Nedensiz mi sinirleniyorum?

Bana cok saçma geldi başından sonuna. Yani yaslı teyzeyi arabayla kuaföre götürmek varken neden size teklif ediyor ? Ya da arkadasinizin evinde veya sizin evinizde buluşabilirsiniz tuhaf gerçekten

Kadinin pek kalkacak hali mi ne yokmus
Bilmiyorum sadece yardimi kabul ettim, tanimam etmem kadini
gerisi onun mantigina kalmis, gidecegim iste ayagina

Kadinin pek kalkacak hali mi ne yokmus
Bilmiyorum sadece yardimi kabul ettim, tanimam etmem kadini
gerisi onun mantigina kalmis, gidecegim iste ayagina
Cok saçma yani. Alt tarafı bir saç kesecek. Arkadasiniz kendi de yapabilirdi. Kalkacak hali yoksa insan icine de cok cikmiyordur dümdüz saç kesmek ne kadar zor olabilir ki ? Bence kızmakta cok haklisinız. Cok samimi de değilmissiniz ama baskasi icin rica da bulunmayı biliyor

Cok saçma yani. Alt tarafı bir saç kesecek. Arkadasiniz kendi de yapabilirdi. Kalkacak hali yoksa insan icine de cok cikmiyordur dümdüz saç kesmek ne kadar zor olabilir ki ? Bence kızmakta cok haklisinız. Cok samimi de değilmissiniz ama baskasi icin rica da bulunmayı biliyor

Yani aslinda ben bes dakika yolu gelebiliyorsam sen de düz saci kesebilirsin, ayni mantik
Ikisi de mümkün
Ayni karsiligi veremedim iste yetistirilis tarzima ben

Bahane aramaya gerek yok karşıdaki düşüncesiz değil sizi kullanmak peşinde

İşine gelince getirdiğiniz pastayı almasını biliyor, işine gelmeyince 5dklık yola seni de alayım demeyip kendini yormuyor

Saçı kesin kadına yardım ve Allah rızası için.
Sonra da açıkça konuşun bence işine gelince öyle gelmeyince böyle tek akıllı sen misin diye

Bahane aramaya gerek yok karşıdaki düşüncesiz değil sizi kullanmak peşinde

İşine gelince getirdiğiniz pastayı almasını biliyor, işine gelmeyince 5dklık yola seni de alayım demeyip kendini yormuyor

Saçı kesin kadına yardım ve Allah rızası için.
Sonra da açıkça konuşun bence işine gelince öyle gelmeyince böyle tek akıllı sen misin diye

Zaten bundan sonra hesap yapmaan adim atmam
hata bende, insanlik yapiyorum karsiliginda gördügüm muamele
ona onun gibi davranmakta gec kaldim
ki ben onsan birsey de istemiyorum aslinda, nasil davranayim
Artik kabul etmem olur biter

Benim konumla baglanti kuramadim
Simdi evden beni alsin diye düsündügüm icin kullanmis mi oluyorum onu, cok pardon böyle anladim
Hayır tabi onun sizi alması gerekiyor onun yardım isteği sonuçta. Ben haklı olduğunuzu belirtmek istemiştim yanlış ifade etmiş olabilirim başta onun kendini aldırmaya çalışması üzerine yorum yapmıştım

Yurtdışında yaşıyorsunuz aslında, yabancıların bizim gibi düşünmediğini anlamanız lazım. Genelde 2 araba gitmeyelim ben seni evden alayım tarzı olaylar yok, benim 2 aşağı mahalledeki arkadaşım mekanın önünde buluşmak için sözleşiyordu mesela benimle. Normalde buluşup birlikte gidilir bizim için :) Kendinizi net ifade edin bence kendi içinizde kızmak yerine.

Kizlar kadinin evine gittim.
Durum söyleydi, cok yasli, cocuklari ya da herhangi bir akrabasi yok. Arkadasim kaynanasi taniyormus, arkadasim da arada yardim ediyormus. Kadin mide kanseriymis ameliyat olmus, tedavide dogru dürüst saci kalmamis zaten.
Kestim, arkadas da yorganini falan degistirdi. Yani durum böyle. Insanda sinir falan kalmiyor, sadece arkadasimin andavalligina sinirleniyorum insan der ki sen arabayla gel git de zaman kaybi olmasin cünkü benim isim bittiginde daha o oradaydi yani cok daha isime geliyor böyle olmasi geri gidebilirim. Bunlari konusmadik tabi, esim birakti arabayla zaten disaridaydik o ara.
Yardim ettim geldim eve, kimsesi yok. Allah hayirli yaslilik nasip etsin hepimize. Üzücüydü yani.

Almanlarin zihniyet yapisinda bu tarz konular yok.. alman olsa bosverin derdim ama rus ve ukraynalilar bize benzer. Yani sürekli siz iyilik yapiyorsaniz ve size ters gidiyorsa ozaman mesafenizi koruyun.

Ben de öyle düsündüm.
Bir daha da dedim nah getiririm. Yapmam bile.
Ya bes dakika nedir ya. Ki benden istedin yardimi üsülen sen araci oldugun icin senin beni oraya götürmen lazim
Asiri kafam atti. Gidip isimi yapip gelecegim ama yüzüne bakabilecegimi sa :rolleyes: nmiyorum
el alem işte. turk milletide ayıp olmasın dıye eve gırene kadar kapıda bekler

Almanlarin zihniyet yapisinda bu tarz konular yok.. alman olsa bosverin derdim ama rus ve ukraynalilar bize benzer. Yani sürekli siz iyilik yapiyorsaniz ve size ters gidiyorsa ozaman mesafenizi koruyun.

Cok ketum biri arkadasim, sevdigim yönleri de var, von düz mantigi da var ama idare ediyorum
Bugün o kadinin halini görünce zaten sinir falan kalmadi unuttum herseyi

X