Ne yapacagimi bilmiyorum

Inanin bilmiyorum. Hamilelikten dolayi mi bilemiyorum ama kafam
Okadar karisik ki ve nasil haraket etmem gerektigini bilmiyorum. Sacma gelebilir bu dediklerim fakat gercekten yolun sonundayim
Kafanız hala nasıl karışık olabiliyor ki, yapılması gereken şey belli değil mi? Aldatmanın da ötesinde bir şey bu. Böyle bir heriften bi bok olmaz. Kendinize bu çirkinliği reva görmeyin.

Merhaba arkadaslar,

Cok cok zor durumdayim ve kimseyle konusamiyorum. 5,5 senelik evliyim. 15 aylik bir oglum var ve 24 haftalik hamileyim. Yurtdisinda kaliyorum.

Gecen hafta esimin Tik Tok hesabi oldugunu ogrendim, iste Allah gosterecek ya. Hesabina giris yaptim ve orada sayisini aklimda tutamadim okadar cok bayan ile gorusme yapmis. Yazismalari okudum okudum tekrar okudum ve bu benim esim mi diye sordum kendi kendime. Bir kac tanesine whatsapp numarasi vermis ordan devam konusalim diye. Numara bana tanidik gelmiyor. Kendisi Samsung kullaniyor ve o telefona 2 hat oluyormus yani 2 numara ayni anda kullaniyormus. O hatta gecis yaptim ve o numara whatsappina girdim. Allahim dunyam basima yikildi ordaki sohbetleri gorunce. Sadece sohbet te degil kadinlar ciplak resimler gondermisler videolar felan. Ordaki konusmalar aklimdan beynimden cikmiyor. 2 kadina para bile gondermis baska bir hesaptan. Ben 5,5 senede evliyim ve 1 kez bile elimi acip para istemedim ki o da hic teklif etmedi kendi maasim oldugu icin. Ama Tik Tok da tanimadigi bayanlara para gondermis. Eylul ayinda arkadaslariyla tatil yapmak istiyordu olur dedim git dedim. Ama ordaki kadina yazmis, eylul ayinda beraberiz en mutlu gunlerini gecirecen. Sen benim isteklerimi karsila bosver Tik Tok u ben sana bakarim. Nasil zoruma gitti bunlar ve daha fazlasi.
Her neyse ben onun telefonuyla ve whatsapp ile yanina gittim ve bunlar ne dedim kendimi tutamadim icimden gelen herseyi soyledim. Bu arada bu konusmalar konustugu kisiler ile yaklasik 1 senedir suruyor. Once ne demek istedigimi anlamadi telefonunu aldi ve bakti ve gordu. Hemen kalkti ozur dilemeler ben seni birakmam cart curt standaard seyler. Oglumu ve yolda olan bebegimizi kullaniyor, onlarin hatrina affet diyor cok pismanim diyor.
Ama benim icimde oyle bir nefret olustu ki ben artik nasil eskisi gibi olabilirim ? Olamam ki. Dunyam basima yikildi. Ne olur bana akil fikir verin kimseyle konusamiyorum. Esimle her konusmak istedigimde gitmek istedigimi bildigi icin konusmuyor benimle baska konular aciyor konuyu degistiriyor.
Üzülerek okudum, bosanmak tek care cnku boylesı ıkıncı sansı hak etmıyor yıne yapar emin ol Allah yardımcın olsun cnm

İhanet asla kabul etmicegim bir şey bir adam aldatıyorsa bence sevmiyordur bni sevmiyenin benim yanımda işi de yok. Yani kendi adıma konuşuyorum ben asla kabul etmezdim affedilecek birsey değil benim fikrim

Hadi diyelim sadece yazıştı bir daha yazışmayacak ama bu adam görüşmüşşş ve demiç seni mutlu edicem vs ulan daha yanında kadınını mutlu edemiyon bunlar neyine güveniyor böyle ya çıldırmamak elde değil siz aynısınl yapsaydınız ne yapardı?

Başka konular açabilceği kadar sohbet halinde olmanıza aşırı şaşırdım.. asla affedilebilcek bişry değil benim için.. sevgi yok saygı yok yalan var. Korkunç. Neden öylesine yaşayım ki bu adamla.. çocuklarım da böyle bir adamla özellikle büyümesin yani. Saniyesinde terkederdim evi..

İsterse 8 cocugum olsun bu pisligi yapan adamla ayni odada durmam. Gitsin mantasi baksin pislige. Ekonomik ozgurlugunuz de varmis. Bence hiiic kararsiz olunacak bir durum yok.

Isin gucun varmis ailende ordaysa ozellikle bence beklemene gerek yok. Defolsun gitsin yani.. sen evliligim iyi zannederken o gununu gun ediyormus.

Yakalanınca affet hataydi yanlıştı..
Ya yakalanmasa ! Şurada Eylül e ne kaldı, on on beş gün sonra pekala tatil yapacakmış bir de 🤦🏻‍♀️hataya bak .

Her hatanin da bir bedeli oluyor, olmalı.
Niye siz öyle hatalara düşmüyorsunuz mesela? Niye bu aldatma hatası hep erkeklere özgü oluyor...

Evinde gül gibi karısı varken, doğacak bebeklerini hevesle beklemek varken böyle rezil hesaplar insanlar peşinde koşuyorsa bedelini ödesin.

Gitsin ister tatile ister cehennemin dibine.

O dakika biter, evde kalıp konuyu değiştirmeler, üzerini örtmeler..
Sanki basit bir kavga ettiniz de bir daha o konuyu acmayacaksiniz konusmayacaksiniz...
Olur, olur tabi... Başka ?

Cocuklar icin, affet, şans ver diyeceklere ki buna kendi ic sesiniz de dahil, kulaklarinizi kapatin.
Yedigi herzeler, affedilecek boyutu geçmiş ki emin olun affetmek isteseniz bile affedemeyeceksiniz, unutamaycaksiniz,
üstünden on yillarda gecse bu adama bir daha asla güvenemeyeceksiniz,
hep acabalarla,
hep diken üstünde yaşayacaksiniz.
Üstüne bu stresten psikolojiniz de bozulacak.
Yol verin gitsin, onu evden gönderin, düzeni bozulan siz olmayin.
Yaşadiginiz ülkede kanuni haklariniz nedir bilemiyorum ama sakın ben calisiyorum, minnet etmem demeyin, donuna kadar alabiliyorsaniz alin

öncelikle çok çok üzüldüm.
hamile iken size bunları yaşattığı için.
şimdilik sakin kalın doğumdan sonra gereken ne ise yaparsınız
bu arada ekran görüntüsü vs bişey alabildiniz mi delil olması için.

Burdan bakınca Eylulde bavulunu hazırlayacakmıssınız gıbı duruyoır.Hala adam evde olduguna gore.Yurtdısında yasam sartları olusturmanız daha kolay değil mi*En azındn cocuk parası vs var.Sokunuuzu anlarım ama kafa karısıklıgını anlayamam uzgunum.Yapılacak sey bellı.

Çok üzüldüm gerçekten. Adam büyük bir şerefsiz. Umarım konuşmaların vs bir kopyasını almışsınızdır. Hem boşanma hem de zina davası açmalısınız. Bu güne kadar yemediğiniz paraları şimdi çatır çatır alma vakti. Çocuklar sizi ikilemde bırakmasın. Yaşadığınız hazmedilebilir değil

Hala eşim diyorsun, bu olayın en güzel çözümü boşanmak! Boşanmayacaksan ki bu ona yaptığın yanına kar kalır demektir. O zaman hazmetmeyi öğreneceksin, huylu huyundan vazgeçmez.

Hadi diyelim sadece yazıştı bir daha yazışmayacak ama bu adam görüşmüşşş ve demiç seni mutlu edicem vs ulan daha yanında kadınını mutlu edemiyon bunlar neyine güveniyor böyle ya çıldırmamak elde değil siz aynısınl yapsaydınız ne yapardı?

O parayi da babasinin hayrina yollamamistir...bence kadin bulasici hastalik var mi test ettirsin. Malum doguma girecek bir kac hafta sonra

Burdan bakınca Eylulde bavulunu hazırlayacakmıssınız gıbı duruyoır.Hala adam evde olduguna gore.Yurtdısında yasam sartları olusturmanız daha kolay değil mi*En azındn cocuk parası vs var.Sokunuuzu anlarım ama kafa karısıklıgını anlayamam uzgunum.Yapılacak sey bellı.
Burdada yasam sartlari olusturmak sandiginiz kadar kolay bisey degil. Cocuk parasina da gelince cok yuksek bisey sanmayin. 3 aydan 3 aya yatan cok az miktar da bir para. Benim maasim ayda €1000 ve bunun €650 si sadece kira. Bunun daha elektirik su cart curt alisveris cocugun ihtiyaci derken hic bisey kalmiyor geriye zaten.

İki yol var:

1- biraz kapris yapıp (evi terk etmek vs) adam yalvarınca geri dönmek. Ama adamın düzeleceği yok, çünkü ikinci hatta kadar gelmiş olay. Dolayısıyla gelecekte de aldatılacağını kabullenip dışarıya mutlu aile görüntüsü vermek.

2- boşanıp siz iki çocuğa bakarken (single mom denen hadise) adamın tekrar evlenmesi. İki çocuk sizin sorumluluğunuzdayken yeniden sağlıklı ve mutlu bir evlilik zor ve hatta türk erkeğiyle çok daha zor, yurtdışında olduğunuz için yabancı bir erkekle olabilir. Onlar kadına skor gözüyle daha az bakıyor, kafa denkliği daha çok arıyor.

Genel olarak türk kadını 1. Yolu seçiyor.

Birkere yapsa, gelip size itiraf etse, pismanim dese belki bir nebze pişmanlığına inanirdim. Adam 2.hat almis, para yollamis, eylul ayinda da yanina gidecekmis. Yakalamasaniz bu adamin belki baska kadinlardan cocugu olacakmis. Hamile ve yurtdisinda oldugunuz icin direkt evi terk edin diyemiyorum. Durumunuzu tam kestiremiyorum. Planli bir sekilde ayrilmaniz gerekiyor. Para mi biritireceksiniz, ailenizden destek mi alacaksiniz bir plan yapin. Hala daha ne konusmaya calisiyorsunuz ki? Pismanligini dile getirecek, siz affedince ihanete ara verecek sonrasinda kaldigi yerden devam edecek.

Merhaba arkadaslar,

Cok cok zor durumdayim ve kimseyle konusamiyorum. 5,5 senelik evliyim. 15 aylik bir oglum var ve 24 haftalik hamileyim. Yurtdisinda kaliyorum.

Gecen hafta esimin Tik Tok hesabi oldugunu ogrendim, iste Allah gosterecek ya. Hesabina giris yaptim ve orada sayisini aklimda tutamadim okadar cok bayan ile gorusme yapmis. Yazismalari okudum okudum tekrar okudum ve bu benim esim mi diye sordum kendi kendime. Bir kac tanesine whatsapp numarasi vermis ordan devam konusalim diye. Numara bana tanidik gelmiyor. Kendisi Samsung kullaniyor ve o telefona 2 hat oluyormus yani 2 numara ayni anda kullaniyormus. O hatta gecis yaptim ve o numara whatsappina girdim. Allahim dunyam basima yikildi ordaki sohbetleri gorunce. Sadece sohbet te degil kadinlar ciplak resimler gondermisler videolar felan. Ordaki konusmalar aklimdan beynimden cikmiyor. 2 kadina para bile gondermis baska bir hesaptan. Ben 5,5 senede evliyim ve 1 kez bile elimi acip para istemedim ki o da hic teklif etmedi kendi maasim oldugu icin. Ama Tik Tok da tanimadigi bayanlara para gondermis. Eylul ayinda arkadaslariyla tatil yapmak istiyordu olur dedim git dedim. Ama ordaki kadina yazmis, eylul ayinda beraberiz en mutlu gunlerini gecirecen. Sen benim isteklerimi karsila bosver Tik Tok u ben sana bakarim. Nasil zoruma gitti bunlar ve daha fazlasi.
Her neyse ben onun telefonuyla ve whatsapp ile yanina gittim ve bunlar ne dedim kendimi tutamadim icimden gelen herseyi soyledim. Bu arada bu konusmalar konustugu kisiler ile yaklasik 1 senedir suruyor. Once ne demek istedigimi anlamadi telefonunu aldi ve bakti ve gordu. Hemen kalkti ozur dilemeler ben seni birakmam cart curt standaard seyler. Oglumu ve yolda olan bebegimizi kullaniyor, onlarin hatrina affet diyor cok pismanim diyor.
Ama benim icimde oyle bir nefret olustu ki ben artik nasil eskisi gibi olabilirim ? Olamam ki. Dunyam basima yikildi. Ne olur bana akil fikir verin kimseyle konusamiyorum. Esimle her konusmak istedigimde gitmek istedigimi bildigi icin konusmuyor benimle baska konular aciyor konuyu degistiriyor.
Ah bu erkekler... Bu bebeğiniz de küçük diğeri de yolda. Destek cikabilecek aileniz var mi çocuklara beraber bakabileceğiniz. Affı yok aslında ama bu ilk hareketi ise telefondaki o hesaplarını kapatıp hatta sosyal medya kullanmayacaksin ve telefonun her zaman ortalıkta duracak bana o güveni vereceksin deyip bir de bi aile terapisti ile beraber görüsüp ilk ve son şans mi verseniz acaba. Ama en ufak bir hareketinde affı olmadığını söylemelisiniz tabi. Ki hicbisey eskisi gibi olmayacak bunu bilmeli kocaniz. Bebekler çok küçük olmasa direk boşanın derdim ama tercih sizin tabi. Allah kolaylık versin.

X