Ne yapmam gerekiyor??

Ailenizi ozleyebilirsiniz ama siz evlisiniz ve yeni bir eviniz var. Ailenize gitmektense eşinizle vakit geçirmeyi önerin. Bosanacaktin madem neden hamile kaldın ? Eşine tm aileme gitmeyecem ama seninle vakit geçirelim de. Ortayolu bulun.

zaten bunlar hep yetiştirilme tarzından oluyor. elin adamı kocan da olsa ona karşı elinde bir güç olması lazım. 1000 lirası bile olmayan karısının gidemeyeceğinden o kadar emin ki istediği gibi at koşturuyor.

Çok garipsiniz sanki 1950 li yıllarda çok uzak diyarlara gelin gitmiş çaresiz çocuk gelin konusu gibi olmuş

Yargılamak istemem ama 2024 yılında internet çağında modern bir dünyada yaşıyoruz hadi bu geçimsiz evlilikte çabucak hamile kalmanızı geçtim, bir kadın maaşıyla kendi imkanlarıyla uçak bileti alıp ailesini görmeye gitmez mi? Bunun için eşin parasını ve iznini istemek eşten getirip götürmesini beklemek çok kötü bir durum.

Defalarca kez konuştum artık konuşmaktan kendimi ifade etmekten yoruldum

Kesinlikle. Hele ben kadınların ekonomik olarak zayıf olmalarına çok üzülüyorum bu zamanda hala bunları yaşıyorlar. Hadi meslek sahibi falan etmediniz en azından arkasında durun

Defalarca kez konuştum artık konuşmaktan kendimi ifade etmekten yoruldum
sosyal cevre edinin bari biraz ne bileyim. boşanmıyorsunuz da ama evliliği yürütmeye de niyetiniz yok. biraz farklı ortamlara girip sakinleşin. kendinize zaman ayırın ne bileyim yani. ne olsun istiyorsunuz

sosyal cevre edinin bari biraz ne bileyim. boşanmıyorsunuz da ama evliliği yürütmeye de niyetiniz yok. biraz farklı ortamlara girip sakinleşin. kendinize zaman ayırın ne bileyim yani. ne olsun istiyorsunuz
Hangi sosyal çevre. Olsa neden yapmayayım. Yok ki. Bunu düşünmedim mı sanionz. Yan komşum yaşlı karşı yaşlı hepsi yaşlı. Tek bir yaşıtım yok.

Eşiniz işe gidince toparlanın, kalkın ve gidin. Allah Allah ya ne garipsiniz

Prezervatif, spiral, aylık iğne (bir ara doğum kontrol hapı da vardı hala var mı bilmiyorum) bunların hepsini devlet karşılıyor ama kimsenin umurunda değil.
Korunmak istemeyen kadınların hep bir bahanesi var bunlarla ilgili. Yine de en kolayı prezervatif. Zaten konu sahibi de çocuk olursa evine bağlanır zihniyetindeydi yanlış hatırlamıyorsam.

Hangi sosyal çevre. Olsa neden yapmayayım. Yok ki. Bunu düşünmedim mı sanionz. Yan komşum yaşlı karşı yaşlı hepsi yaşlı. Tek bir yaşıtım yok.
kız ben senin evinde mi yaşıyorum? aynı tuvalete mi pisledik ben ne biliyim aklıma geleni söylüyorum. sen esine de böyleysen yandı adam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…