ne yapacağımı hiç bilmiyorum, lütfen yol gösterin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay ne alaka ya. İnsan sevdiğini s… dönemi eskide kaldı.
Şahsen ben yedi sene sevişmeden sevgililik yaşamam. Sevgi aşk bence bı değil. Sevginin en yoğun olduğu bir zamanda saçma sapan açlık çekeceğimiz duygular rutine bitince seks hayatımız başlayacak. Baştan sona hayat bitirici bir şey kusura bakmayın. En aşık en deli zamanımda yaparım asıl
hayır kesinlikle ben size karşı çıkmıyprum, sizin hayat doğrunuz budur, ben hayat doğrumu kabul etmeyip bu yüzden benden ayrılacak birine ne diyebilirim ki…benim az çok aile yapımı kişiliğimi biliyordu

Kadın ile erkeğin öpüşüp koklastiginda yaşadığı şeyler çok farklı burda detaylı yazmak istemiyorum ama sen öpüşüp kendini geri çekip normal haline dönebilirsin ama erkek öpüştükçe daha da isteklenip sonuca varmak isteyecek.

Tavrını net ortaya koy istemediklerini belirt ve lütfen duygu sömürülerine manipülasyonlara yenilme
koyacağım, konuşacağım kendisiyle. kabul etmemesine de saygım sonsuz bu arada

Şu dünyada cinselligi öyle ulaşılmaz bir yere koyup 10 sene çile çeke çeke ertelemek dışında bu kadar saçma bulduğum bir şey yok. Ben 20 yaşındayken gece ormanda popomuza diken bata bata sevismeye çalışırdık evimiz yok diye 😆 gece fakülteye girip dekanin koridorunda oynasirdik ya inanamıyorum yani bu kadar nasıl bastırıyor bu insanlar 🥲
Neyse orasını siz bilirsiniz ama umarım çocuk bir şekilde idare ederim diye en istekli yıllarını bu şekilde geçirmez. Ayrılıp herkesin kendine göre birisini bulması en sağlıklısı. 7 sene. Üzüldüm gerçekten çocuğa da.

hayır kesinlikle ben size karşı çıkmıyprum, sizin hayat doğrunuz budur, ben hayat doğrumu kabul etmeyip bu yüzden benden ayrılacak birine ne diyebilirim ki…benim az çok aile yapımı kişiliğimi biliyordu
E hayat görüşünüz böyleyse daha ilk yoldan biriyle sevgili olup tüm eğitim hayatı boyunca size sadık ve bakir olmasını beklemeniz normal mi? 7 sene diyorsunuz. Yedi sene. Bu kadar katıysanız son sene sevgili olup bir iki senede evlenin. Yedi sene beklemek normal değil

Şu dünyada cinselligi öyle ulaşılmaz bir yere koyup 10 sene çile çeke çeke ertelemek dışında bu kadar saçma bulduğum bir şey yok. Ben 20 yaşındayken gece ormanda popomuza diken bata bata sevismeye çalışırdık evimiz yok diye 😆 gece fakülteye girip dekanin koridorunda oynasirdik ya inanamıyorum yani bu kadar nasıl bastırıyor bu insanlar 🥲
Neyse orasını siz bilirsiniz ama umarım çocuk bir şekilde idare ederim diye en istekli yıllarını bu şekilde geçirmez. Ayrılıp herkesin kendine göre birisini bulması en sağlıklısı. 7 sene. Üzüldüm gerçekten çocuğa da.
Üniversite yıllarında Ankarada tüm sote yerleri bilirdik 🤣🤣
Nerelerde ne rezilliklere imza atmışızdır 🤣🤣🤣
İnsan hele seviyorsa direkt yürüyen hormon gibi oluyor o yaşlarda. Mümkünsüz geliyor bana yedi sene o yaşlarda pastane aşkı yaşamak. Yaşamam daha iyi. Sürekli arzulayıp bastıracaksın.

kullanıp atmak ne ya mendil miyiz biz ya da meyve ?
siz kendinizi öyle tanımlıyor olabilirsiniz ama ben tanımlamiyorum her erkekte sizin gördüğünüz gibi değil
kalıpları olanda toplumu oluşturan sizin gibiler kısmı
Toplum normları "ben böyle düşünmüyorum" diye inkar edilecek şeyler değildir.

Yüksek öğrenim Kız yurdunda yönetim memuru olarak çalıştım. Bu şekilde kayan çok hayat gördüm. Toplumun çok az bı kısmı sizin dediğiniz kafada. Herkese kendi doğrularını genel geçer kuralmiş gibi dikte etmek kimseye bişey kazandırmaz..

Konu sahibi muhafazakar ailelerimiz var derken üstelik...

Sonrasında pişman olacağın bir şey yaşama.
Ancak bir taraftan da böyle pazarlıklarla da olmaz bu iş.
Tabi tecrübesizlikten kaynaklanıyor da olabilir işlerin böyle yürüyor olacağını zannetmen.
İlk ve tek sevgilimle 11 sene sonra evlendiğimi hesaba alırsam 🤪 ikinizin de sonradan pişman olmayacağı ve birbirinizin hassasiyetlerine saygı duyacağı şekilde yürümeli tüm işler gibi cinsellikte. İkinizden birisi istiyor diye hayrı kalmasın aman ayrılmayalım ile yürüyecek işler değil.
3,5 ay çok erken, 18 yaş çok erken.
Biraz bi görün tanıyın bilin birbirinizi. Şu an sudan çıkmış balık gibisiniz.

Yüksek öğrenim Kız yurdunda yönetim memuru olarak çalıştım. Bu şekilde kayan çok hayat gördüm. Toplumun çok az bı kısmı sizin dediğiniz kafada. Herkese kendi doğrularını genel geçer kuralmiş gibi dikte etmek kimseye bişey kazandırmaz..

Bakın ben de diyorum ki o dönem geçiyor. Çevremde evlenen arkadaşlarım ben dahil çoğunluğu bakire değildi. Hatta net sayı da veririm. On arkadaşım var benim bildiğim sekizi de bakire değildi evlendi. Ben de bakire değildim. Hatta şu an bakire olup hala evlenmeyen arkadaşım daha çok.

umarım orada kızlara erkekler sizi kullanıp atar filan demiyorsunuz çok yazık gerçekten.

E hayat görüşünüz böyleyse daha ilk yoldan biriyle sevgili olup tüm eğitim hayatı boyunca size sadık ve bakir olmasını beklemeniz normal mi? 7 sene diyorsunuz. Yedi sene. Bu kadar katıysanız son sene sevgili olup bir iki senede evlenin. Yedi sene beklemek normal değil
Kendi kalacağını söyledi, kalmazsa keyfi bilir zorla tutamam ya

Bakın ben de diyorum ki o dönem geçiyor. Çevremde evlenen arkadaşlarım ben dahil çoğunluğu bakire değildi. Hatta net sayı da veririm. On arkadaşım var benim bildiğim sekizi de bakire değildi evlendi. Ben de bakire değildim. Hatta şu an bakire olup hala evlenmeyen arkadaşım daha çok.
Konunun bekaretle alakasi yok ki.. hele yok bakire olup evlenenden daha çok bekire olmayip evlenen var falan filan.. buna önem atfeden genç bir hanıma özgürce seviş demek göz göre göre bir yanlışa ortak olmak demek. Kaldı ki muhafazakar bir kesimde olduğunu da belirtiyor.

Niye özgürce sevişmek isteyenlere alkış tutarken saygı duyarken sevişmek istemeyene saygı duymuyoruz? Sevişip sorumluluk alabilen herkes sevissin de sevistikten sonra vay ben ne olacağım hayatım bitti diyecek biri de kendini korusun sevismesin ki intihara sürüklenmesin. Kendi kendine hayatını mahvetmesin.

"Arkadaşım" diyorsunuz. Herşey kendi nevinden olanı sever. Tabiki sizin çevreniz sizin gibi olacak. Ama ülkenin 1 büyük şehirinde 18 yıl, sahil kesiminde 3.5 yil (oldukça modern bir yerdi.) Anadolu kasabasında yaklaşık 10 yıl yaşadim.

Sizin bahsettiğiniz gibi insanlar," cinselliği özgür yaşayan " %15 bile değil. Ha bu oran kadınlarda böyle. Yoksaa erkeklerde durum sizin bahsettiğiniz şekilde. toplumdaki ikiyüzlülüğü burda görüyoruz. Onlar evlenilecek eglenilecek kız kafasında. Yozlaşmanın en dibinde maalesef bu konu.

Ayrıca zührevi hastalıklar cabasi lütfen kontrolsüz cinsellik çokta matah birşey gibi lanse etmeyelim

kullanıp atmak ne ya mendil miyiz biz ya da meyve ?
siz kendinizi öyle tanımlıyor olabilirsiniz ama ben tanımlamiyorum her erkekte sizin gördüğünüz gibi değil
kalıpları olanda toplumu oluşturan sizin gibiler kısmı
Aha da al işte feminist kafasiniz 😂 kızcağız kirli bir mendil gibi atılsın mi istiyorsunuz hanımefendi edebiyle adabiyla oturucak kendini en değerli şekilde saklayacak bir inci gibi sonrasi malum işte litfen bu işleri öğrenin feministlik yapmayın😂

Üniversite yıllarında Ankarada tüm sote yerleri bilirdik 🤣🤣
Nerelerde ne rezilliklere imza atmışızdır 🤣🤣🤣
İnsan hele seviyorsa direkt yürüyen hormon gibi oluyor o yaşlarda. Mümkünsüz geliyor bana yedi sene o yaşlarda pastane aşkı yaşamak. Yaşamam daha iyi. Sürekli arzulayıp bastıracaksın.
Aa Ankara yaaa.. ODTÜ ormanları benden sorulur mesela 😆 her köşede bir çift olurdu valla tenha köşe de kalmamıştı 😅 düşünüyorum da dünyanın en güzel seyiydi ya. 7 sene bekledikten sonra asssla aynısı olmaz olamaz yani imkan yok.
Bak mesela hafta içi akşam işlerim olduğu için sarımsak yemedim ve çok severim. Bugün de akşam boştum ya sevişecektik ya cacık yiyecektim ve tabi ki cacık yedim 🤣 20 yaşında iken sapık gibiydim değerlendirmek lazım 😆

Aha da al işte feminist kafasiniz 😂 kızcağız kirli bir mendil gibi atılsın mi istiyorsunuz hanımefendi edebiyle adabiyla oturucak kendini en değerli şekilde saklayacak bir inci gibi sonrasi malum işte litfen bu işleri öğrenin feministlik yapmayın😂
ya kim kendini yapıyorsa yapsinda kalkip genç kadınlara sizi kullanıp atacaklar diyince bana bir geliyorlar.
sanki cinsellik tek tarafın yararına olan çıkarcı bir eylem
sanki kadının cinsellikle değeri düşüyor filan , saçma sapan şeyler ya

ya kim kendini yapıyorsa yapsinda kalkip genç kadınlara sizi kullanıp atacaklar diyince bana bir geliyorlar.
İnanın o yorumu iki üç kere falan okudum acaba ironimi yapıyor diye düşündüm düşünmek istedim amma ciddi ciddi yazmış şimdi bu zihniyete bir şey anlatamazsiniz maalesef
Konu sahibi gibi maalesef binlerce genç kadın var opusunce kirlenecegini düşünen seks zaten asla imkansız kendimi sevdiğim adama saklayacagim diyen bir sürü mesaj okuduk gördük burda ama sonuç evlendikleri zaman koca bir hüsran ya vajinusmus ya da birkaç dakikada boşalan bı herifle seks yaptığını sanmak.
Dediğiniz gibi kim neyi nasıl isterse öyle yapsın ama artık şu kirlenmek erkekler seni kullanır gibi saçma sapan sözler tamamen hayatımızdan çıksın.

Cinsellik yaşamak istermiyorsan yaşamazsın çünkü olursa bu seni rahatsız edecek iç huzurunu bozacak. Ama uzak mesafe ilişkisi yaşıyorsun yeterince yan yanayken nasıl olacağınızı bilemezsin ve tanıyamazsın ki bazı şeyler de birden bire oluyor. El ele tutuşmak, öpüşmek yüz yüze görüştükçe olan şeyler o anın ortamın yaşattığı bir şey.
Bana göre de öpüşmek, sarılmak normal ama cinsel ilişki normal gelmezdi istemezdim herkesin normalleri farklıdır buna sen karar ver 🙂
ilk ilişkin olduğu için temkinli ol güven tabi güvensiz ilişki olmaz ama kimseye %100 de güvenme 😀

Sonrasında pişman olacağın bir şey yaşama.
Ancak bir taraftan da böyle pazarlıklarla da olmaz bu iş.
Tabi tecrübesizlikten kaynaklanıyor da olabilir işlerin böyle yürüyor olacağını zannetmen.
İlk ve tek sevgilimle 11 sene sonra evlendiğimi hesaba alırsam 🤪 ikinizin de sonradan pişman olmayacağı ve birbirinizin hassasiyetlerine saygı duyacağı şekilde yürümeli tüm işler gibi cinsellikte. İkinizden birisi istiyor diye hayrı kalmasın aman ayrılmayalım ile yürüyecek işler değil.
3,5 ay çok erken, 18 yaş çok erken.
Biraz bi görün tanıyın bilin birbirinizi. Şu an sudan çıkmış balık gibisiniz.
İnanın o yorumu iki üç kere falan okudum acaba ironimi yapıyor diye düşündüm düşünmek istedim amma ciddi ciddi yazmış şimdi bu zihniyete bir şey anlatamazsiniz maalesef
Konu sahibi gibi maalesef binlerce genç kadın var opusunce kirlenecegini düşünen seks zaten asla imkansız kendimi sevdiğim adama saklayacagim diyen bir sürü mesaj okuduk gördük burda ama sonuç evlendikleri zaman koca bir hüsran ya vajinusmus ya da birkaç dakikada boşalan bı herifle seks yaptığını sanmak.
Dediğiniz gibi kim neyi nasıl isterse öyle yapsın ama artık şu kirlenmek erkekler seni kullanır gibi saçma sapan sözler tamamen hayatımızdan çıksın.
Ama ben erkek için de böyle düşünüyorum ki…erkek de bence evlenmeden ilişki yaşamamalıdır..eğer bekareti çnemsesem her şeyi yapar sadece kızlık zarıma dokunma derdim

Cinsellik yaşamak istermiyorsan yaşamazsın çünkü olursa bu seni rahatsız edecek iç huzurunu bozacak. Ama uzak mesafe ilişkisi yaşıyorsun yeterince yan yanayken nasıl olacağınızı bilemezsin ve tanıyamazsın ki bazı şeyler de birden bire oluyor. El ele tutuşmak, öpüşmek yüz yüze görüştükçe olan şeyler o anın ortamın yaşattığı bir şey.
Bana göre de öpüşmek, sarılmak normal ama cinsel ilişki normal gelmezdi istemezdim herkesin normalleri farklıdır buna sen karar ver 🙂
ilk ilişkin olduğu için temkinli ol lütfen güven güvensiz ilişki olmaz ama kimseye %100 de güvenme 😀
Yani zaten öyle. Ben bu kararımı ona diyeceğim. Kabul etmezse kendi bilir

Genç kadın arkadaşlarimiz sevişince artık benden ayrılamaz deyip erkeklere yapışıyor. ha sevişip ayrılmak istendiğinde kız da çekip gidebilirse vay benim ilkimsin, benim hayatımı mahvettin beni birakamazsin vs. demese hicbir sorun yok ister sevişsinler ister tepişsinler de bazı kizlar bunu kaldiramiyor yaptiginin sorumluluğunu alamıyor. Bu yüzden kızlar hele de cinsellikten korkuyorsa ateşe barutla yaklaşmamali diye düşünüyorum 🤷🏻‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X