza bana da öyle anneme küfür etti ve evden kovaladı burası onun eviymis bizim bı hakkimiz yokmuş ben annemi de aldım evi terk ettim 40 çıkmamamis çocuğumla beraber ardından eşim benimle iletişime geçti konuştuk baya beni çok sevdiğini çocuğunu çok sevdiğini bizsiz yapmayacağını bu ara da ailesi hala kavgaya devam ediyor oğlunu tehtid ediyor sen bu kadını bosamazsan sana hiç bişey vermem diyerek vs eşim artık ailesi ile bi işinin kalmadığını şuan oturduğumuz evden tasinacagimizi ailesi ile beni bir daha bı araya getirmeyeceğini söyledi sözler verdi biz üçümüz artık sadece dedi ben şartlarımi da söyledim ve eve geri döndüm evet şuan ailesi ile görüşmüyorum eve gelmiyorlar fakat eşimin bana söylediği yalanları öğreniyorum hala babası ile çalışıyor eşim hala ailesi ile görüşüyor ben buna engel olamam zaten görüşebilir ama ailesi onu doldurmaya devam ediyor torunlarını görmekte ısrar ettiler bende bı şartla kabul ettim haftada bı gün eşim evdeyken gelir 5 10 dk görür gider dedim ben yanına çıkmam ama dedim öyle görmeye başladılar bebeğimi ama eşimi sürekli dolduruyorlar eşim beni tehdit ediyor görüşeceksin mecbur boyle.olursa işin sonu kötüye gider tehditler falan yani işin özü bana o sözleri veren adam şuan yok karşımda bütün laflarını yedi bana sürekli hareket eden sözünü tumayan bencil sadece ailesini düşünen 1.senemizdi evlilik yıl dönümümuzu bile kutlamadi böyle bı adamla evliyim ve bu evliliği nasıl devam ettirebilirim nasıl bitirebilirim bilmiyorum bana yardım edin fikir verin lütfen dertleşmeye çok ihtiyaçim var

Herşeyi biliyosunda nasıl bitireceğinimi bilmiyosun?
Acelen neydi çocuk için. Hiçmi ileriyi geriyi hesaplamadın🤦🏻‍♀️

Bir kere adam evlilik için çok ufak. Maddi bagimsizligi yok. Sen istediğin kadar inat et. Su an karşı taraf sürekli kendi terbiyesizliğini unutup benim evimde, benim paramı yiyor bizi de eve sokmuyor diyor.
Ben kv ile görüşmüyorum. Ama konumum, yaşlarımız, eşimin maddi bağı olmaması vs vs bir sürü etken var.
Özet olarak gerçekçi ol. Ya bosan hayatına bak ya da mesafeli olarak görüş. Görüşmemek gibi bir opsiyonun bu konumda yok.
Doğru evet boşanacagim zaten

Herşeyi biliyosunda nasıl bitireceğinimi bilmiyosun?
Acelen neydi çocuk için. Hiçmi ileriyi geriyi hesaplamadın🤦🏻‍♀️
Çocuğu ben isteyerek yapmadım ileride böyle şeyler yaşayacağım da aklıma gelmezdi kimin aklına gelir ki keşke sonrayı görüp ona göre hareket edebilsek

Sen bilirsin. Kocan aslında yaşına göre yine olgun ama yaşı küçük ve kendi başına yapacağı bir mesleği yok.
Yaşına göre olgun olmasa gelip annenden özür dilemez.
Bende başta öyle düşünmüştüm ama bence beni geri eve döndürmek için numara yaptı artık öyle düşünüyorum

Karşı tarafın yaptığı her koşulda büyük bir terbiyesizlik ama durup dururken siz evde oturuyorsunuz diye gelip küfür edip ailenizi evden mi kovdular? Sizin hiç bir suçunuz günahınız yokken? Eğer öyleyse bu adamla barışarak çok iyi etmişsiniz hayatınızı mahvetmeye devam edin bravo.

Karşı tarafın yaptığı her koşulda büyük bir terbiyesizlik ama durup dururken siz evde oturuyorsunuz diye gelip küfür edip ailenizi evden mi kovdular? Sizin hiç bir suçunuz günahınız yokken? Eğer öyleyse bu adamla barışarak çok iyi etmişsiniz hayatınızı mahvetmeye devam edin bravo.
Biz inanın hiç birşey yapmadık eşimin annesi sorunlu bı insan annemle.benim aramdaki ilişkiyi kıskanıyormus kendini doldurmuş bu zamana kadar annemin bende 40 kalması da patlamasına sebep.oldu yani bizim bişey dediğimiz yoktu eve dönme sebebim de annesinin yaptığı bı hata vardı eşim benim bı suçum yok ben ailemi seviyorum sizi bırakmak diyip beni ikna edip eve geri döndürdü ama döndüğümde annesi onu doldurmuş bana karşı anneme karşı sürekli tartışıyoruz mesele bu eşim bu tavrını başta gosterdeydi zaten donmezdim ki

Biz inanın hiç birşey yapmadık eşimin annesi sorunlu bı insan annemle.benim aramdaki ilişkiyi kıskanıyormus kendini doldurmuş bu zamana kadar annemin bende 40 kalması da patlamasına sebep.oldu yani bizim bişey dediğimiz yoktu eve dönme sebebim de annesinin yaptığı bı hata vardı eşim benim bı suçum yok ben ailemi seviyorum sizi bırakmak diyip beni ikna edip eve geri döndürdü ama döndüğümde annesi onu doldurmuş bana karşı anneme karşı sürekli tartışıyoruz mesele bu eşim bu tavrını başta gosterdeydi zaten donmezdim ki
Bak bu benim hikayemdeki kayinvalide ayni ruh hastasi gelin cocuk dogurunxa her deligiki hak goren cinsten ozellikle
Oglunun sesi cikmamissa ya bosan kurtul ya ya da once polise ver adam olsun ciddnenayni senaryoyu goruyorum kayinvalideler hepsi icin degil ama
Ogluylanduygusal ensest yasapan manyak kisiler oglunun occugu olunca cinnetler geciriuor oglunu tamamen kaybettim diye cikdiriyorlar bunun sonu yok ya oglu tamamen mesafe koyacak karima ve ailesine terbiyeli konusacaksin diyecek ya da bu is bitecek

Bak bu benim hikayemdeki kayinvalide ayni ruh hastasi gelin cocuk dogurunxa her deligiki hak goren cinsten ozellikle
Oglunun sesi cikmamissa ya bosan kurtul ya ya da once polise ver adam olsun ciddnenayni senaryoyu goruyorum kayinvalideler hepsi icin degil ama
Ogluylanduygusal ensest yasapan manyak kisiler oglunun occugu olunca cinnetler geciriuor oglunu tamamen kaybettim diye cikdiriyorlar bunun sonu yok ya oglu tamamen mesafe koyacak karima ve ailesine terbiyeli konusacaksin diyecek ya da bu is bitecek
Kesinlikle öyle beni çok iyi anladınız çünkü sizde benzer şeyler yasamissiniz ve bunun ne kadar zor olduğunu biliyorsunuz bı yıldır evliyim ama sanki 40 senelik gibi hissediyorum kendimi o kadar yoruldumm

Bende başta öyle düşünmüştüm ama bence beni geri eve döndürmek için numara yaptı artık öyle düşünüyorum
Biraz gerceklerden bahsedecegim. İnan bana onu da yapmazdı. Hem nasil rest cekecek. Gitse asgari ucretli bir ise kiraya ciksa nasil odeyecek? Siz calismiyorsunuz. Aile rest cekedebilirdi ya o ya biz diye. Isten, evden cikarirlardi. Ailesi eminim sana kız mı yok diye gazı vermişlerdir. Biz burda ne koca koca adamların ne anneciliklerini gördük. Yaşı, mesleği olan adamlar. Annemle sürekli kalacaksın diye 2 çocuk sahibi olup karısını tartaklayanlar, yoğun bakımda evladı olup annenin önüne boşanma dilekçesi koyanlar neler neler...

Ben kendi kv ile gorusmeyen, yatili misafir sevmeyen, bugün bosansam aynı standardını devam ettirebilecegim, burada psikolojik şiddet okuduğum cogu posta bosan yazan biri olarak söylüyorum. Bosanmaniz hata olur. Çünkü eşiniz mevcut konumuna göre yine iyi. Baskasi olsa gelip anneme saygısızlık ettin gibi laflar söylerdi. Olayın önemi yok.

Siz boşandıniz. Ne kadar nafaka alacaksınız? Bu tarz ailelerde oğlanın üzerine mal olmaz, asgari ücret gösterirler maaşı, kus gibi bir para gelir. 2-3 yıl yalandan cocugu görürler. Sonra yeni bir kız bulunur. Ona zaten size yaptıklarını yapamazlar. Sizin çocuk unutulur yeni torunları ile yaşar giderler.

Mesleğiniz yok. Eşinizle başka probleminiz yok. Annenizin hergun hergun sizde olması hata. Olmaz. Karşı tarafa da laf veriyorsunuz. Bak sen onun peşinden dolandin. O bizi eve sokmuyor hergun annesi bizim evimizde diyorlardı. Anneniz daha seyrek gelsin. Siz de kv ile seyrek görüşüp, çok daha mesafeli davranın. Birebir gorusmeyin. Her görüşmenizde eşinize itina ile sadece senin hatrin için görüşüyorum deyin. O sırada bir meslek edinin. Elinize para geçsin. İkinci çocuk yapmayın. İsteyerek olmadı demişsiniz ama biliyorsunuz bir sürü doğum kontrol yöntemi var.

Bu şartlar altında bosanirsaniz siz zarar görürsünüz. Bunu sıkça bosan yazan biri olarak söylüyorum.

Çocuk 23 bu
Biraz gerceklerden bahsedecegim. İnan bana onu da yapmazdı. Hem nasil rest cekecek. Gitse asgari ucretli bir ise kiraya ciksa nasil odeyecek? Siz calismiyorsunuz. Aile rest cekedebilirdi ya o ya biz diye. Isten, evden cikarirlardi. Ailesi eminim sana kız mı yok diye gazı vermişlerdir. Biz burda ne koca koca adamların ne anneciliklerini gördük. Yaşı, mesleği olan adamlar. Annemle sürekli kalacaksın diye 2 çocuk sahibi olup karısını tartaklayanlar, yoğun bakımda evladı olup annenin önüne boşanma dilekçesi koyanlar neler neler...

Ben kendi kv ile gorusmeyen, yatili misafir sevmeyen, bugün bosansam aynı standardını devam ettirebilecegim, burada psikolojik şiddet okuduğum cogu posta bosan yazan biri olarak söylüyorum. Bosanmaniz hata olur. Çünkü eşiniz mevcut konumuna göre yine iyi. Baskasi olsa gelip anneme saygısızlık ettin gibi laflar söylerdi. Olayın önemi yok.

Siz boşandıniz. Ne kadar nafaka alacaksınız? Bu tarz ailelerde oğlanın üzerine mal olmaz, asgari ücret gösterirler maaşı, kus gibi bir para gelir. 2-3 yıl yalandan cocugu görürler. Sonra yeni bir kız bulunur. Ona zaten size yaptıklarını yapamazlar. Sizin çocuk unutulur yeni torunları ile yaşar giderler.

Mesleğiniz yok. Eşinizle başka probleminiz yok. Annenizin hergun hergun sizde olması hata. Olmaz. Karşı tarafa da laf veriyorsunuz. Bak sen onun peşinden dolandin. O bizi eve sokmuyor hergun annesi bizim evimizde diyorlardı. Anneniz daha seyrek gelsin. Siz de kv ile seyrek görüşüp, çok daha mesafeli davranın. Birebir gorusmeyin. Her görüşmenizde eşinize itina ile sadece senin hatrin için görüşüyorum deyin. O sırada bir meslek edinin. Elinize para geçsin. İkinci çocuk yapmayın. İsteyerek olmadı demişsiniz ama biliyorsunuz bir sürü doğum kontrol yöntemi var.

Bu şartlar altında bosanirsaniz siz zarar görürsünüz. Bunu sıkça bosan yazan biri olarak söylüyorum.
Çocuk 23 babanın yanında çalışıyor bu daha küçük bebe yapmışlar evliliğin ne olduğunu bilmiyor kız .bebeye bakamamış ağır gelmiş 40 gün annesinin yada devamlı annesinin bakmasını normal görüyor
Daha olgunlaşmamış ergen maalesef evlilik ağır bir yükümlülük sorumluluk
Anne evi gibi prenses olamıyoruz işten gelince çok açım diye ağlardım çalışan anne olunca çocuğu al yemek yap vs o dünya geride kalıyor 1 haftalıkken sezeryanla doğum benimde ama annemi gönderdim bebeğe kendim bakmaya alisayim diye bunu yapmalı kendi çözüm üretmeli.Cok yürüme sezeryana iyi gelir

Son düzenleme:

Ne kadar dolu dolu bir yorum tebrik ediyorum gerçekten umarım dikkate alınır

X