Ne yapacağımı bilmiyorum

Mutsuz olduğum bir yerde çok zorda da kalsam çalışmak istemem şahsen ki çalışmadım da. Benim eşim baskı yapmadı bu konuda. Hamile değildim ama sağlığımı etkileyen bir ortamdaydım. Mecburen çıktım. O sıralarda eşimin işleri çok iyi değildi biraz sıkıntı yaşadık ama evden kendimi işimi yaparak katkıda bulundum. İdare ettik. Sonra düzeldi eşimin işleri çok şükür. Bence işten ayrılıp hamileliliğinizi sorun etmeyecek başka bir iş bakabilirsiniz. Herkes gaddar değildir diye düşünüyorum illaki vardır iyi birileri de.
Hamile kadına iş verecek kimse oldugunu düşünmüyorum. Açık pozisyona başvuran adayların CV'si konu sahibinden yetersiz bile olsa hamile olmasi işveren için büyük dezavantaj sayılır.

8 martlarda kurumsal onlarca şirket, kadın elemanlarının çokluğundan, pozitif ayrımcılıktan bahseder reklamlarda ama hamile olsak işe devam ediyorsak mobbing uygulanır, yeni başvurduk ise kriterlerin dışında kalırız. Her şeyleri lafta.

Hamile kadına iş verecek kimse oldugunu düşünmüyorum. Açık pozisyona başvuran adayların CV'si konu sahibinden yetersiz bile olsa hamile olmasi işveren için büyük dezavantaj sayılır.

8 martlarda kurumsal onlarca şirket, kadın elemanlarının çokluğundan, pozitif ayrımcılıktan bahseder reklamlarda ama hamile olsak işe devam ediyorsak mobbing uygulanır, yeni başvurduk ise kriterlerin dışında kalırız. Her şeyleri lafta.
Hamilelerin sayısız hakkı var ama kimsenin kontrol ettiği yok. Her şey yazıda, uygulamada sınıfta kalıyor.

X