Ne yapmalıyım

Betust

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
131
58
34
]Eşim benimle ilgisiz,nerdeyse 3.yıl olucak evleneli 1,5yasında bir oğlum var.nerden başlasam nasıl anlatsam bilemedim.sevgililik ve nişanlılık dönemim cok guzel gecti güllük gülistanlık ben ve eşim ayrı dünyaların insanlarıydık insanlar olmaz deselerde eşime delicesine aşık oldugum için eşimi evlenmeye ikna eden taraf ben oldum tabi zorla değil istemese olmazdı herlde fakat ailemin durumuiyiydi her istediğim oldu yapıldı bir dediğim 2 edilmezdi eşimin aileside tam tersi bize aile yapılarıda uymuyordu onlar daha mutasıplardı kayınvalidem karşı cıktı istemedi ilk basta beni konuya komsuya ailemin yanında bile ben kapalı birini istiyodum dedi ama şimdi çok seviyorum seni sen beni sevmesende diyor ama inanmıyorum bi kere baştan sevemedim bu sözlerinden dolayı ve cok yalancı bir kadın her defasında oğlu bile basını secdeye koyuyorsun yalan söyleme diyor ben eşimin arkadaşının düğününe gittiğimizde eşim izin verdiği halde giydiğim kıyafete kaynanam düğün boyunca suratını asıp oturdu sadce kızlar kolum acıktı uzun bir elbiseydi yani ve beni eşimin kız arkadasına telefon acıp beni çekiştirmesi arkamdan dedikodumu yapması beni çileden cıkarmıştı eşimin arkadasıyla bende görüşüyorum Bana anlattı kaynanan arayıp acık giyindiğine kızmış surat yapmış falan die söyledi bende kaynanamla konuşmadım aramadım günlerce ve cocuk magazamız vardı eşimle birlikte işletiyorduk altınlarımda gitti o dükkana orya geldi bir gün ne oldu demezmi bide nie aramıyosunuz bende sen daha iyi bilirsin dedim actım agzımı yumdum gözümü kayınvalidem ben cahilim diyip özür diledi ama yine aynı seyleri yapacagımı adım gibi biliyorum eşimde destekledi beni nie anlattın millete die yani anlayagınız kızlar eşimin ailesini bir türlü kabullenemiyorum sevemiyorum kayınvalidemi görünce tüylerim diken diken oluyor birinci sorunum bu bundan basladım ikincisi ise eşim artık ilgisiz pazar günü bile çalışıyor kendi işi yumurta alımsatımı yapmaya basladı 1 yıl olucak ama bize ilgisi sıfır diyorum bize zamn ayır bir yarım saat dısarı cıkar bi yere gdelim markete vs ilgilen yani diyorum pazar günü gitmesem olmaz eve bişey istemesini biliyosun dio nasıl kazanıcam. Ki arkadaslar evimizin kredisini babam ödüyor 1.300 tl evin elektrik su babam veriyor sırf ben huzurlu mutlu olayım die.eşim bana sadece ilişkiye girmek istediği zaman yaklaşmaya calıştıgında da bu sebeplerden dolayı uzaklaşıyorum tabi dokunması öpmesi tiksiniyorum aşırı sogudum tahammül edemiyorum o derece kadın doğuma gittim yaram vardı düzelmiş yaktırım dondurdum bir sorun yok dedi psikolojık isteksizliğin dedi doktor eşime anlattım ne alakası var senin yaran yakıldı ondan sonra isteksiz oldun dedi doktora inanmıyo psikolojık dedi doktor dedim ne yin var dedi bende sana diyorumki bizi bi yere götür yada evde otur bi pazar ilgilen düşündünmü dedim gitmezsem olmaz işler aksar dedi bende devam et böyle yürümez dedim daha öncede boşanalım die konuştuk bu cinsel isteksizliğim yüzünden koşusunca 3 gün düzeldi sonra aynı gene gün içinde beni 1 kere aramaz artık inanmıyorum sevgisine bide seviyorum dio inanmıyorum seven insan arar diyorum yine aramıyo içinde fırtınalar kopuyo o harıl harıl uyusun destan olur daha diyceklerim
Eşim benimle ilgisiz,
Arkadaşlar nerdeyse 3.yıl olucak evleneli 1,5yasında bir oğlum var.nerden başlasam nasıl anlatsam bilemedim.sevgililik ve nişanlılık dönemim cok guzel gecti güllük gülistanlık ben ve eşim ayrı dünyaların insanlarıydık insanlar olmaz deselerde eşime delicesine aşık oldugum için eşimi evlenmeye ikna eden taraf ben oldum tabi zorla değil istemese olmazdı herlde fakat ailemin durumuiyiydi her istediğim oldu yapıldı bir dediğim 2 edilmezdi eşimin aileside tam tersi bize aile yapılarıda uymuyordu onlar daha mutasıplardı kayınvalidem karşı cıktı istemedi ilk basta beni konuya komsuya ailemin yanında bile ben kapalı birini istiyodum dedi ama şimdi çok seviyorum seni sen beni sevmesende diyor ama inanmıyorum bi kere baştan sevemedim bu sözlerinden dolayı ve cok yalancı bir kadın her defasında oğlu bile basını secdeye koyuyorsun yalan söyleme diyor ben eşimin arkadaşının düğününe gittiğimizde eşim izin verdiği halde giydiğim kıyafete kaynanam düğün boyunca suratını asıp oturdu sadce kızlar kolum acıktı uzun bir elbiseydi yani ve beni eşimin kız arkadasına telefon acıp beni çekiştirmesi arkamdan dedikodumu yapması beni çileden cıkarmıştı eşimin arkadasıyla bende görüşüyorum Bana anlattı kaynanan arayıp acık giyindiğine kızmış surat yapmış falan die söyledi bende kaynanamla konuşmadım aramadım günlerce ve cocuk magazamız vardı eşimle birlikte işletiyorduk altınlarımda gitti o dükkana orya geldi bir gün ne oldu demezmi bide nie aramıyosunuz bende sen daha iyi bilirsin dedim actım agzımı yumdum gözümü kayınvalidem ben cahilim diyip özür diledi ama yine aynı seyleri yapacagımı adım gibi biliyorum eşimde destekledi beni nie anlattın millete die yani anlayagınız kızlar eşimin ailesini bir türlü kabullenemiyorum sevemiyorum kayınvalidemi görünce tüylerim diken diken oluyor birinci sorunum bu bundan basladım ikincisi ise eşim artık ilgisiz pazar günü bile çalışıyor kendi işi yumurta alımsatımı yapmaya basladı 1 yıl olucak ama bize ilgisi sıfır diyorum bize zamn ayır bir yarım saat dısarı cıkar bi yere gdelim markete vs ilgilen yani diyorum pazar günü gitmesem olmaz eve bişey istemesini biliyosun dio nasıl kazanıcam. Ki arkadaslar evimizin kredisini babam ödüyor 1.300 tl evin elektrik su babam veriyor sırf ben huzurlu mutlu olayım die.eşim bana sadece ilişkiye girmek istediği zaman yaklaşmaya calıştıgında da bu sebeplerden dolayı uzaklaşıyorum tabi dokunması öpmesi tiksiniyorum aşırı sogudum tahammül edemiyorum o derece kadın doğuma gittim yaram vardı düzelmiş yaktırım dondurdum bir sorun yok dedi psikolojık isteksizliğin dedi doktor eşime anlattım ne alakası var senin yaran yakıldı ondan sonra isteksiz oldun dedi doktora inanmıyo psikolojık dedi doktor dedim ne yin var dedi bende sana diyorumki bizi bi yere götür yada evde otur bi pazar ilgilen düşündünmü dedim gitmezsem olmaz işler aksar dedi bende devam et böyle yürümez dedim daha öncede boşanalım die konuştuk bu cinsel isteksizliğim yüzünden koşusunca 3 gün düzeldi sonra aynı gene gün içinde beni 1 kere aramaz artık inanmıyorum sevgisine bide seviyorum dio inanmıyorum seven insan arar diyorum yine aramıyo içinde fırtınalar kopuyo o harıl harıl uyusun destan olur daha diyceklerimde varda ne yapayım kızlar bana akıl verin lütfen

de varda ne yapayım kızlar bana akıl verin lütfen[/QUOTE]

Sanırım konu yanlış yerde... Konuya gelicek olursak bence eşin seni sevmeseydi kayınvalidene karşı seni korumazdı çünkü erkekler annesine ayrı bir düşkün oluyor ve eğer sen istediğin gibi yaşıyorsan eşin sana destek oluyosa annesini boşuna kafana takma evet insan bazı şeyleri unutamayıp kinleniyor ama bak eşin bile seni savunuyo önemli olan bu... Ben eşimle sorun yaşadığım zaman gözümde çok büyütürüm bir an soğudum derim ama sakinleşince oturup düşünürüm ben bu adama ilgisiz sevgisiz diyorum ama benim için de bunu bunu yapıyo hep kötü yanını görme derim eşinin seni mutlu eden yanları hiç mi yok derim? Ve erkekler bazı şeyleri geç idrak eder anlayana kadar anlat derdini pes etme ve sana bir öneri daha o senin ilginden sevginden çok hoşlanıyosa sende ona onun gibi davranıp kendisinin farkına vardır... Inşallah düzelir herşey sevgi ve saygı bitmeden...

Teşekkür ederim.canım ben eşime yaklaşamıyorum sevemiyorum içimden gelmiyo sevgimmi bitti artık anlamadım

Teşekkür ederim.canım ben eşime yaklaşamıyorum sevemiyorum içimden gelmiyo sevgimmi bitti artık anlamadım

Öfkelisindir gerçekten sevgi varsa ortada bir anlık soğumalar vardır ama sevgi bitmez diye düşünüyom bilmiyorum belki ben yeni evli olduğum için böyle düşünüyorum belki de yeni evli olmama rağmen çok büyük sorunlar yaşamış olup hala eşimi çok sevdiğim için diyorumdur... hep yanaşan taraf sen olma bu biraz da insanı karşısındakinden soğutur ama hiç yanaşmamazlık da yapma

Eşin bence senden soğumamış.Sadece bunalımda falan olabilir.Emin ol bu sorunlar geçici üzme kendini.

Çok uzun zamandır mı böylesin.yani bi anlık kızgınlık falansa geçer.ortada ilgisizliğin dışında bi sorun yoksa sende biraz çabala.kendinden uzaklaştırma dahada

Bir erkeği değiştiren de evde tutan da kadındır ben buna inanıyorum benim kaynım 3. Evliliğini yaptı ilk evliliğinde ilk gecesinde bile pavyona gitmiş ikinci evliliğinde evine girip karısıyla ilgilendiği yokmuş şimdi çok şükür çok iyi bir evliliği var

Emziriyorum acaba ondanmı bilemedim doktorda emzirdiğin için olabilir dedi

İstesemde yapamıyorum eşim bana karşı iyi davranışı falan ama bende iş yok

Kırgınlığın vermiş olduğu geçici bir durum da olabilir. Eşiniz sizi seviyor anladığım kadarıyla sadece ilgi problemi var galiba. Bunlar aşılacak şeyler şükür ki. Kayınvalidenize çok takılmayın eşiniz arkanızda nasılsa...

kahınvalidemin varlıgı yeter hiç sevmiyorum ısınamadım hiç eşimin tarafına hiç alışamadım zaten bana çok tersler konuşma tarzı flan kayınvalidemin hayatımda duymadıgım annem babamdan cümleleri ondan duyuyoyorum ha sktr falan dio o ayyrı bişey ya anlatmak bile istwmiyoeum itici kadını anlatırken bile suratım asıldı.inşalah düzelirim bir gün düzelirsem söylerim size nasıl oldugunu.

Ya nasıl kızlar biliyomusunuz görünce kayınvalidemi tüylerim diken diken oluyo sanki seytn görmüş gibi oluyorum ama alışıyorum bi süre sonra. Ama ben ona gittiğimde her işini yapıyorum mutfagını toplarım falan şimdi bi gelini daha olucak onu da bana kötülüyo hiç bişey bilmiyo die

Ben eşime her zmqn öfkeliyim mesela eve gelicek dielim yarım saate geliyorum dio ama bekle bekle agac oluyorum 2-3 saate gelir bide aramaz söylemez beni bekletir sinir oluyorum bu huyuna hep böyleymiş arkadaslarıda anlqtıyor hep.seneye Çalışırsam düzelirim bende başka bişeylerle ugrşırım ama eger yine aynı olursam böyle devam ederse ben eşimi sevmiyorum demektir

evet kadındır tabikide ama içimden gelmiyo öpmek sarılamk sokunmak öylesine öpüyorum öptüğünde kaçıyorum hep

bir anlık değil ben eşim askerdeydi doğum yqptım askerdeyken çok güzeldi ilgi alaka ama ben inanmıyordum söylediklerine çünkü huyunu biliyodm gelince değişiceksin die öylede oldu askerdeykenherşey kıymetli olur ya walla askerde ben eşimi hiç aramadım acıkcası çünkü dogumda geldiğinde saçma sapan kıskançlık yqptı annemden kıskandı resmen annem yemeğimi yaptı bana bakmak istedi ona bile ben yaparı. Ederim dedi ama giç bişey yapmadı bende kimseyi istemedim yanımda tek başıma baktım oğluma tek başıma yıkadım ilk banyosunu ben yaptırdım annem izmirde oturuyo yanına gitmek istiyorum olay olur ne işim varmış 3 ay oldu görmedim kadını özledim bende bunaldım gitmek istiyoerum kavga cıkıyo her gitmek istediğimde o gelsin dio ama annem de buryı hiç sevmiyo çünkü bu şehirde rahat olamıyoruz annem babam ayrı o yuzden annem gelmek istemiyo kafasına takıyo babamı görünce çok takıntılı biri oda

Sen içimden gelmiyo diyosun öptüğünde kaçıyorum diyosun ama bu eşini de senden evinden uzak tutar sonra ilgisiz diye yakınma bu senin hatan olur... Herşeyini kafana takıyo olman belki de evde oturduğun çalışmadığın için olabilir bende işsizken akşama kadar kurup akşam eşimle tartışıyorum işe girdiğim zaman kavgamız olmuyo yani aslında iş sende bitiyo kendini meşgul edicek bişeylerle uğraş bu şekilde gerçekten eşin senden uzaklaşır kayınvalideni takma diyemicem bazı şeyler hiç unutulmaz insan düşündükçe kinlenir ama bu en çok seni yıpratır bunu da unutma

Boşanmayı istedim düzeldi 3 gün sonra yine aynı beb boşanırsam daha mutlu olacagıma inannıyorım zaten niaşnlanırken ben anneme bir gün boşqnıcam demiştim

Bir erkeği değiştiren de evde tutan da kadındır ben buna inanıyorum benim kaynım 3. Evliliğini yaptı ilk evliliğinde ilk gecesinde bile pavyona gitmiş ikinci evliliğinde evine girip karısıyla ilgilendiği yokmuş şimdi çok şükür çok iyi bir evliliği var
Himm bravo üçüncü eşe o halde. Pavyon bagimlisini eve bağlamış, demekki eltiniz pavyondakilerden daha çok dikkatini çekmiş. İşte kadınlık budur , mükemmel bir bakış açısı :KK50:

X