ne yapacağımı bilmiyorum düğün konusunda kafam karışık

Istanbul Ankara arasi mesafe bile degil. Ayni gun icinde gidip gelmişligim var. 😀 Ucakla giderseniz iki yere de daha rahat olur. Asiri naza cekiyorsunuz, gecinmeye gönlü yok derler ya o mesele.
zaten İstanbul Ankara mesafesini gözümde büyütmüyorum malatya mesafesi sıkıntı 10-15 gün izinde ne olacak 2 düğün 1 kına 1 balayı hayatta sığmaz diye düşünüyorum. sadece ikinci düğüne hevesim yok işte

konuştuk zaten kaynanam düğün gibi düşünme duvak gibi düşün dedi o ne bilmiyorum dedim düğünden sonra yapılıyor yine gelinlik giyilir vs dedi ama dede nikahı olacak yemekli olacak dedi ben de dedim ama orada akrabanız kalmadı diye biliyorum hepsi taşındı dedim. o zamana dönerler diyor. köyleri var köylerinde kocaman evleri var bahçesi vs salon istersen tutarız istemezsen bahçede yaparız yemek veririz dedi. ben de söyledim işe girme durumum var projem var izin sıkıntısı olabilir diye. o zaman kurban Bayramı'nda yaparız diyor yani düğünden 1-2 ay sonra herhalde. onu da balayından sonra aynı eve gitmişiz tekrar düğün tuhaf kaçmaz mı dedim aman niye kaçsın millet hamile düğün yapıyor diyor 🙃🙃🙃🙃🙃🙃
KV bayıldım anlıyor seni ve orta yolu bulmaya çalışıyor sende keza öyle su akar yolunu bulur zamana birak bakalım ne gosterecek

Heh bakın demişler zaten düğün gibi değil diye. Ama iş ve proje konusunda taviz vermeyin kariyerinizi etkileyecek bir durumsa. Işi ikinci plana atmayın yani iş şansını tepmek de doğru değil. Sizin takviminize uysunlar. Iki tarafın da gönlü olsun. Yemekli davetmiş zaten, hem siz yeni evli olacaksınız isterseniz 50 defa kutlama yaparsınız kime ne 😁
ya zaten iş konusunda asla taviz veremem çünkü girmeye çalıştığım iki işte aşırı derecede iyi işler. bakalım ne olacak çok düşünmüyorum da artık oluruna bıraktım. benim ailem de düğünden sonra düğün olmaz diye tutturdu mesela. herkes güler diyor. açıp totolarına Gülsünler dedim. burda da olmaz öyle dediler. ya da ilk orada olacak bir düğün. nikahı vs orada da yapabiliriz dedim.

zaten İstanbul Ankara mesafesini gözümde büyütmüyorum malatya mesafesi sıkıntı 10-15 gün izinde ne olacak 2 düğün 1 kına 1 balayı hayatta sığmaz diye düşünüyorum. sadece ikinci düğüne hevesim yok işte

Kina zaten kendi yasadiginiz sehirde onu niye katiyorsunuz. Bu arada dugunler, kinalar 1er gun olmuyor mu zaten 3 gun 3 gece dugun mu yapacaksiniz ki 15 gune sigamiyorsunuz? 3 gunluk iş geri kalan balayi ama düzgün planlamak ve yapmak istemekle alakali.

Siz zaten sıkinti yaratmaya kararlisiniz her turlu yokuşa sureceksiniz. Kolay gelsin.😃😃😃😃

KV bayıldım anlıyor seni ve orta yolu bulmaya çalışıyor sende keza öyle su akar yolunu bulur zamana birak bakalım ne gosterecek
ya benim kv cidden iyidir zaten kanser atlattı malesef sağlığı da çok yerinde değil ama neşeli mutlu birisi. öyle kıskanç kaynanalar gibi değil tatlı dilli. o yüzden onu kırmak istemiyorum hiç. ama kendimden de ödün vermek istemiyorum. balayı vs bunlardan yani. sevgilime ev almışlardı zamanında evi begenmedigim diye üstüne para koymayı teklif ettiler mesela daha güzelini almamız için. altın o bu oldukça bonkörler de. ve ben öyle annecim babacim diye dolanmıyorum etraflarında hala hanım bey derim ve mesafeli soğuk duruyorum onlara karşı istemeden de olsa. bakalım ben de zamana bıraktım artık

Kina zaten kendi yasadiginiz sehirde onu niye katiyorsunuz. Bu arada dugunler, kinalar 1er gun olmuyor mu zaten 3 gun 3 gece dugun mu yapacaksiniz ki 15 gune sigamiyorsunuz? 3 gunluk iş geri kalan balayi ama düzgün planlamak ve yapmak istemekle alakali.

Siz zaten sıkinti yaratmaya kararlisiniz her turlu yokuşa sureceksiniz. Kolay gelsin.😃😃😃😃
1 hafta arayla olacak ikinci düğün mecburen çünkü. yani ertesi gün düğün olamayacak ki kınadan sonra. araya yine 1 hafta mesafe giriyor ister istemez. öyle düşündük tarihleri. ya da cuma kına pazar düğün olsa öbür hafta mecburen bekliyoruz hafta içi düğün olmaz ki. katılım az olur. bir haftada da 2 haftasonu var. mecbur zaten düğün izni kaç gün

ya benim kv cidden iyidir zaten kanser atlattı malesef sağlığı da çok yerinde değil ama neşeli mutlu birisi. öyle kıskanç kaynanalar gibi değil tatlı dilli. o yüzden onu kırmak istemiyorum hiç. ama kendimden de ödün vermek istemiyorum. balayı vs bunlardan yani. sevgilime ev almışlardı zamanında evi begenmedigim diye üstüne para koymayı teklif ettiler mesela daha güzelini almamız için. altın o bu oldukça bonkörler de. ve ben öyle annecim babacim diye dolanmıyorum etraflarında hala hanım bey derim ve mesafeli soğuk duruyorum onlara karşı istemeden de olsa. bakalım ben de zamana bıraktım artık
Hakkında hayr ve kolaylıkla olsun kimse ne diyor takılma zaman her şey gösterir bir akrabam nikah kızın kaldığı yerde düğün damat evinde oldu gelinlik 2 yerde giyildi.

Kesinlikle çok tatlis masallah
öyledir cidden benim annem mesela aşırı sivri dilli bjr kaynanadır anneme de söylüyorum yani senin gibi kaynanam olssa ben yüzüne bile bakmazdım diye sanki kaynanalar geline bayılıyor falan der ama benim kv gördüğüm kadarıyla öyle değil tabii ölümden döndüğü için olabilir. yaşarken mutlu olun göreyim çocuklarınızı seveyim diyor biz erteledik evlilik işini biraz sağlığı yüzünden görümcem de öyle. hani i hastayken yapmak istemedik. zaman geçsin istedik. o dedi bizi aldı karşınıza kim ne der diye düşünmeyin mutlu olun görmek istiyorum dedi. umarım böyle de kalır hep

öyledir cidden benim annem mesela aşırı sivri dilli bjr kaynanadır anneme de söylüyorum yani senin gibi kaynanam olssa ben yüzüne bile bakmazdım diye sanki kaynanalar geline bayılıyor falan der ama benim kv gördüğüm kadarıyla öyle değil tabii ölümden döndüğü için olabilir. yaşarken mutlu olun göreyim çocuklarınızı seveyim diyor biz erteledik evlilik işini biraz sağlığı yüzünden görümcem de öyle. hani i hastayken yapmak istemedik. zaman geçsin istedik. o dedi bizi aldı karşınıza kim ne der diye düşünmeyin mutlu olun görmek istiyorum dedi. umarım böyle de kalır hep
Böyle düşünen insanlara bayiliyorum emin ol KV gösteriş meraklısı değil ve seni el üstünde tutmak istiyor
Kanser olup iyileşen kişiler artık takılmıyor takmamaya çalışıyor çok şanslısın böyle kimi sevindirdin Rabbim böyle güzel kalp insan çıkardı eşinde ins. Böyle biridir

Böyle düşünen insanlara bayiliyorum emin ol KV gösteriş meraklısı değil ve seni el üstünde tutmak istiyor
Kanser olup iyileşen kişiler artık takılmıyor takmamaya çalışıyor çok şanslısın böyle kimi sevindirdin Rabbim böyle güzel kalp insan çıkardı eşinde ins. Böyle biridir
biraz gösteriş merakı var ama ona çare yok 🤭🤭 bir şey demiyorum. yani kimseye bir şey diyemem belli olmaz ama gözlemlerim sonucu konuşuyorum iyi bir ailesi var. ben kendi ailem açısından böyle diyemiyorum mesela açık açık istemiyorlar karşı aileyi terbiyesizlik saygısızlık yapıyorlar. örneğin babam depremde onları aramadı çok ısrar ettiğim halde. ben olsam bunu unutmazdim. ama bana yansıtma yapmadılar. umarım ileride de böyle olur

Eşinizin ailesi sizi kırmıyormuş ve bonkörmüş. Ben olsam hatırları için katlanırdım. Burda yarım gram az takı takmak için ortalıgı birbirine katan ne damatlar ne kaynanalar okuyoruz.
takı olarak aman aman bir şey yok ama istemediğim için istesem alırlar mı bilmiyorum az da değil tabii. zaten onların hatırları için bir şey diyemiyorum özellikle kv. üzmek istemedim onu

biraz gösteriş merakı var ama ona çare yok 🤭🤭 bir şey demiyorum. yani kimseye bir şey diyemem belli olmaz ama gözlemlerim sonucu konuşuyorum iyi bir ailesi var. ben kendi ailem açısından böyle diyemiyorum mesela açık açık istemiyorlar karşı aileyi terbiyesizlik saygısızlık yapıyorlar. örneğin babam depremde onları aramadı çok ısrar ettiğim halde. ben olsam bunu unutmazdim. ama bana yansıtma yapmadılar. umarım ileride de böyle olur
İnsan başta kendini belli eder birde kavgada sinirde

X