Neden Böyle Oluyor ki Aile Dizimi Kader Motifi Yada Biri Bana Beddua mı Etti

eğer ben sizin yerinizde olsaydım beni çok iyi tanıyan kardeşimdir, dostumdur, kuzenimdir bende ne eksik ne fazla karşı cins ile flörtlerde diye sorardım. ama fikirlerine kırılmayacağımı baştan söylerdim. beni acımazsızca eleştirin derdim. insanlar başkalarını kırma korkusuyla gerçekleri saklar. örnek veriyorum siz mütevazi birisinizdir ama karşı cins ile tanışınca farkında olmadan fazla havalı biri gibi davranıyorsunuzdur ve bunun farkında değilsinizdir. bu laflarım asla size değil gönlünüze bir şey gelmesin örneklemek için söylüyorum. konu açamayan çok içe dönük utangaç kızlarımız vardır erkek der çok sıkılıyorum olmayacak hep ben soru soruyorum, kaçar. ya da ilgi ihtiyacı kadınların vardır. daha flörtün başında neden aramadın neden yazmadın neden neden gibi sıkboğaz soruları karşı cinsi kaçırır. fiziksel görünüş mü, yaşından büyük kıyafetler giymek, aşırı hızlı konuşmak, doğal olmanın dozunu kaçırmak, fazla maddiyatla ilgili sorular, daha başlarda evlilik muhabbeti, hep depresif sohbetler flörtü baltalar. hiçbir insan kusursuz değildir.ne kadın ne erkek ama daha başlarda karşı cins flörtten çıkıyorsa bir sebebi vardır. siz bunu sizi çok iyi tanıyan dost kardeş gibi insanlara sorarsanız ve eleştirilerini mantıklı bulursanız düzeltebilirsiniz. benim asla eleştirilecek bir tarafım yok derseniz de dediğim gibi şans kısmet işi bu konular. mutlaka belli bir vakti vardır. sevgiler.

X