neden yalan söylüyor

kirpapatyasi44

üslûbun kimliğindir.
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2021
389
782
24
merhaba herkese
erkek arkadaşımın bir kız arkadaşı var. çok sık görüşmüyorlar ama okuldan arkadaşlardı işte biz de tanıştık görüştük birkaç kez. pek hoşlandığım biri değil çünkü kendisini sözde çok mesafeli oturaklı biri sayıp erkek arkadaşımla kankiletto kankişşkooo tarzı saçma sapan bi konuşma içerisinde olan bi kız böyle bi tip yani.ve erkek arkadaşlarından bile sürekli güzel olduğunu fotoğrafının ne kadar güzel olduğunu falan söylemesini bekleyen bi karakter.. trip atar yoksa.kıskanacağım biri de değil sadece hoşlanmıyorum işte. neyse işte hiç görüşmüyorlar artık desem bile olur ama kız doğum günlerinde hiççç unutmaz hep yazar sevgilime. sevgilim de ona yazar doğum gününde ne gerek varsa.kızındoğum günü geçti gitti çok oldu ama sormadım hiç konuştunuz mu diye o da söylemedi. bugün kız gibi konuşup kankiletoşkkko falan dalga geçtim onu anarak.sonra doğum gününü kutladın mı diye sordum hayır dedi ama tabiki anladım kutlamış😇 bi kez daha sordum kutladıysan kızmam ki niye söylemiyosun diye tamam kutladım dedi kabul etti. anlamadığım şey bana niye yalan söylediği. zaten söylerdim yine falan dedi ama önemi yok benim için. neden doğru söylemiyor anlayamıyorum gerçekten öyle çok kızan her şeye trip atan çok kıskanç biri değilim. yine de suçu kendimde aradım naptım da bu kadar korkuttum çocuğu diye. işte yine de güzellikle nolursa olsun benden bir şey saklama diyerek konuyu kapattım.uzun süredir birlikteyiz güven sorunum falan yok ama bu ufak tefek yalanların sebebi nedir sizve

Hoşlanmadığını biliyordur. Kıskanacağını ya da kızacağını düşünüp gizlemiş olabilir.

Siz kurcalamışsınız, biraz üzerine gitmişsiniz, o da ne olur ne olmaz buradan bir olay çıkmasın şimdi diye kolaya kaçıp “kutlamadım” demiş. Anlatım tarzınızdan yola çıkarak o kadar rahat bırakan böyle şeylerde hiç olay çıkarmayan biri olmadığınız sonucuna varıyorum ama yanılıyor da olabilirim tabii.

Sorun yaratacağınızı düşünmüştür ki hak verdim kendisine. Doğum günlerinde yazmasına bile ne gerek varsa demişsiniz ama bir insanın arkadaşının doğum gününü kutlamasından daha doğal bir şey olamaz. Umursamayacak veya mesele yaratmayacak olsanız özellikle sormazdınız doğum gününü kutladın mı diye.

Sorun yaratacağınızı düşünmüştür ki hak verdim kendisine. Doğum günlerinde yazmasına bile ne gerek varsa demişsiniz ama bir insanın arkadaşının doğum gününü kutlamasından daha doğal bir şey olamaz. Umursamayacak veya mesele yaratmayacak olsanız özellikle sormazdınız doğum gününü kutladın mı diye
şu yüzden ne gerek varsa diyorum çünkü sadece doğum günü kutlamak için konuşuyorlar resmen. kendisi farkında değil ama bu da kızın "benimki de kutlansın" taktiği. güzel bir arkadaşlıkları olsa kutlasın partiler versin ben de severek kutlarımm ama değil

Tepkini kestirememiş risk almamış kutlamadım demiş erkekler küçük zekalarıyla böyle aptal yalanlar söylüyor bazen işte.. benmkide sigara içiyor içmedim diyo leş gibi kokuyosun neyn yalanı :KK70: saf kızm bunlar alış

Siz kurcalamışsınız, biraz üzerine gitmişsiniz, o da ne olur ne olmaz buradan bir olay çıkmasın şimdi diye kolaya kaçıp “kutlamadım” demiş. Anlatım tarzınızdan yola çıkarak o kadar rahat bırakan böyle şeylerde hiç olay çıkarmayan biri olmadığınız sonucuna varıyorum ama yanılıyor da olabilirim tabii.
hiç olay çıkarmam demiyorum ama onun canını başka biri için sıkmama sebep bayağı büyükbi şeyler olması lazım.sıkmam çünkü kolay kolay. evet öyle yaptı ama daha çok sorun aslında şimdi yaptığı

şu yüzden ne gerek varsa diyorum çünkü sadece doğum günü kutlamak için konuşuyorlar resmen. kendisi farkında değil ama bu da kızın "benimki de kutlansın" taktiği. güzel bir arkadaşlıkları olsa kutlasın partiler versin ben de severek kutlarımm ama değil
Ama bir de şöyle düşünün neden sadece kutlansın mantığı var ? Neden değer vermediği birinin doğum günü hatırlansın veya es geçilmesin demekki değer veriyor ve bunun için yalan bile söylüyor.

Hiçte öyle severek kutlamazsınız. Sevmediğinizi yazmışsınız sevmediğiniz bir insanın vereceği partiyi normal de karşılamazsınız. Güzel bir arkadaşlıkları olmasına da tepki gösterirsiniz

Tamam varsayalım dediğiniz gibi. Yani?

X