Neden böyle oluyor

İnsanlar neden tanımadığı insanlar hakkında ön fikirli oluyor neden sürekli yanlış anlama gayreti içinde. Kim olduğu ne derdi olduğunu bilmeden sen şöylesin veya böylesin demek veya bir yerlerde birilerine şikayet etmek nedendir. Neden insanlar birbirini dinlemek yerine tabiri caizse yaftalamak için yarışıyor.
Çünki çoğu insanlar kötü ve art niyetli. Baskalarinin basarilarini veya iyi durumlarini her neyse cekemiyorlar. Asil siz niye böyle bir ortamda bulunuyorsunuz? Çevreniz bu tip insanlar ile mi çevrili? Yaninizda kaliteli, iyi niyetli insanlar tutun, ozaman kendinize bu gibi sorulari sormuş olmazsiniz. Kim takar elalemi, bosverin gitsin.

Çünki çoğu insanlar kötü ve art niyetli. Baskalarinin basarilarini veya iyi durumlarini her neyse cekemiyorlar. Asil siz niye böyle bir ortamda bulunuyorsunuz? Çevreniz bu tip insanlar ile mi çevrili? Yaninizda kaliteli, iyi niyetli insanlar tutun, ozaman kendinize bu gibi sorulari sormuş olmazsiniz. Kim takar elalemi, bosverin gitsin.
Ulkemizin genel halı ortada ya bir bakıma ondan da yazdım. İkiye bölünmüş gibiyiz resmen ve insanlar hep birbirinin kuyusunu kazar gibi.

Hayir değilim. Orada konuşan her insan erkek mi oluyor belki de siz sitenin uzun süre kullanan üyeleri olarak bu tarz şeyleri buluyorsunuz ama ben oradan da bazı şeyleri konuştum kitap bölümüne de yazdım.
Diğer yorumlarınıza baktım hep cinsellik. Erkek üye misiniz?

Ulkemizin genel halı ortada ya bir bakıma ondan da yazdım. İkiye bölünmüş gibiyiz resmen ve insanlar hep birbirinin kuyusunu kazar gibi.
Yurt disindayim, ama durum burda da ayni. İnsanlar yüzüne gülüp arkandan is cevirebiliyor. Pozitif seylere odaklanin derim. Bana iyi gelmeyen herkesi hayatimdan cikardim, pozitif insanlari yanimda tuttum, kafam rahat. Önemli olanda bu. Gerisini bosverin gitsin. Herkes ne yapiyorsa kendine yapıyor.

Yurt disindayim, ama durum burda da ayni. İnsanlar yüzüne gülüp arkandan is cevirebiliyor. Pozitif seylere odaklanin derim. Bana iyi gelmeyen herkesi hayatimdan cikardim, pozitif insanlari yanimda tuttum, kafam rahat. Önemli olanda bu. Gerisini bosverin gitsin. Herkes ne yapiyorsa kendine yapıyor.
Elbette öyle her daim kendim için insanlık için dua ederim. Ben mümkün olduğunca uzak duruyorum ama benim hakkımda ben yokken neler derler bilmiyorum. Allah bir evlat bağışlar ise ona da güzel ahlakı öğretmek en büyük dileğim. İnşallah insanlarımıza da Rabbim hidayet verir

Arkadaş benim için açmış konuyu. Cinsellikle ilgili özelden o kadar ayrıntı, özel ve tuhaf şeyler sordu ki ben de erkek olduğunu düşünüp şikayet edeceğimi söyledim ve ettim. Eğer kadınsan ve yöneticiye kanıtlarsan zaten ban yemezsin de dedim. Bilmiyorum belki cidden kadındır ama fantezi peşinde olduğunu düşünüyorum.
Çok ilginç, özelden benimle de cinsellik fantezileri sordu, durdu. Sonra abi diye hitap etmeye başladı. Ben de işkillendim.

• Beğen
Reactions: Kuf
Normali bu. İnsanları kafamızda kategorilere sokmadan yaşayamayız. Önemli olan bunu farkında olmak, saygıyı korumak

Çok ilginç, özelden benimle de cinsellik fantezileri sordu, durdu. Sonra abi diye hitap etmeye başladı. Ben de işkillendim.
Yani öyle kelimelerle ifade ediyor ki iskillenmemek elde değil. Üstelik en son çocuğumun hatrina sikayetimden vazgecmemi falan söyledi. İncelediler mi bilmiyorum gerçi hala burada üye.

X