Negatif transfer sorası hamile kalan var mı?

cigdm

Guru
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2010
43
36
Merhaba arkadaşlar
Transfer sürecini geçirip negatif sonuçlanıp transfer sonrası regli olup o ay hamile kalanınız var mı??

Bununla ilgili yeni bir çalışma yayınlandı. 5 kadından 1 i başarısız tüp bebek sonrası yıllar içinde kendi kendine hamile kalabiliyor. Link:

Ben varım. Transfer oldum negatif geldi, regl oldum sonra da bir daha olmadım, hamileymişim 😊 sonraki ay hamile kalmışım.
Allah bağışlasın. Aradığım cevap buydu transfer negatif çıkınca iğneleri bırakınca bir kaç gün sonra regli olunuyor acaba o ay hamile kalınır mı diye merak ettim ilaç iğneler engel olmuyor demekki 😘

Allah bağışlasın. Aradığım cevap buydu transfer negatif çıkınca iğneleri bırakınca bir kaç gün sonra regli olunuyor acaba o ay hamile kalınır mı diye merak ettim ilaç iğneler engel olmuyor demekki 😘
Aynen progesteronu bıraktıktan 4-5 gün sonra regl olmuştum. Yalnız şunu söyleyeyim, negatif sonuç sonrası biraz geç yumurtlama olmuştu. Gebelik haftamla son adet tarihim arasında 3 hafta uyuşmazlık vardı; geç yumurtlamışım.

Aynen progesteronu bıraktıktan 4-5 gün sonra regl olmuştum. Yalnız şunu söyleyeyim, negatif sonuç sonrası biraz geç yumurtlama olmuştu. Gebelik haftamla son adet tarihim arasında 3 hafta uyuşmazlık vardı; geç yumurtlamışım.
Benim de 3 martta negatifi gördüm aynen 4 5 gün sonra regli oldum regli bitince muayene de oldum bişey yoktu doktor 40 45 güne regli olursan gel dedi ben de ilk defa ovulasyon takip aldım beklenen günlerde çizgi belirgindi ama Tam değildi bir hafta sürece baktım aynı belirginlik vardı sol kasık ağrımda var dün yine bi bakayım dedim “gerçi bu kadar gecikmez dedim” ama eğlencesine denedim bir baktım çizgi kopkoyu...sanırım yumurta günü idi yani olur olmaz Allah’ın takdiri ama en azından yumurtlamışım diye hoşuma gitti..bugüne kadar 4 yıllık evliyim yumurta rezervim az olduğu için hiç takip etmedim her yıl tüp bebek oldu ve bir deha transfer olabildi.,,düzensiz de olsa reglilerime güvenmedim hiç..,burayı okuyunca çok örnek varmış gebe kalan..Allah isterse olur elbet ama bundan sonra takip ederim

X