Ne yapmam gerekir?

chen123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Mart 2016
88
41
Kızlar ben 13 yaşında bi hata yaptım. Bunu da erkek arkadaşıma söyledim güvendim. Oda beni ayrılırsam herkese anlatmak ile tehdit etti. Akrabalarıma kadar ulaştı benm fotoğraflarımı adımla dağıtt. Beni zaten millete rezil etmekle tehdit ediyordu yaptı da. Benim adıma konuştu milletle. Şuan mahkemeye çıkacağız zaten. Şuan 17 yaşındayım ve çocuk benim 13 yaşından beri bozuk olduğumu mahkemede söyleyecek. ben inkar etmek durumundayım. Peki mahkeme bu çocuğun bu anlatımına göre ben inkar ettiğim halde doğrulamak için beni genital muayeneye gönderir mi?

Evet kesin muayene olursun. Canim cok kucuksun ya naptiiin.

Çocuğun ağzı ile yazdım öyle söylüyor. Mahkemede bu şekilde konuşsa ne olur sizce?

Ve o sana bunu yapanı madem hersey ortaya cikti açık et. Cezasını reşit olsun olmasın almalı pislik .

Evet gönderir. Ama seni tehdit ettigine dair mesajlar ya da ses kayıtları varsa onları yoketme. O çocuğa karşı kullanırsın.

Bir de müstehcen resimlerini dagıttıysa bu da onu suçlu yapar. Onun dağıttığını kanıtlayabilir misin?

Bir avukatın var mı senin?

Muayeneye gitmek istemiyorum inkar etsem de mahkeme buna rağmen gönderir mi

Anlamadim mahkeme ırza gecme konusumu baska bi konumu?

Çocuk 21 yaşında. Hayir ben iftira atıyor desem?

Ben bakireyim dersen muayene gonderdiklerinde sen suclu olursun canim, yalan soyleme mahkemede...Mahremimi herkese yaymakla tehdit ediyor ve yayiyor diyerek sikayetci ol. Akrabalarin kendisine atilan mesajlarin ekran goruntusunu alip sana versin.
Ayrica kiminle iliskiye girdiysen saklama sorarlarsa soyle cunku simdi bile sevissen suctur 18'in altindasin hala..

Ben bakireyim dersen muayene gonderdiklerinde sen suclu olursun canim, yalan soyleme mahkemede...Mahremimi herkese yaymakla tehdit ediyor ve yayiyor diyerek sikayetci ol. Akrabalarin kendisine atilan mesajlarin ekran goruntusunu alip sana versin.
Ayrica kiminle iliskiye girdiysen saklama sorarlarsa soyle cunku simdi bile sevissen suctur 18'in altindasin hala..
Kimsenin öğrenmesini istemiyorum

iyide mahkemenin konusu ne?
hakaret mi tehdit mi ?
senin bakireliğinle bir ilgili yok öyle ise..
bu çocukla birlikte olduysan ve bunu mahkemede dile getirirse zaten o suçlu olur 18 in altındasın..
bir avukatın yok mu?

iyide mahkemenin konusu ne?
hakaret mi tehdit mi ?
senin bakireliğinle bir ilgili yok öyle ise..
bu çocukla birlikte olduysan ve bunu mahkemede dile getirirse zaten o suçlu olur 18 in altındasın..
bir avukatın yok mu?
Devletin verdiği avukat var. Konu hakaret tehdit basit yaralama. Akrabam ile benim kız olmadigim 13 yaşında yaptığım bu hatayi konuşmuş ben inkar ediyorum işte ekran görüntüsü aldık bunları da vericez savcılığa

X