Vücut Kremleri nea natural hakkında bilgi lütfen!!!

Vücut kremleri, losyonlar
L

light_purple

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi light_purple
bu markanın ürünlerini alacağım, ama daha önce hiç kullanmadım. kullanan arkadaşlar yardımcı olur mu lütfen bana?
ürünler hem çok ucuz, hem %100 doğal, kullananlar lütfen acilen cevap yazsın.
aynı markanın el, yüz, göz kremleri, vücut losyonu, temizleme sütü filan var; her kadının derdi farklı olduğu için herkes sıkıntılı yerleriyle ilgili alt forumları takip ediyor; daha kolay cevap alabilmek için aynı soruyu diğer alt forumlarda da tekrar ettiğim için nolur kızmayın bana..

ben 1 haftadır kullanıyorum, gayet memnunum, kesinlikle tavsiye ederim..
senin de dediğin gibi yüzde yüz doğal, fiyatı çok ucuz, etkisinden de memnunum..
niye diğer markaların doğal ürünlerine bi ton para vereyim ki, tv-de yaptıkları reklamın acısını benden çıkartmaya çalışıyorlar işte..

Bende BİM'de gördüm ve aldım. küçüklerinden.. henüz kullanmadım. gizli bahçeli olan yeşildi galiba. turuncu olansa şeftalimi kayısımı ne ; yani bildiklerimizden işteee : ) .. doğallığını bilemem. bim üretiyor sonuçta ticari amaçlı bir kremde değil kendi üretip kendi satıyor. cilde zararı & faydası hakkında henüz bşey söyleyemem. 2-3 tl olması ilgimi çekti. 2-2,5 kat fazla büyüğü ise 4-5 tL. kalitesi de parası kadar az mı kullandıktan sonra göreceğz : ) :nazar:

X