Ne yapacağımı bilmiyorum!

Aysnrkse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2016
5
2
22
Merhaba hemen size durumu izah edeyim;
Benim bir arkadaşım vardı onunda sevgilisi vardı 1 ay boyunca ilişkileri sürdü sonra ise bitti. Üzerinden 5 ay geçti. Ben ikisiylede görüşüyorum ikiside arkadaşım. Ama arkadaşımın eski sevgili 1 aydır bana yürüyordu ama artık bu yürümeyi geçti sanki hoşlanıyomuş gibi davranıyo. Sürekli sahipleniyo kıskanıyo beni izliyo sürekli

Ben gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum onu kırmakta istemiyorum çünkü arkadaş olarak seviyorum ben onu aramızdaki arkadaşlığında bozulmasını istemem.

Lütfen bana bir akıl verin

Yapman tek gerek hissettiklerini arkadaşına anlatman ama yanlış anlama ihtimalinde var o yüzden somut bir şey gördüğün gibi msj konuşma tel görüşmesi vb. arkadaşına göstermen çünkü arkadaşına direkt hiç bir şey yokken anlatırsan eski sevgilisi senin uydurduğunu söyleme ihtimali yüksek. Şimdilik soğuk ve mesafeli davran görmezlikten gel.

Yapman tek gerek hissettiklerini arkadaşına anlatman ama yanlış anlama ihtimalinde var o yüzden somut bir şey gördüğün gibi msj konuşma tel görüşmesi vb. arkadaşına göstermen çünkü arkadaşına direkt hiç bir şey yokken anlatırsan eski sevgilisi senin uydurduğunu söyleme ihtimali yüksek. Şimdilik soğuk ve mesafeli davran görmezlikten gel.
Ama o cocuğada arkadas olarak çok değer veriyorum kaybetmek istemiyorum

O zaman laf arasında kardeş de :) dostum de vb. anlar bence ayrıca adam da deli midir nedir bir arkadaşın bir sen !

Sana yan gözle bakmış. Sana yürümüş. Hatta aşırıya gitmiş .senden hoşlanmış. Onun arkadaşlığını malesef çoktañ kaybetmişsin. Ondan artık sana olursa sevgili olur, olmazsa da hicbirsey olmaz. Zannimca sende ondan hoşlanıyorsun. Sende niyeti bozma yolundasin.

X