Ne zaman kan vermeliyim hamile miyim

Aslında gebelik belirtileri adet belirtilerine yakın oluyor hep o yüzden bisey diyemiyorum ve bende silik cizgi görmeme rağmen dün gece ağrı oluştu ama hala adet gormedjm 2 gün j m var daha
Benimde 1 günüm kaldı 1 de ben koyacağım üstüne 2 olsun 😂 hemen hemen aynı tarihte olacağız ama bende bu şekilde çıkmadı vallahi testlerım

Ayyyy canım var bunlarda ya🥳 kan versen çıkar büyük ihtimal burada böyle silik görünüyorsa çok yenidir daha 💕
İşte o yüzden pazartesi kan vermeyi düşünüyorum bakalım çok heyecanlıyım ama kanda negatif görmekten çok korkuyor
Benimde 1 günüm kaldı 1 de ben koyacağım üstüne 2 olsun 😂 hemen hemen aynı tarihte olacağız ama bende bu şekilde çıkmadı vallahi testlerım
Umarım vardır geç dolenme olabilir benimde geç dolenme olduğu için silik

İşte o yüzden pazartesi kan vermeyi düşünüyorum bakalım çok heyecanlıyım ama kanda negatif görmekten çok korkuyorum
Kız bekleme o kdr yarın sağlık ocağına git bak başına ben 3 ay oldu dış gebelık ameliyatı oldum anlayamadım geç öğrendim 736 betam dı 7.000 kdr çıktı ama bebegım sol tüpteydş tüpümü aldılar betamı takıp etseydım erkenden iğne ile halledebılırdım patladı ve beni zehırledı :KK43:

İşte o yüzden pazartesi kan vermeyi düşünüyorum bakalım çok heyecanlıyım ama kanda negatif görmekten çok korkuyor

Canım geç döllenme olmasa bile silik olması normal bence o kopkoyu çıkanların regli 3-5 gün gecikmiş oluyor genelde. Bu testler 10 ve üzeri diye algılıyor diye biliyorum yani sen yarın kan versen bile çıkar büyük ihtimal

-12-14-16-17-18 Şubat ilişki tarıhım

11 günde döllenme oluyor zaten 12.-13. Gün artık çıkması lazım

12 Şubat elendi 😂
14 şubatı da eledik 🥰

16-17-18 için önümde 3-4 gün var adet olmazsam zaten tutmuştur dıe düşünüyorum nasıl hesap ama 😂

Kız bekleme o kdr yarın sağlık ocağına git bak başına ben 3 ay oldu dış gebelık ameliyatı oldum anlayamadım geç öğrendim 736 betam dı 7.000 kdr çıktı ama bebegım sol tüpteydş tüpümü aldılar betamı takıp etseydım erkenden iğne ile halledebılırdım patladı ve beni zehırledı :KK43:
Ayy yeni tasindm sağlık ocağını yerini bilmiyorum acilden bakicam bide yarın iş başı yapicam hepsi birden geldi aylardır bekletim ise girmeyi hamile olamıyorum diye kafam dağılsın dedim ise alındım 4 ay falan çalışsam bebek içinde birikim olur diye kabul ettim işi

-12-14-16-17-18 Şubat ilişki tarıhım

11 günde döllenme oluyor zaten 12.-13. Gün artık çıkması lazım

12 Şubat elendi 😂
14 şubatı da eledik 🥰

16-17-18 için önümde 3-4 gün var adet olmazsam zaten tutmuştur dıe düşünüyorum nasıl hesap ama 😂
Bence en iyisi bu umarım toplu olarak hamile kalırız 🥰🥰🤣🤣🤣

Ayy yeni tasindm sağlık ocağını yerini bilmiyorum acilden bakicam bide yarın iş başı yapicam hepsi birden geldi aylardır bekletim ise girmeyi hamile olamıyorum diye kafam dağılsın dedim ise alındım 4 ay falan çalışsam bebek içinde birikim olur diye kabul ettim işi
Sende bu testlerle hamıle değilsen ben bırdaha asla test almam 😂😂😂😂😂

Canım geç döllenme olmasa bile silik olması normal bence o kopkoyu çıkanların regli 3-5 gün gecikmiş oluyor genelde. Bu testler 10 ve üzeri diye algılıyor diye biliyorum yani sen yarın kan versen bile çıkar büyük ihtimal
Ayyy kız Bilmiyorum korkuyorum insan ilk gebelikte hersey şüpheyle karşılık veriyor kendimi tutucam pazartesiye kadar ya da cumartesi hahahah Bilmiyorum

X