Ne yapmam lazım nolur bir akıl verin..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçekten eski eşin sıkıntılı olduğu durumlarda olabilir ama buradaki koca eski eşle tatil yapmış, beraber vakit geçirmiş, samimi pozlar vermiş gayet. Adam soluğu ilk fırsatta bu sorunlu denen kadının yanında almış.

Bunu es geçip eski eşe bela okumak kendini kandırmaktır sadece.

Acaba oyle mi yoksa konu sahibi kendi gozunden mi anlatiyor emin olamadim ben. Cocuk ayda bir babasini goruyormus. Konu sahibi muhtemelen buna bile ariza cikariyor olmali ki adam ilk firsatta cocugu ile tatil yapmis. 10 yasinda bir cocuk ayda bir babasini goruyor ve yeni es bundan rahatsiz. Acikcasi ben sadece cocuga uzuldum.

Kocanız çok normal de kadın mı degisik?
Sizinle evliyken kadinla gününü gün etmiş. Kadında evliyken farklı şeyler düşünüyor olabilir. Birbirlerinden bir farkları yok.
+100000

Konu sahibi kocasının kendisini eski eşiyle aldattığının farkında değil yada değil gibi yapıyor. Adam yalan söylediği yetmiyormuş gibi aldatmış resmen. Ama sorsan konu sahibine eski eş yılan 🥴

Tek fark eski eş asya kadar karakterli değilmis yılışık bişey belli ki mikrop 🥴
Kadin o yılışıklığı eski eşin tavırlarından alıyordur. Yanlış mı yanlış tabi yaptığı orası kesin ama kocaya güvenilip,evlilige devam ediliyor, çocukta yapılıyorsa kadına olumsuz bir şey söylenmesini doğru bulmuyorum ben.

Açıkçası siz ayrıldıktan sonra boşanma sürecinde hayatına birileri girebilir, aslında bu aldatmaya giriyor ama çekişmeli boşanma davaları 2-3 yıl sürdüğü için bir insana o süreçte kimseyle görüşme denilemez, o yüzden hukuki olarak aldatma olmuyor diye biliyorum. Ama eşiniz yalan söylemiş, açıkça söyleyebilirdi görüştük diye sizin bir şey demeye hakkınız olmazdı, sanırım sizin barışmayacağınızdan korktu. Aralarında bir şey olsa eşiniz size dönmez kadın da başkasıyla evlenmezdi. Neden hala kadının eşinizde gözü olduğunu düşünüyorsunuz? Bu kadar yıpratmayın kendinizi. Emin olun aralarında bir şey olsa, ortada çocuk da var onunla evlenmesi daha kolay olurdu. Sizi seçmiş bitmiş.

Acaba oyle mi yoksa konu sahibi kendi gozunden mi anlatiyor emin olamadim ben. Cocuk ayda bir babasini goruyormus. Konu sahibi muhtemelen buna bile ariza cikariyor olmali ki adam ilk firsatta cocugu ile tatil yapmis. 10 yasinda bir cocuk ayda bir babasini goruyor ve yeni es bundan rahatsiz. Acikcasi ben sadece cocuga uzuldum.
Çocuk 10 yasinda onunla tatil yapması icin annesinin olmasına ihtiyaçları yok.
Ben eski eslerin bir taraf evliyken beraber tatil yapmalarını falan doğru bulamam hiçbir açıdan.
Cocugu işine gelen zamanlarda sık görüp sonra aza indirmek asıl sıkıntı oluşturacak tavır bence.
Verilen samimi pozlar falan kocanın niyetini ortaya koyuyor.

Tabii bi araya gelecekler ama tatile gitmek için ve fotoğraf çekilmek için değil. Ben kadının yaptıklarını birebir bildiğim ve yazdığı mesajları gördüğüm için kadının sıkıntılı olduğunu biliyorum.
Iste kadinlar irspi erkekler kanatsiz melek bicim. Kadin kadinin dusmani ayrica

Açıkçası siz ayrıldıktan sonra boşanma sürecinde hayatına birileri girebilir, aslında bu aldatmaya giriyor ama çekişmeli boşanma davaları 2-3 yıl sürdüğü için bir insana o süreçte kimseyle görüşme denilemez, o yüzden hukuki olarak aldatma olmuyor diye biliyorum. Ama eşiniz yalan söylemiş, açıkça söyleyebilirdi görüştük diye sizin bir şey demeye hakkınız olmazdı, sanırım sizin barışmayacağınızdan korktu. Aralarında bir şey olsa eşiniz size dönmez kadın da başkasıyla evlenmezdi. Neden hala kadının eşinizde gözü olduğunu düşünüyorsunuz? Bu kadar yıpratmayın kendinizi. Emin olun aralarında bir şey olsa, ortada çocuk da var onunla evlenmesi daha kolay olurdu. Sizi seçmiş bitmiş.
Size hak veriyorum ben de ayrıca şöyle bir fikir yürüttüm tatilde aralarında bir şey olsaydı bu kadın başkasıyla evlenmezdi napar eder eşle arayı bozmak için bir şeyler yapardı adam konu sahibine geri dönmüş o kişiyle olsaydı tatilin ardından hemen beraber yaşamaya başlarlardı konu sahibi 6 aylık bir ayri kalma sürecinde bunu illaki duyardı adam eski eşin gostermesinden sorun çıkarırsa diye birlikte tatile gitmiş olabilirler gitmemesi gerekirdi pek tabii ama konu sahibinin ona artık dönmeyeceğini düşünmüş olabilir belki olur mu diye çocuğuyla eski eşle bir araya gelmiş de olabilir ama zaten olmamış olsa yeni eşe dönmezdi

Siz kendinizi yerine koyun kendi çocuğunuz 10 yaşına gelmiş babası ayda 1 görüşüyor, yeni eş de buna da laf ediyor, ne hissedersiniz, çocuğunuz ne hisseder sizce? Siz çocuk olsanız ne yaparsınız annenizi kollamaz mısınız? Ayrıca çocuklar anne ve babaları birlikte olsun isteyebiliyorlar, küçücük çocuğun wp sini bile dert edinmişsiniz. Kendinize güveniyorsanız, eşinize güveniyorsanız kim ne yapabilir?
Merak ettiğim bir şey daha var eşinizi tanıdığınız zaman evli miydi? Sadece merak istemezseniz cevap vermek zorunda değilsiniz tabii ki. Belki güvensizliğiniz altında bu yatıyordur diye merak ettim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X