Neden bu haldeyim

Bu arada tavsiyelerin için çok sağol . Daha iyiyim 2 kitap aldım anne ve bebek üzerine baya iyi .. oğlumda bu aralar baya iletişim kuruyor benle 😍

Tek sorun görümce : bıktım sürekli yalnzken laf sokmalarına . Daha geçen kp için gitmişiz .
Başladı oda da yalnızız ay halasının bitanesi sen annene benzemiyormusun hiç hep babayla halana dedene mi benziyorsun . Annenden bi tek ayak parmağını mı aldın vs ay halasının kuzusu dayından da boyunu mu aldın uzun boylum . Ayy annesine çekmemiş hiç bi yeri diyip durdu .. gülüp geçtim ..
ama sürekli böyle yalnızken illa bi laf sokacak hani bende laf söyleyeyim bi olay olsun ben ne dedim ki modunda .. halbuki orada ki imaları ben biliyorum .
Ben bundan neden rahatsız olayım 🤦‍♀️ ya baba tarafına ya ana tarafına çekecek . Bende salonda söyledim ortaya konusu açıldı ay dedesi benden bi tek ayak parmaklarını almış dedim aynı babası .. yani çocuk gibi .. bende gülüyorum ama lafta söylemek istiyorum .
Şeytan sende doğur biz de birilerine benzetelim diyeceğim de 25 yıldır yok çocukları evli olmasına rağmen belki olmuyordur bel altı vurmak istemiyorum ama hak ediyor ..
Boşver sende de ki çocuk eğitiminde çocuk sürekli birilerine benzetilmez . Onun kendine ait bir şahsı var kimliği var benim çocuğum tek ve biricik

Boşver sende de ki çocuk eğitiminde çocuk sürekli birilerine benzetilmez . Onun kendine ait bir şahsı var kimliği var benim çocuğum tek ve biricik
Bunu söylüyorum heh sende diyor 🤣🤣 ya cidden normal değil beni rahatsız etmek için söylüyor cidden .. amacı ne bilmiyorum 🤷.. bazen söylüyorum ya cidden x ne diyorsun alla sen gülüyorum komiksin diyorum 😂

X