Ne yapmam lazım nolur bir akıl verin..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Allah belasını versin zaten
Yalancı kocana ses çıkaramayıp hırsını niye eski eşten çıkarıyorsunki ne bu nefret dikkat ette bu beddua dönüp seni bulmasın. İnanmak istiyorsun dimi kocanın melek olduğuna o kötülük yapamaz onu o kadın kandırmıştır diye. Bence bir uğraş bul kendine takıntı iyi birşey değil. hasta edersin kendini hiç eski eşi suçlama ne yapıyorsan kendine sen yaparsın birde o eşin.

Aynen, ayni kadınla tatile gidip, beraber sıkça vakit geçiren kocaya doğru düzgün laf yok, evlilik hamilelikle birlikte devam ediyor, ona güvenimde sıkıntı yok deniyor gayet ama kadının Allah belasını versinmis.
Bela okuyacaksan sen ayrılık acısıyla bir deri bir kemiğe dönüştüğün zamanlarda eski eşiyle gününü gün eden kocana edeceksin asıl.

Ya simdi 2.eslerden muhtemelen linc yiyecegim ama benim lafim bundan rahatsiz olanlara. Madem bu kadar rahatsizlar neden evleniyorlar ben onuda cozemiyorum. Adamlar mukemmel eski esleri daima sorunlu. Neden evlendiniz dedim ama cevap kadin sıkıntılı.

Kaç tane üyeye yazdım. Cocuga hiçbir zaman kötü davranmadım davranamam ben vicdansız bir insan değilim.

Kendin yazmışsın artık eve gelmesini istemiyorum diye. Ayıp ya gerçekten, el kadar çocuk bunlar. Kocandan alamadığın hırsı, çocuktan almaya çalışıyorsun. Ayda bir bile gelmesi fiyasko, adam çocuğuna kendi yeni kurduğu hayatta yer verememiş düzen oturtamamış.

Eğer çocuğu olan biriyle evleniyorsan, bu çocuğun evliliğin sürdüğü süre boyunca hayatının parçası olacağını bilirsin. İyi halini kötü halini göreceksin demektir bu. Ne kadar ayıp ve kötü bir niyet öyle babasının yaşadığı eve gelmemesini istemek. Karnında da bu çocuğun kardeşi var.

Kendin yazmışsın artık eve gelmesini istemiyorum diye. Ayıp ya gerçekten, el kadar çocuk bunlar. Kocandan alamadığın hırsı, çocuktan almaya çalışıyorsun. Ayda bir bile gelmesi fiyasko, adam çocuğuna kendi yeni kurduğu hayatta yer verememiş düzen oturtamamış.

Eğer çocuğu olan biriyle evleniyorsan, bu çocuğun evliliğin sürdüğü süre boyunca hayatının parçası olacağını bilirsin. İyi halini kötü halini göreceksin demektir bu. Ne kadar ayıp ve kötü bir niyet öyle babasının yaşadığı eve gelmemesini istemek. Karnında da bu çocuğun kardeşi var.
Ayda bir gelmesinin sebebi annesi. Biz değiliz.

Ayda bir gelmesinin sebebi annesi. Biz değiliz.

Ayda bir görüşmek dışında bu çocukla babası hiç aynı eve girmiyor mu zaman geçirmiyorlar mı? Ayrılmış anne babaların çocuklarının imkan varsa hem anne hem baba evinde odası, kendisine ait alanı olması gerek. Ne kadar beceriksiz bir adam senin kocan. Birde onda suç bulmuyorsun. Hayret verici.

Ayda bir görüşmek dışında bu çocukla babası hiç aynı eve girmiyor mu zaman geçirmiyorlar mı? Ayrılmış anne babaların çocuklarının imkan varsa hem anne hem baba evinde odası, kendisine ait alanı olması gerek. Ne kadar beceriksiz bir adam senin kocan. Birde onda suç bulmuyorsun. Hayret verici.
Ayda bir bizde kalıyor sadece diğer türlü görüşüp aktivite yapıyorlar

Ya simdi 2.eslerden muhtemelen linc yiyecegim ama benim lafim bundan rahatsiz olanlara. Madem bu kadar rahatsizlar neden evleniyorlar ben onuda cozemiyorum. Adamlar mukemmel eski esleri daima sorunlu. Neden evlendiniz dedim ama cevap kadin sıkıntılı.
Gerçekten eski eşin sıkıntılı olduğu durumlarda olabilir ama buradaki koca eski eşle tatil yapmış, beraber vakit geçirmiş, samimi pozlar vermiş gayet. Adam soluğu ilk fırsatta bu sorunlu denen kadının yanında almış.

Bunu es geçip eski eşe bela okumak kendini kandırmaktır sadece.

ee ondan bile rahatsızsın ama onu napıcaz.
Bakın cocuga kötü davranmam hakkım değil gelmesin de diyemem benim demek istediğim şuydu hani eşim çocuk için diye bir bahane uydurmuş ya kendince acaba o yüzden böyle travma gibi mi cocuk bize geldiğinde o anlar aklıms geliyor demek istedim

Bakın cocuga kötü davranmam hakkım değil gelmesin de diyemem benim demek istediğim şuydu hani eşim çocuk için diye bir bahane uydurmuş ya kendince acaba o yüzden böyle travma gibi mi cocuk bize geldiğinde o anlar aklıms geliyor demek istedim
İşte yalanı duyduğun anda rest çekip boşanabilseydin bu travmayı yaşamazdın. Eşini gördüğün zamanda travma yaşaman lazım yalanı o söyledi onun yüzüne nasıl bakıyorsun?

Her şey Ali için diyen bir Volkan daha.

Aynen çocuğu için beraber tatile gitmişlerdir, aynı odada kalmışlardır ve dahası...

Birlikte sürekli ve samimi vakit geçirme sebepleri de çocuk. Kadının hastalıklı gibi görünme sebebi de kocanız kusura bakmayın. Kim bilir nasıl davranıyor kadına da sizin evliliğinizi yok gibi görmesine sebep oluyordu.

Kocaniza gerekli tepki göstermeyip günah keçisi olarak çocuğunu seçmeniz de diyecek bir şey bulamadım. En isinize gelen yolu secmişsiniz
Tek fark eski eş asya kadar karakterli değilmis yılışık bişey belli ki mikrop 🥴

Sizi kandıran,aldatan kocayla evliliğe devam edip,çocuk yaparken travma falan yaşamıyorsunuz ama çocuk gelince tetiklenip ağlıyorsunuz demek. Ah yazık.

Ayda bir bizde kalıyor sadece diğer türlü görüşüp aktivite yapıyorlar

Aynen eminim yapıyordur. Senin kocan muhteşem babadır eminiz. Bu yüzden böyle işleri birbirine dolaştırıp, hem eski karısını hem yeni karısına yalanlar söylemiş.

Valla konu sahibi çevremdeki evlenmiş boşanmış çocuğu olan adamlar eğer ahlaklı düzgün adamlar ise çocuğu ve yeni eşiyle olan evlilikte gayet güzel denge kurabiliyorlar. Ne de eski eşleriyle sıkıntı yaşıyorlar. Çünkü adam ahlaklı, iyi niyetli biri.

Sana da kocana da yazık değil. Bu 10 yaşındaki ve yeni doğacak çocuğa yazık. Onlara böyle eksik, huzursuz hayatlar yaşatacaksınız. Aranızdaki sorunlar hep bu iki çocuğa yansıyacak.

Ben eşime güveniyorum onda sorun yok ki zaten.

Evliliginizi onemsemeden ulasabiliyosa bu esiniz yüzündendir. Ara sira kadinin agzina bir parmak caliyor demekki kocaniz. Bu hikayede en guvenilir olmayan kisi sizin eşiniz. Erkek sınır koydugunda kadin asla ulasamaz.
Ayrica toplanip beraber tatile gitmisler. Size karsi sadakar yukumlulugu tasiyan kisi eşiniz, haberiniz olsun. Bir baskasi degil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X