Neocate Junior Alerji Maması ihtiyacımız var.

Merhaba
Elinde Neocate Junior Alerji Maması olan var mı? Bebeğimin yaşı geçtiği için raporu bitti ve artık devlet rapor çıkartmıyor ama inek sütü alerjisi devam ediyor. 3 yaşında özel gereksinimli bir kızım var ve biberon dışında beslenemiyor.

Lütfen artık mamayı bırakan arkadaşlar varsa bana ulaşabilirler mi?
Çok geçmiş olsun. Bizde de aynı durum var maalesef 2 yaşından sonra geçmiyor alerji. Biz de golden goat mamalardan kullanmıştık. Keçi sütü anne sütü kalitesine en yakın olduğu için alerjik bebeklere daha iyi oluyor.

Merhaba
Elinde Neocate Junior Alerji Maması olan var mı? Bebeğimin yaşı geçtiği için raporu bitti ve artık devlet rapor çıkartmıyor ama inek sütü alerjisi devam ediyor. 3 yaşında özel gereksinimli bir kızım var ve biberon dışında beslenemiyor.

İnstagramda az önce gördüm fatmasenyavus adlı minimalist bir inzfülır var
Merhaba

Instagramda fatmasenyavus adli minimalist bir hesap var.Az once hikayesinde paylasmis ücretsiz mama gönderebilirim diye elinde varmis dediginiz mamalardan bir takipcisi istedigi icin paylasmis

Rapor olmadan bu mamayı alma imkanı var mı?
Varsa acilen bana mesaj yollayın
Çok teşekkürler elimde şuan mamamız var buradan Bi kaç arkadaş sağolsun gönderdi ve haftaya doktorla görüşcem raporu çıkarabiliriz İnşaAllah, dün sekreteriyle görüştüm gel Bi daha bakalım dedi o yüzden netleşene kadar elimdeki mamaları bitireyim diyorum ilginiz için çok sağolun♥️

Çok teşekkürler elimde şuan mamamız var buradan Bi kaç arkadaş sağolsun gönderdi ve haftaya doktorla görüşcem raporu çıkarabiliriz İnşaAllah, dün sekreteriyle görüştüm gel Bi daha bakalım dedi o yüzden netleşene kadar elimdeki mamaları bitireyim diyorum ilginiz için çok sağolun♥️
Allah şifa versin yavrunuza
Sizlerin de yardımcısı olsun

Buradan mama gönderen arkadaşlar oldu onlar bir müddet yeter bize Allah razı olsun iyi ki varsınız ❤️
Ola ki raporda sıkıntı çıkarsa yine yazarım buradan

Arkadaşlar hepinize çok çok teşekkür ederiz endikasyon dışı diye Bi başvuru yapmış doktorumuz ve başvurumuz ilaç kurumundan onay almış bugün gittik hastaneye raporumuz çıktı ve reçete edildi İnşaAllah yarın mamalarımıza kavuşacağız🤩 burada hepiniz seferber oldunuz Allah razı olsun hepinizden ❤️🤲

Mama gönderen arkadaşlarada çok teşekkür ederim 🥰

X