Ne yapmaya çalışıyor bu Adam

pistachio_27

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2015
526
682
37
Arkadaşlar benim yerimde olsanız napardiniz? Ben cevap verip "Ulan benimle Daşşakmı geçiyorsun" ile hic cevap vermeme arasinda gidip geliyorum. Ayrica bozuk kafasinda ne gectiginide merak etmiyorum değil.

Bir Adamla tanıştım yaklasik 2-3 ay önce. Gerçekten olağanüstü yakışıklı bir Adam. 1.90 boyunda Esmer, gördüğümde agzimin suyunu akitan Türden. Aslinda onunda düsünceleri bana karsi ayniydi veya en azindan kendisi öyle söylüyordu. Bir defa bulustuk fakat enerjimiz hic uymadi ki zaten onunla buluşmaya giderken ondan önce hayatimda olan Adam geldi gözümün önüne onu özledim modum düstü. Buluşmadan kacarak uzaklastim resmen. Dolayisiyla oda sogudu aslinda

Birbucuk ay hic görüsmedik. Yine irtibata gecti benimle. Birkac defa buluşmaya yeltendik daha dogrusu ben yeltendim o önce gönüllü görülsede is buluşmaya gelince hep yan ciziyor gibi. Ben hic üstüne düsmedim, genelde o yazdi bana. Gecen kafama esti hadi Kalk bana gel kahve icelim dedim. Adam bana cevap bile vermedi. Paşa gönlün bilir dedim bitirdim kafamda. 4 gün sonra bana yazmiski "kiz nerelerdesin"???

Bunu sürekli yaptigini farkettim. Birkac gün hatta bir hafta on gün kendini geri cekiyor. Ben üstüne düsmüyorum sonra gelip beni unuttun diye sitem ediyor.

Akli sira taktikmi yapiyor, benimle dalgami geciyor, pesinden kosmamimi bekliyor beni yedektemi tutuyor hiçbirşey anlamis degilim.

Arkadaşlar benim yerimde olsanız napardiniz? Ben cevap verip "Ulan benimle Daşşakmı geçiyorsun" ile hic cevap vermeme arasinda gidip geliyorum. Ayrica bozuk kafasinda ne gectiginide merak etmiyorum değil.

Bir Adamla tanıştım yaklasik 2-3 ay önce. Gerçekten olağanüstü yakışıklı bir Adam. 1.90 boyunda Esmer, gördüğümde agzimin suyunu akitan Türden. Aslinda onunda düsünceleri bana karsi ayniydi veya en azindan kendisi öyle söylüyordu. Bir defa bulustuk fakat enerjimiz hic uymadi ki zaten onunla buluşmaya giderken ondan önce hayatimda olan Adam geldi gözümün önüne onu özledim modum düstü. Buluşmadan kacarak uzaklastim resmen. Dolayisiyla oda sogudu aslinda

Birbucuk ay hic görüsmedik. Yine irtibata gecti benimle. Birkac defa buluşmaya yeltendik daha dogrusu ben yeltendim o önce gönüllü görülsede is buluşmaya gelince hep yan ciziyor gibi. Ben hic üstüne düsmedim, genelde o yazdi bana. Gecen kafama esti hadi Kalk bana gel kahve icelim dedim. Adam bana cevap bile vermedi. Paşa gönlün bilir dedim bitirdim kafamda. 4 gün sonra bana yazmiski "kiz nerelerdesin"???

Bunu sürekli yaptigini farkettim. Birkac gün hatta bir hafta on gün kendini geri cekiyor. Ben üstüne düsmüyorum sonra gelip beni unuttun diye sitem ediyor.

Akli sira taktikmi yapiyor, benimle dalgami geciyor, pesinden kosmamimi bekliyor beni yedektemi tutuyor hiçbirşey anlamis degilim.

36 yaşında yetişkin bir kadınsınız. Adam kaç yaşında ?

Adamla 1 defa buluşmuşsunuz, enerjiniz uymamış. Adamla buluşmaya giderken, aklınıza eski sevgiliniz gelmiş; adam ne kadar yakışıklı olsa da buluşmadan kaçarak uzaklaşmışsınız.

Bu şartlar altında: siz bu adamı neden evinize kahve içmeye çağırdınız ?

Adam da sizin ne yapmak istediğinizi anlayamamış olabilir.

Bir defa bulustuk fakat enerjimiz hic uymadi ki zaten onunla buluşmaya giderken ondan önce hayatimda olan Adam geldi gözümün önüne onu özledim modum düstü. Buluşmadan kacarak uzaklastim resmen.
Hata sizde..Madem kaçarak uzaklaştıniz,madem eskisi aklınızdan çıkmıyor neden mesajlarına cevap veriyorsunuz yahut neden iletişime geçmek için cabaliyorsunuz ?
Karşı taraf göndermiş olduğunuz karmaşık sinyalleri almis olsa gerek.
Zaten onun da bu ilişkiden uzun soluklu bir beklentisi yokmuş.
Yani d...k geçen kişi sizsiniz ; bu konuyu açmak suretiyle bizimle 🤷
Sizinkisi ; beni neden beğenmiyor yahut peşime neden düşmüyor takıntısı.

Kendini geri çekme değildir o hedef kaymasıdır. Özel olarak taktik yapacak kadar ciddiye dönmüş br ilişkiye benzemiyor çünkü. Boşta alınca mesajlarda yukarı doğru kaydırıyor demek.

Genelde romantik ilişki kuracak seviyede şeyler hissetmeyen/istemeyen ama kişisel nedenlerle (tipinizi/işinizi/eğitiminizi vb beğenmiştir mesela) iletişimi kesmek istemeyen, cepte tutmak isteyen erkekler böyle arada kendini hatırlatan ama ciddiyete gelince hiçbir şey yapmayan, ortadan kaybolup gelen davranışlar sergiliyorlar yani sorumluluk almak istemiyorlar ve böyle davranan insanlardan uzak durmak gerek bence ruh sağlığımız için.

Gerçekten olağanüstü yakışıklı bir Adam. 1.90 boyunda Esmer, gördüğümde agzimin suyunu akitan Türden. Aslinda onunda düsünceleri bana karsi ayniydi veya en azindan kendisi öyle söylüyordu.

Konu sahibi profilinizde yurtdışında yaşıyor görünüyorsunuz. Olay hangi ülkede geçiyor ve olayın tarafları Türk mü?

Profilinizde "evli" olduğunuz yazıyor. Şu an bekar mısınız ?

İkinizde garipsiniz. Ee sizde gönülsüz buluşmussunuz zaten, adamı sallamamışsınız. O da aynısını yapmış. Muhtemelen başkalarıyla da konuşuyor. Sizinle elektriği tutmayınca yazmadı, boş zamanına düşüncede tekrar size yazdı.

Konu sahibi profilinizde yurtdışında yaşıyor görünüyorsunuz. Olay hangi ülkede geçiyor ve olayın tarafları Türk mü?

Profilinizde "evli" olduğunuz yazıyor. Şu an bekar mısınız ?
Almanya canim ikimizde türküz evet.

Benim ayrilali neredeyse 2 yil oldu linc yemeden profilimi acilen degistirmem lazim 😄

Şu internetten tanıştığınız adamları hayatınızın merkezine koyma olayından vazgeçin. Siz bunu daha önce de yaşadınız.

Sence burda doğru düzgün bi durum var mı? Flörtleşememişsin bile. Ciddiye alıp buraya yazman bile çok saçma

X