Ne yapsam olmuyor

neslihan__21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2008
1
0
36
Öncelikle bölgesel yağlanmanın başlıca iki sebebi sporsuzluk ve dengesiz beslenmedir. Dengeli beslenmeden kastım diyet yapmak değildir. Doğadaki her canlı aslında ideal vücut ölçülerine sahiptir ki insan da buna dahil fakat biz insanlar beslenme alışkanlıklarımız yüzünden ideal kilomuzdan uzaklaşıyoruz. Öncelikle diyet ile ilgili bütün bildiklerinizi unutun ve sadece şu üç noktaya dikkat edin; bol su için, öğün atlamayın, fast food tüketmeyin, sadece bunlar bile sizi ideal kilonuza yaklaştırır. E tabii birde patlayana kadar değil doyana kadar yiyin. Spor konusu ise yürüyüş ve bölgesel hareketler şeklindedir. Yürüyüş derken ben zaten hergün işe yürüyorum değil. Tempolu ve hızlı adımlar kastım. Göbek için düz ve sert bir zemine yatın, ellerinizi arkaya uzatıp karnınızı gerdirin ve içinize çekip bırakın. Basenler için ise 500 ml lik su şişelerini iki elinize alın, bacaklarınızı omuz genişliğinde açıp ellerinizi yavaş yavaş yanlara salın. Böylelikle uzun vadede bölgesel kilo probleminden kurtulduğunuzu göreceksiniz.

Kızlar bana yardım edin lütfen basen ve göbek bölgemi nasıl eritirim.ne denediysem ne yaptıysam olmuyor bana fikirler verin ne olur...koca popoluyum of yaa oooooofffffffffffff..............benneyaptımki:1no2:

ayy kafayı yiycem ne yapsam acaba komşum duvara vur dedi onuda yaptım busefer çildimde çatlaklar oluştu.ay ben ne bahtsız biriyim

Spor o zaman tek çözüm.Valla bana zor geliyor spor yapmak.(menisküs var da bacağımda)Var gücümle içeri çekiyorumyerimseniben

:teselli:cnm basen gerçekten sorun.bende ne yersem oraya yapışıyor.lahana yağı var son günlerde moda.onu masajla sürüyon sorunlu bölgeye sonrada streç filmle sarcan birkaç saat hareket et ev işi yürüyüş falan.ama tabi birazda yediklerine dikkat et.bende deniycem yakında umarım faydasını görürüz

Son düzenleyen: Moderatör:
X