Ne zaman evleneceğimi bildi

One of a kind

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2015
402
513
kızlar buraya daha önce deneyimimi yazmıştım sonradan soranlar oldu yine.. sitedeki astrolog değişmiş yenisine baktırdım ve gerçekten hiç beğenmedim..o yüzden paranıza yazık olmasın yani değmez..eski olanada ulaşamıyorum cevap vermiyor maillerime :bicak: nasıl bi iş anlamadım valla..

Son düzenleme:
2015ten beri üyeyim ama ziyaretçi olarak takılıyordum :))
astrolojide herkes birseyler önermiş bende önermek istedim :KK56:
ama haklısınız öyle gözükmiyim diye sildim site adını,isteyenler olursa veririm?

Bunlari yazmak icin bir ucret almadim,forumda gordugunuz gibi cok fazla site isimleri var;bunca konu arasından neden bana reklam dediniz anlam veremedim.mesaj sayim az olabilir ama 2015ten beri üyeyim.herkes kendi tecrubesini paylasmis bende kendi tecrubemi paylasmak istedim.Tecrubeleriniz ne bilemem;inanip inanmamak size dusmus,sadece kendi deneyimimi paylastim.Zaten ilk "reklam mı?" sorusundan sonra sitenin ismini sildim sadece merak edenlerle paylastim.

kızlar buraya daha önce deneyimimi yazmıştım sonradan soranlar oldu yine.. sitedeki astrolog değişmiş yenisine baktırdım ve gerçekten hiç beğenmedim..o yüzden paranıza yazık olmasın yani değmez..eski olanada ulaşamıyorum cevap vermiyor maillerime :bicak: nasıl bi iş anlamadım valla..

Ben de sizi anlamadım Ne zaman evleneceğini bildiğini söylüyorsun hem de değmez paramız Yazık olmasın diyorsun Kime diyorsun

X