neden erkekler menfaati bitince terkediyor

sonsuzumdun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2012
71
3
onu 5 yıl önce tanıdım tanıdığımda iflas etmiş batmış hayata küsmüş alkolik karısı tarafından ailesi tarafından parası bittiği için terkedilmiş bi erkekti yıllarca onun psikolojisini düzeltmek hayata bağlamak için çaba gösterdim hep çalıştım birgün biz iyi biryere geleceğiz dedim benim senden başka kimsem yok deyip ağlıyordu beni sevdiğini söyleyip yeminler ediyordu yeri geldi bir paket sigarayı paylaştık hep sıkıntı çektik hep bana birgün bunları hatırlayıp gülecez seni öyle bi mutlu edicemki fedakarlıklarını unutamam diyordu onu bir sevgili gibi değilde anne sevgisiyle sever gibi sevip düşünüyordum neyim varsa verdim canımı istese onuda verirdim onun bana sevgisi dışında ettiği yeminler verdiği vaatler dışında hiçbişey olmadı 5 yıl geçti o yine o durumu çok iyi olan insan oldu ama etrafını ailesi yalakaları arkadaş çevresi sardı terketti dediği karısıyla barıştı banada benim için çok fedakarlık yaptın inkar etmiyorum eğer kabul edersen ikinci olarak bi kenarda dur ben senin karnını doyurup bakarım dedi kabul etmeyince ben bir hiç oldum terkedip gitti herşey durumu düzelene kadarmış kendimi aptal kullanılmış hissediyorum ne kadar basit ben bu kadar aşağlık bir insan değilim ama o öyle gördü hem maddi hem manevi herşeyim gitti canım o kadar yanıyorki çok kötüyüm neye üzüleceğimi bile bilmiyorum kaybettiklerimemi o insanı tanıyamamamı duyguduğum o kırıcı sözlerinemi sevdiğim adamın şuan bir başka kadınla gününü gün etmesinemi ben hala onu çok seviyorum söküp atamıyorum içinden o barlarda içki alemlerinde karısıyla gününü gün ediyor benim emeğimle paramla lütf bana bişeyler yazın ihtiyacım var

Psikologa git bence en iyisi çünkü bu anlattıklarını şerefsiz olan herkes yapıyor :KK47: tabiki yaşadığın büyük bir şok atlatman çok uzun sürer,bende yaşadım arada hala nüksediyor ama geçicek zaman herşeyin ilacı :KK34:

Zamann basıp kanayan yarana, Unutursun. Bu hayat böyle işte.. Kimseye iyilik yapmaya değer vermeye gelmez. inşallah en kısa sürede toplarsın kendini cnm..:KK34:

yaşadığın gerçekten çok acı
ama anladığım kadarıyla karısı onu terk etse de sevgiliniz karısını boşamamış, siz bu durumdan anlamalıydınız karısı ona dönse onun tekrar hemen karısına koşacağını

bir bayan için ne kadar agır seylerr

ahın yerde kalmaz merak etme
sewgi herseyi yaptırır
önemli olan bnun üzerinden gelebilmen dünyanın sonu degil
hayıtına çeki düzen ver iyisiyle kötüsüyle unutmaya çalış canım

Karısını boşamamış adamla birlikte olduysan yaptığın şey zinadır sana üzülüp ah canım vah canım denmesini bekleme.

Hatayi en basta yapmissin.Yargilamak amacli söylemiyorum ama henüz evliliginden tamamne ayrilmamis erkelerle beraber oaln kadinlarin geldigi nokta olmus.bundan sonra kendi hayatina baklmalisin.
her son yeni bir baslangictir.Asla geriye bakma.Disarida sevgi bekleyen,sevgiyi hakeden nice insanlar var.Onlar varken seni haketmeyen insanin ardindan sakin aglama.zaman her seyin ilaciymis.Inan bana.

kendını bos yere üzüp hırplama olan olmus artık , dustuysen kalkarsın elbet uzulmekle elıne bırsey gecmez kımseye mınnetın olmasın hayatta kendın ıcın yasa

insana kendinden başkası zarar veremezmiş.bile bile başlamışsın.birde erkek başkasını çok kötülüyorsa inanmayın,sadece kendi menfaati için karşı tarafı kötülüyordur emin olun.bu örnekte tam böyle olmuş:KK34:

ttlım ben snn için çok ağr bşyler sölemek istemyrm. sen zaten şuan yeterince kötü bi duruımdasn sewdiin,uğruna yapmadıın fedakarlık kalmayan insan seni bırakıp gitmiş.. bu cddn cok acı daha önce ewli biriyle ilişkm olmadı ama olan birini de yeremem çok sewmişssndr çok bağlanmşsndr.bunun kmsenn başına gelmiyceinn garantsni weremeiz.. o yüzdn bencede arkdşlrna belki annene ailene anlatmaktansa bi psikoloğa gtmelsn.senn içn en dgru şeyleri o sölicktr ..

hep maddiyatı bahane etti mahkeme tazminat verir şuan tazminat ödicek durumum yok olunca boşanma davasını açıcam diye

Bence hiç aklını kullanmadan davranmışsın son beş yıl. Sen kendini iyi ve fedakar biri olarak görüyor olabilirsin ama aslında zina yapan birisin ve bu övünülecek birşey değil. Kendine acımayı bırak. Bundan sonraki 5 yılı da kendine acıyıp ama onu unutamıyorum elalemin kocasını çok seviyorum diye ağlayarak geçirme. Aklını başına topla.

ben hatalı olabilirim ama peki onlar çokmu onurlu karısı para yokken nerdeydi peki o şerefsiz neden beni kullandı o zaman karısı dünyanın en kötü insanıydı evlenmeden önce başka sevdiği biri varmış onu unutamamış benimle evlenmesine ailesi zorlamış beni hiç sevmedi diyordu şimdi para var durumu düzeldi hepsi unutuldu ben kötü kadınım o karısını seven düşünen koca kadın yuvasına dönen düşünen kadın

ne olur bu kadar acımasız olmayın benim hayatta tek inandığım şey yemindir o kadının hayatım boyunca yüzüne bakarsam o hayatıma girerse çocuğum paramparça olsun kendi elimle kefenleyip mezara koyim diye yeminler ediyordu

ben hatalı olabilirim ama peki onlar çokmu onurlu karısı para yokken nerdeydi peki o şerefsiz neden beni kullandı o zaman karısı dünyanın en kötü insanıydı evlenmeden önce başka sevdiği biri varmış onu unutamamış benimle evlenmesine ailesi zorlamış beni hiç sevmedi diyordu şimdi para var durumu düzeldi hepsi unutuldu ben kötü kadınım o karısını seven düşünen koca kadın yuvasına dönen düşünen kadın

Onların yanlış davranışları senin de yanlış davranışlar içinde olduğun gerçeğini değiştirmez. Onlar hendi davranışlarından sorumlu sen kendi davranışlarından sorumlusun. Planın nedir seni terketmiş adamı bir yolunu bulup tekrar kendine bağlamak mı?

ne olur bu kadar acımasız olmayın benim hayatta tek inandığım şey yemindir o kadının hayatım boyunca yüzüne bakarsam o hayatıma girerse çocuğum paramparça olsun kendi elimle kefenleyip mezara koyim diye yeminler ediyordu

Yeminler inanmamız gereken şeylerin bir kısmı sadece. Geri kalanı kuranı kerimde var aç oku. Zinanın çok iğrenç bir davranış olduğu da kuranda yazıyor merak ediyorsan aç oku kuranı.

adam boşanmamış ki,ayrıymış sadece....

sen çok matah birşey yaptığını mı düşünüyorsun evli barklı adamla birlikte olarak?

bir yaraya merhem olmuşsun,tedaviis bitince de bırakmış seni

antibiyotik gibi düşün yani...

boşuna acındırma kendini

bu forumda 2. bir kadın yüzünden boşanan,canı yanan birçok kadın var

kimseden sana madalya takmasını bekleme

bir daha da kimsenin yuvasını işgal etme

:KK20::KK20::KK20::KK20:

X