Neden zayıflamak istiyorum ? Neden?

enazından eşimle aynı yaşta görünmek istiyorum.yanında ablası gibi görünmemek için zayıflamak istiyorum.

banada daha 20 yasındasın ama kılon yuzunden kocaman duruyon dıye dememelerı ıcın artık zayıflamak ıstıyorum

of of ama hala aynı kilomdayım ne giden var ne de gelen diyemicem çünkü giden yok gelen var kilo bakımından açıkçası sıkıldım artık keşke....ÇOK YİYEREK ZAYIF KALSAMMMMMMMM:lepi:

zayıflamak gibisi var mı yaamafoldumben
insanın kendisine güveni geliyor öbür türlü içten içten bi ezilmeler hissediliyor zayıf olunca daha keyifli oluyo insanmafoldumben

değil mi mervecim ya :)bak sen de benim adaşımsın :)Zayıgf olunca insanın güveni daha bir yerinde oluyor...ah ah ne güzel zayıf olmak amaaaaaaaklava:

Çünkü artık kendimden tiksiniyorum!
Zaten kiloluydum, artık kendi sınırımıda aştım !
Çünkü kilo alınca yüzüm kartlaşıyor.
Kilo vermek istiyorum çünkü oturup kalkarken, yürürken göbeğimi saklamak zorunda kalmak istemiyorum.
Zayıf olmasamda olur, fazlalıklarımdan kurtulmak istiyorum!
hedefim 36 beden falan olmak değil, 38 bedenden taşmıyım yeter.
Ben 40 oldum artık, sarkan göbek ve simitlerde cabası!

Son düzenleme:
bende tam aksine tombul olunca pek rahat olan tiplerdenim onumu giysem yok bu yakışmadı diye bir problem olmuyor mecburen üstüne ne olursa onu giyiyorsun ohhh oranı buranı saklama derdinde yok zaten istesende saklayamıyorsun bırak rahat rahat dolaş yani her şekilde barışığım kilolarla ama sağlığım ve doktorum öyle demiyor tansiyon diz ağrıları rahat nefes alamama üstünede yüz felci bu gidişle şeker kalpte gelir dedi hop diyet başladı tabi mecburen mesela ablam azcık göbeği çıksa hemen az yemeye başlar maşallah hem sağlıklı hemde fit gören beni abla sanıyor zaten bende de onun gibi azcık kafaya taksam dikkat etsem diyorum yok anacım nerde neyse onlar benim yerime de takıyorlar ve sürekli kontrol ediyorlar gel de zayıflama şimdi birde doktorumu çok seviyorum kolay kolay doktorlarla aram iyi olmaz 10 gün sonra kontrolüm var ona daha zayıf gitmek istiyorum söz verdim vereceksin ama bir daha almayacaksın dedi işte benim problemimde bu geri almak onu da öğrendim artık mecburen hep diyet hep dikkat gerekiyor başka çaresi yokkkkkkkkk herkese kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…