Neden böyle hissediyor olabilirim

İlk görüşte dediğim anlık bir şey değil yani bir insanı birkaç gün içinde az çok tanımak mümkün yüzeysel de olsa
Ben tam tersini düşünüyorum birkaç görüşmede insan kendini olmadığı biri gibi tanıtabilir.
Hatta çok mükemmel diye işkillenebilir bile insan.
Benim demek istediğim kafanızdaki kriterlere uyan insanlara siz uymuyor olabilir misiniz demekti aslında.
Yanlış anlamayın da bana gelen her insanı eledim diyorsunuz.
Size gelen insanlar da mesela standardının üstünde arıyordur.
Sizin ilk mesajınızda yazdığınız standartlardan bahsediyorum kendim yorum katmıyorum.

Ben tam tersini düşünüyorum birkaç görüşmede insan kendini olmadığı biri gibi tanıtabilir.
Hatta çok mükemmel diye işkillenebilir bile insan.
Benim demek istediğim kafanızdaki kriterlere uyan insanlara siz uymuyor olabilir misiniz demekti aslında.
Yanlış anlamayın da bana gelen her insanı eledim diyorsunuz.
Size gelen insanlar da mesela standardının üstünde arıyordur.
Sizin ilk mesajınızda yazdığınız standartlardan bahsediyorum kendim yorum katmıyorum.
Aslında bahsettiğim kriterler bende de var.Yani kendimde olmayan bir seyi de istemiyorum ama herkesin beklentisi farklıdır tabi ona bir şey diyemem.Bir de zaten yaa onlarca kişi tanışmak istiyor ben istemiyorum gibi bir durum da yok bu bahsettiğim arada bir olan bir şey.

Şu ana kadar hiç sevgilim olmadı.Benle tanışmak isteyenlerden ben hoşlanmadım. Benim hoşlandığım kişilerle de bakışma aşamasında kaldı hep. 24 yaşındayım. Uzun bir süre ruh eşimi bulmayı ve sevgilim olmasını istiyordum ama artık istemiyor gibiyim.Kendi yalnız yaşayışıma alıştım.Bazen tanışmak isteyenler oluyor ama hiç olumlu hissetmiyorum galiba biraz seçiciyim ki seçici olmak da gerek zaten. Karşımdaki kişiyle uyumlu muyum,yaşam tarzı,kariyeri vs vs her şeyini düşünüp ona göre de zaten 1-2 gün içinde o kişinin bana göre olmadığını anlıyorum.Çünkü 3-5 ay içinde ayrılmak isteyeceğim biriyle zaten gerek yok ve ben birisinden bir süre sonra ayrılmak isteyeceğimi de anlayabiliyorum az çok. Ama artık acaba abartıyor muyum diye de düşünüyorum. Çünkü açıkçası ilerleyen süreçte evlenmek ve kendi ailemi kurmak da istiyorum. Yani hem yalnızlığı seviyorum,kimseden hoşlanmıyorum 2-3 yıldır ama aynı zamanda ruh eşimle tanışıp 1-2 sene içinde evlenmek de istiyorum.Hadise'nin şarkısı var ya "Yalnızlıkk bu ilişkiii, bu ne yaman çelişkiii" diye, çok alakalı olmadı ama neyse 😂

Sizce hep böyle mi devam eder bu durum ya da bir gün "İşte bu, ruh eşim 😂" diyebileceğim biriyle tanışır mıyım? Bu tamamen nasip kısmet meselesi tabiki ama bu konuları yaşamış olan tecrübe sahibi arkadaşlar vardır illaki 🌸

Bu konularda ben;

Belli ki cok secici davranmissiniz. Bunu tabi ki yapabilirsiniz. Sevip sevmemek sizin bileceginiz sey. Ilerde beklentilerinizi biraz daha gercekci tutmayi ogreneceksiniz, ve o zaman 'ruh esiniz' birden karsiniza cikmis olacak :KK70:

X