Ne yapacagimi bilmiyorum

AyseCihat

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2020
13
16
33
Merhaba arkadaslar,

Cok cok zor durumdayim ve kimseyle konusamiyorum. 5,5 senelik evliyim. 15 aylik bir oglum var ve 24 haftalik hamileyim. Yurtdisinda kaliyorum.

Gecen hafta esimin Tik Tok hesabi oldugunu ogrendim, iste Allah gosterecek ya. Hesabina giris yaptim ve orada sayisini aklimda tutamadim okadar cok bayan ile gorusme yapmis. Yazismalari okudum okudum tekrar okudum ve bu benim esim mi diye sordum kendi kendime. Bir kac tanesine whatsapp numarasi vermis ordan devam konusalim diye. Numara bana tanidik gelmiyor. Kendisi Samsung kullaniyor ve o telefona 2 hat oluyormus yani 2 numara ayni anda kullaniyormus. O hatta gecis yaptim ve o numara whatsappina girdim. Allahim dunyam basima yikildi ordaki sohbetleri gorunce. Sadece sohbet te degil kadinlar ciplak resimler gondermisler videolar felan. Ordaki konusmalar aklimdan beynimden cikmiyor. 2 kadina para bile gondermis baska bir hesaptan. Ben 5,5 senede evliyim ve 1 kez bile elimi acip para istemedim ki o da hic teklif etmedi kendi maasim oldugu icin. Ama Tik Tok da tanimadigi bayanlara para gondermis. Eylul ayinda arkadaslariyla tatil yapmak istiyordu olur dedim git dedim. Ama ordaki kadina yazmis, eylul ayinda beraberiz en mutlu gunlerini gecirecen. Sen benim isteklerimi karsila bosver Tik Tok u ben sana bakarim. Nasil zoruma gitti bunlar ve daha fazlasi.
Her neyse ben onun telefonuyla ve whatsapp ile yanina gittim ve bunlar ne dedim kendimi tutamadim icimden gelen herseyi soyledim. Bu arada bu konusmalar konustugu kisiler ile yaklasik 1 senedir suruyor. Once ne demek istedigimi anlamadi telefonunu aldi ve bakti ve gordu. Hemen kalkti ozur dilemeler ben seni birakmam cart curt standaard seyler. Oglumu ve yolda olan bebegimizi kullaniyor, onlarin hatrina affet diyor cok pismanim diyor.
Ama benim icimde oyle bir nefret olustu ki ben artik nasil eskisi gibi olabilirim ? Olamam ki. Dunyam basima yikildi. Ne olur bana akil fikir verin kimseyle konusamiyorum. Esimle her konusmak istedigimde gitmek istedigimi bildigi icin konusmuyor benimle baska konular aciyor konuyu degistiriyor.

Merhaba arkadaslar,

Cok cok zor durumdayim ve kimseyle konusamiyorum. 5,5 senelik evliyim. 15 aylik bir oglum var ve 24 haftalik hamileyim. Yurtdisinda kaliyorum.

Gecen hafta esimin Tik Tok hesabi oldugunu ogrendim, iste Allah gosterecek ya. Hesabina giris yaptim ve orada sayisini aklimda tutamadim okadar cok bayan ile gorusme yapmis. Yazismalari okudum okudum tekrar okudum ve bu benim esim mi diye sordum kendi kendime. Bir kac tanesine whatsapp numarasi vermis ordan devam konusalim diye. Numara bana tanidik gelmiyor. Kendisi Samsung kullaniyor ve o telefona 2 hat oluyormus yani 2 numara ayni anda kullaniyormus. O hatta gecis yaptim ve o numara whatsappina girdim. Allahim dunyam basima yikildi ordaki sohbetleri gorunce. Sadece sohbet te degil kadinlar ciplak resimler gondermisler videolar felan. Ordaki konusmalar aklimdan beynimden cikmiyor. 2 kadina para bile gondermis baska bir hesaptan. Ben 5,5 senede evliyim ve 1 kez bile elimi acip para istemedim ki o da hic teklif etmedi kendi maasim oldugu icin. Ama Tik Tok da tanimadigi bayanlara para gondermis. Eylul ayinda arkadaslariyla tatil yapmak istiyordu olur dedim git dedim. Ama ordaki kadina yazmis, eylul ayinda beraberiz en mutlu gunlerini gecirecen. Sen benim isteklerimi karsila bosver Tik Tok u ben sana bakarim. Nasil zoruma gitti bunlar ve daha fazlasi.
Her neyse ben onun telefonuyla ve whatsapp ile yanina gittim ve bunlar ne dedim kendimi tutamadim icimden gelen herseyi soyledim. Bu arada bu konusmalar konustugu kisiler ile yaklasik 1 senedir suruyor. Once ne demek istedigimi anlamadi telefonunu aldi ve bakti ve gordu. Hemen kalkti ozur dilemeler ben seni birakmam cart curt standaard seyler. Oglumu ve yolda olan bebegimizi kullaniyor, onlarin hatrina affet diyor cok pismanim diyor.
Ama benim icimde oyle bir nefret olustu ki ben artik nasil eskisi gibi olabilirim ? Olamam ki. Dunyam basima yikildi. Ne olur bana akil fikir verin kimseyle konusamiyorum. Esimle her konusmak istedigimde gitmek istedigimi bildigi icin konusmuyor benimle baska konular aciyor konuyu degistiriyor.
Affetseniz de bir daha eskisi gibi olamazsınız. Bu şüphe de peşinizi bırakmaz. Hayatı hem kendinize, hem eşinize, hem de çocuklarınıza zindan edersiniz. Yapmanız gereken şey çok bariz belli ama tercih sizin elbette. Çok zor gerçekten. Allah yardımcınız olsun 🥺

Büyük ihtimalle evli kalırsınız çünkü hamilesiniz ayrılmak daha zorlu olabilir ve diğer bebek çok küçük

Maalesef eşiniz değişmez
Bir karar vermelisiniz

Umursamadan açık evlilik gibi devam etsin mi yoksa ayrılayım mı demelisiniz

1 yıldır devam ediyor filan değişmez yani devam eder

Merhaba arkadaslar,

Boşan demekten başka bir kelime bulamıyorum . Maalesef adam şerefsiz

Çok zor bir durum, hamileliğinizde yüzleşmenize daha da çok üzüldüm. Ben yorum yapmayacağım, çünkü herkesin değerlendirmesi farklı. Kimi aldatmayı affedebilir, kiminin kırmızı çizgisidir. Kimi der ki, daha ortada doğmamış bir çocuk var bir şans vereyim. Bir başkası çocuğa rağmen devam etmeyi düşünemez bile. Ben bu konun çok "bence'lik" olduğunu düşünmüyorum. Bu kararı siz vermelisiniz. Umarım hem kendiniz hem de bebeğiniz için sağlıklı kararı alırsınız. 🙏

Canını acıtmak istemem ama doğrusu şu ki pişman değil. Pişman olan sen yakalamadan yapmayı bırakırdı.
Menfaatçi davran. Şartların düzelene kadar tut kapıda sonra at. Alabildiğin parayı da al.
Asla düzelmez, düzelse bile bu hazmedilmezse hayatın zehir olur. Çok zor, Allah yardımcın olsun.
Ama hayat güzel, kurtul ve devam et.

Çok üzüldüm bunu hamile hamile yaşamana daha da üzüldüm. Affetmek çok zor ama çocuk gibi sebeplerden bir şans daha versen de yadırgamam. Kızlar ben bu hayatta şunu gördüm kendi paranızı kazanın dursun ama adamdan da para almaktan çekinmeyin. Bir arkadaşım der ki yiyin kocanizin parasını siz yemezseniz sonraki karısı yiyecek

Tüm bunları farketmen neden bu kadar uzun sürdü. Lütfen yanlış anlama mevcut durumunda seni incitmek istemem fakat adamın senden hariç bir sanal yaşamı var resmen. Bu ladar uzun süre farketmemen iletişim kopukluğuna bağlı muhtemelen.
Şimdi gerçekle yüzleştin bir küçük çocuğun var üstelik hamilesin benim aklım durdu cidden ne yapacaksın şimdi tüm bu geç kalınmışlıklara ertelemelere ve kabullenmemelere karşı.
Neyseki kafandaki dünyadan çıkıp kendi gerçeklerinle yüzleşebilmişsin.
İnan durumuna çok üzüldüm.
Umarım bir çıkış yolu bulabilirsin.

Gerçekten ayrılmak istiyor iseniz.
Gündüz eşiniz yokken toplar eşyalarınızı gidersiniz…
Ne yapacağımı bilmiyorum demeyin.

Bir senedir devam eden bir rezillik ve bu sürede eşini gebe bırakıyor ve rezilliklerine devam ediyor.

Gecen sene burda bir üye vardı. Eşi neler neler yapmış, cinsel organının fotoğrafını göndermişti.
Kadın nasıl dik ve dirayetli durmuştu.
Hatta kadını kadınlar klübündeki kötü niyetli kisiler hesabını bulmuştu. Kadını taciz etmislerdi. O konu geldi aklıma.

Eşiniz baya baya iki hat ile birlikte iki yaşam sürdürmüş. Ben aynı evde olmaya katlanmazdım. Şu an hamilesiniz minik bir bebeğiniz de var. Hiç olmadı eşyalarını toplamasını yüzünü görmek istemediğimi söylerdim. Boşanma girişimlerini doğum sonrasına ertelerdim. İşime geldiği zaman da boşardım. Hassas bir dönemdesiniz keskin konuşmak istemem.

Kafanızın köşesine ben eşimden bu yüzden boşanacağımı yerleştirin. Gerisini zaman gösterecek zaten. Siz de anlayacaksınız. Çünkü siz bebeğinizle ilgilenirken yorgunken o telefonla ilgilense, komik bir videoya gülse, eve biraz geç gelse hep gerileceksiniz. İpler sizin elinizde, bu aşamada işinize geldiği gibi davranın onun hakettiği de bu.

Şimdi bu olayları bende yaşadığım için şöyle bir yorum yapmak istiyorum bazıları benim düşünceme ters tepki verebilir ama goya aldatılmak benim de kırmızı çizgim di ama o kadar çok seviyordum ki yakaladım aynı sizin gibi yüzüne çarptım hatta ondan vazgecebilecegimi göstermek için evi terk edip annemde kaldım bir süre hemde 2 çocuğumla ama bana bir şekilde kendini affettirdi ben birakmadim şahsen ama çocuklar için değil kendim sevdiğim ve bir hata olarak konuyu hala unutmasam da içimde kapatmaya çalıştığım için bunu ömrümüz boyunca unutamayacağınızi bilin. Ve en doğru kararı siz verin bu sizin düşünüp en doğru kararı verebileceğiniz bir konu sektirsin gitsin diyenlere de katılıyorum şans ver diyenlere de değişmez diyenlere de erkek milleti çirkin mahlukatlar Allah yardımcınız olsun 😔

Delilleri kopyaladiniz mi ? Basit bir çapkınlık değil bu. Boynuzlarınız basketbolcu Zaza' nin boyunu geçmiş malesef :KK43: sizi de damızlık inek olarak görüyor tabiri caizse...kendi de paraları dışarda yiyor keyfinde.

Tüm bunları farketmen neden bu kadar uzun sürdü. Lütfen yanlış anlama mevcut durumunda seni incitmek istemem fakat adamın senden hariç bir sanal yaşamı var resmen. Bu ladar uzun süre farketmemen iletişim kopukluğuna bağlı muhtemelen.
Şimdi gerçekle yüzleştin bir küçük çocuğun var üstelik hamilesin benim aklım durdu cidden ne yapacaksın şimdi tüm bu geç kalınmışlıklara ertelemelere ve kabullenmemelere karşı.
Neyseki kafandaki dünyadan çıkıp kendi gerçeklerinle yüzleşebilmişsin.
İnan durumuna çok üzüldüm.
Umarım bir çıkış yolu bulabilirsin.
Ben soyle soyleyim. Bugune kadar hic bir kez bile suphelenmedim ben. Hic bir kez bile dur telefonuna bakiyim demedim taki gecen hafta ki o gune kadar. Aramiz benim acimdan iyidi yani. Bana iyi davraniyordu hic supheli bir durum yoktu. Yoksa hic bukadar beklermiydim 🥹

5.5 senelik evliliğinizde eşinizden bir kez bile para istemediğinizi, 2 kadına da para yolladığını öğrendiğinizi söylemişsiniz ya bence eşiniz tiktoktan sahte hesapla kandırılıp hem cüzdanının silkelenmesini hem de uygunsuz fotoğraf ve yazışmalarının aile whatsapp gruplarından paylaşılmasını hak eden bir insan. ama hamile halinizle uğraşmak istemeyebilirsiniz. en azından doğuma kadar o evden uzaklaşın imkanınız varsa.

X