Ne yapılabilir, fikirlerinizi bekliyorum!

cowgirll

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2014
3.534
2.430
Merhaba arkadaşlar yine ben:KK1:
Yaa arkadaşlar biz erkek arkadaşımla her buluşmamızda aynı şeyleri yapıyoruz. Sinema yemek vs... Değişiklik istiyorumm artık biraz. Size sevgiliyle başka neler yapılabilir? Böyle eğlenceli bir şey falan:KK16:

Tabii bir de çok aşırı para vermemiz gerekmesin. Bi de ankarada yaşıyorum deniz falan da yok hiçbi şey yok kısacası:KK43:

Ankara da gerçekten yapılacak pek birşey yok
Belki kızılayda küçük kafeler falan oralarda takılabilirsiniz:KK31:

Ankara da gerçekten yapılacak pek birşey yok
Belki kızılayda küçük kafeler falan oralarda takılabilirsiniz:KK31:

Her gün kızılaydayım ondan da bıktım açıkçası:KK14: Çok fena ya Ankara ölü şehir resmen, aklına hiçbirşey gelmiyor insanın:KK31:

Her gün kızılaydayım ondan da bıktım açıkçası:KK14: Çok fena ya Ankara ölü şehir resmen, aklına hiçbirşey gelmiyor insanın:KK31:

Hakısın 5 sene kaldım Ankara da monotonluktan bıkmıştım artık
İstanbula dönerken tabelasını bile öpesim geldi:KK1:

PlayStation oynayin:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yaa arkadaşlar biz erkek arkadaşımla her buluşmamızda aynı şeyleri yapıyoruz. Sinema yemek vs... Değişiklik istiyorumm artık biraz. Size sevgiliyle başka neler yapılabilir? Böyle eğlenceli bir şey falan:KK16:

Bende degisiklik istiyoruum bu pazar napsak diyoruz hoop sinemadayiz hep :-D izmirdeyim bende

Savas filmi izlemekten bittim bu yil hepte o seansa denk geliyoruz :-D benim aklimda piknik ve paintball var ama 2 kisiyle olmuyor kii

Piknik şirin olabilir aslında:KK16: Ay bilemiyorum hiç mi seçenek olmaz allahııım içim çürümüş sanırım:KK17:

havalar isinmaya basladi ne guzel piknige gidebilirsiniz mesela.
Lunapark,hayvan barinaklari,huzurevi,kimsesiz cocuklar yurdu.......vs...
Gidilecek cok yer vardir eminim metropolde.
Askiniz daim olsun,mutluluklar dilerim.

havalar isinmaya basladi ne guzel piknige gidebilirsiniz mesela.
Lunapark,hayvan barinaklari,huzurevi,kimsesiz cocuklar yurdu.......vs...
Gidilecek cok yer vardir eminim metropolde.
Askiniz daim olsun,mutluluklar dilerim.

Sağolun çok teşekkür ediyorum:KK16: Ama ne yazık ki buralar bina yığını, iki üç yeşil alan anca var gerisi de alışveriş merkezi:KK19: Ama piknik aklıma yattı gibi hem kendi ellerimle bi şeyler hazırlarım çok hoş olur sanki:)

Ayni dertten bende muzdariptim hatta onu sucluyordum hep ben soyluyorum hep ayni seyleri yapiyoruz diye simdi masallahi var azicik sevgiline dirdir yap :)

Ankarayi pek bilmiyorum acikcasi ama lunapark,go kart,bowling,buz hokeyi oynayin olmadi ortak gorustugunuz arkadaslariniz varsa karaokeye gidin yada okey oynamaya :)

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

Eymir var mogan var göksu var. Ankaranın denizi yok ama göletleri bol Hamamönünde kahvaltıya bayılıyorum ben 50. Yıl parkına çıkıp ankara manzarasına bakıp çekirdek çitleyebilirsin sevdiğinle yada hafta sınu botanik park çok güzel oluyor hemde şehrin göbeğinde. Sabah simitlerinizi termosa çayınızı alıp yayılırsınız çimlere.

Ayni dertten bende muzdariptim hatta onu sucluyordum hep ben soyluyorum hep ayni seyleri yapiyoruz diye simdi masallahi var azicik sevgiline dirdir yap :)

Ankarayi pek bilmiyorum acikcasi ama lunapark,go kart,bowling,buz hokeyi oynayin olmadi ortak gorustugunuz arkadaslariniz varsa karaokeye gidin yada okey oynamaya :)

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

Sormayın bizde de hep ben söylüyorum ve hep aynı şeyler:KK1: Buz hokeyi süpermiş de bizi aşar sanki biraz, kafamızı kırmayalım sonra:KK9:

Canım merhaba.. Havalar ısındı, mutlaka piknik yapın.. Müze gezin.. Tiyatro seyredin. Konsere gidin.. Anıtkabir'e mutlaka gitmissindir ama yine gidin.. Kugulupark hep duyuyoruz nasıl bir yer bilmem ama düzgün bir parksa oraya gidin.. Tunali hilmi'de turlayin.. Atakule'ye cikin.. gidebilirsen gunu birlik Eskişehir'e kaçamaz mısınız? Porsuk çayının etrafı öğrenci cafeleriyle doludur.. Ankara ile ilgili bildiklerim boyle :) Eğer ortam varsa puzzle yaparkende cok eğlenirsiniz.. Birde biz esimle scrable, pasaparola, tabu filan oynardik arkadaşlarımızla, o da cok eğlenceli olur.. Bugünlerinizin tadını cikarin😊😊

X