Ne zaman kan vermeliyim hamile miyim

Ben üç ay önce hamile kalmıştım fakat beta hcg düzenli artmadığı içim sağlıksız gebelik olduğu düşünüldü ve kürtaj oldum. Benim durumum daha farklı gelişti…

Benım ıkı hamılelıgımdede boyleydı tabi var hayırlı olsun inşallah . Ben boyle gordugumde saat kac olursa olsun gıdıp kan vermıstım nasıl dayanıyorsunuz😅 kanda hemen cıkar
Adetim daha bu pazar kanda net cikmaz moralim bozulur diye korkuyorum sizin adetinize kaç gün varken kan verdiniz ve kaç gün kala silik cikmisti

Adetim daha bu pazar kanda net cikmaz moralim bozulur diye korkuyorum sizin adetinize kaç gün varken kan verdiniz ve kaç gün kala silik cikmisti
Ama zaten ıdrarda daha sonra cıkar
Bu durumda kanda bellıdır

Ben bır ıkı gun once yapmıstım ıkısındede yaptıgım gıbı gece gıdıp kan testı vermiştim
Ikısındede cıktı
Sonucta kanda daha erken cıkar
Yani idrarda cıkıyorsa kanda haylı haylı cıkar

Tabi sabırlıysanız bekleyın . Ben sabırsız cok telaşlıyımdır
Ultrasona bıle 10 gune bır gıderdım😂
Beni gaza getirdiniz yarın gidip veriyim diyecem yarın işteyim hafta sonu ancak giderim hastane uzak bize bide erken çıktığında teste erkek daha çabuk kendini beli ediyor derler sizin kinin cinsiyeti neydi aslında yengeminde öyleydi ama kızdı kızım olsa çok güzel olurdu aslında kız istiyorum ama veren Allah sağlıkla versinde genede bilgi verir misiniz merak ettim

Benım ıkısıde adete yakın sılık belırlı belırsız cızgıyle o gun kan testınde ögrendım ama
Bırı kız bırı erkek😅

Ama çin takvimine baktık o dogru cıkmıstı

Cin takvimi ne alaka anlayamadim
Yaşına hangi ayda hamile kaldıgına göre kız erkek oldugunu bılıyorsun yanı ınanmıyorumda ıkı cocugum için bakmıstım denkmı geldı bilmiyorum dogru tuttu
Mesela 25 yasında .. aylarda kız …bu ayda erkek filan kyle bır takvimi var araştırın

Konuyla alakasını sorduysanız konu sahıbı testın durumuna gore kız erkek cındçsıyetıyle ılgılı bırsey soylemıs ona ıstınaden çin takvimini söyle

Konuyla alakasını sorduysanız konu sahıbı testın durumuna gore kız erkek cındçsıyetıyle ılgılı bırsey soylemıs ona ıstınaden çin takvimini söyledim
Konu sahibi benim zaten 🥰 teşekkür ederim bakacam bende çok teşekkürler ilginiz icin

Ya kızlar benim bat 4 Mart fakat bu ay iki kere yumurtlama gördüm. 14 Şubatta çatlama oldu. 3 günde kanama yaşadım doktor yumurtlama kanaması büyük ihtimal dedi. Sonra Bir de 22 şubatta yumurtlama oldu. 14 şubata göre bugün 15. Gün reglim gecikmiş mi oluyor? Ne zaman test yapmalıyım sizce?

X