Neocate Junior Alerji Maması ihtiyacımız var.

kaç yaşa kadar daha devam edecek buna birde bu mamanın hangisini kullanıyor kaç yaş olan ve hangi aromalısını
Şuan 3 yaşında bebekken burundan sondayla besledik solunum sıkıntısı vardı kalp ameliyatı öncesi ve sonrası ciğere mama kaçıyordu çünkü. O yüzden oral motor becerileri tam gelişmedi terapi alıyoruz çorba püre alıştırmaya çalışıyorum. Herşeyi yemeye başlayınca mamadan da kurtuluruz İnşaAllah Sabahları yumurtasına neocate katıyorum biberon mamalarınahep neocate katıyorum muz blanderla çekip vitaminsiz kalmaması için. Biz hep çilek aromalı kullandık ama vanilyalıda olabilir.

Merhaba
Elinde Neocate Junior Alerji Maması olan var mı? Bebeğimin yaşı geçtiği için raporu bitti ve artık devlet rapor çıkartmıyor ama inek sütü alerjisi devam ediyor. 3 yaşında özel gereksinimli bir kızım var ve biberon dışında beslenemiyor.

Lütfen artık mamayı bırakan arkadaşlar varsa bana ulaşabilirler mi?
Allah yardımcınız olsun umarım en kısa sürede bulursunuz 🙏🙏

Merhaba
Elinde Neocate Junior Alerji Maması olan var mı? Bebeğimin yaşı geçtiği için raporu bitti ve artık devlet rapor çıkartmıyor ama inek sütü alerjisi devam ediyor. 3 yaşında özel gereksinimli bir kızım var ve biberon dışında beslenemiyor.

çok geçmiş olsun. biz kullandık ama 1 kere kullanabildik.3 aylıktı sanırım o dönem ama mümkün değil kızım içmeyi kabul etmedi. hala alerjisi var ama ek gıda sürecinde olduğumuz için kiloyu mamasız almaya çalışıyoruz.
benim Facebook hesabım yok ama orda bu tarz ürünlerle ilgili ebeveyn grupları varmış. ve orada bu ürünlerin satışı veya dağıtımı yine ebeveynler tarafından yapılıyormuş. artık kullanmayan veya ihtiyacı olmayanlar tarafından.
umarım bir an önce çözüme kavuşursunuz. Allah yardımcınız olsun.

Merhaba

Malesef.
Allah şifa versin.

çok geçmiş olsun. biz kullandık ama 1 kere kullanabildik.3 aylıktı sanırım o dönem ama mümkün değil kızım içmeyi kabul etmedi. hala alerjisi var ama ek gıda sürecinde olduğumuz için kiloyu mamasız almaya çalışıyoruz.
benim Facebook hesabım yok ama orda bu tarz ürünlerle ilgili ebeveyn grupları varmış. ve orada bu ürünlerin satışı veya dağıtımı yine ebeveynler tarafından yapılıyormuş. artık kullanmayan veya ihtiyacı olmayanlar tarafından.
umarım bir an önce çözüme kavuşursunuz. Allah yardımcınız olsun.
Bizde yeni yeni çorbalara başladık keşke ek gıda yiyebilse doyurucu olarak katı gıda yiyemiyor sütsüz kaşık maması neocate katıp veriyorum biberonla

Çözger raporumuz var ökgv en yüksek değerde. Ancak süt alerjisi 2 yaşında geçer diyor sgk. Kan testinde çıkarsa veriyormuş, kan testinde çıkmıyor kolonoskopi yapalım son çare dedi gastroenteroloji dru oradan parça alalım eğer çıkarsa belki o zaman verilir rapor bende sırf bu yüzden çocuğuma işkence yapmak istemiyorum. Dr bile dedi ki elinde mama kalan illa vardır öyle araştır çünkü pahalı bir mama
Merhaba benim bebeğimin de alerjisi var.Biz randevu almaya çalıştığımız süreçte çok sıkıntı yaşamıştık. Bi türlü gidemeyince kuzenimden istedik eczanede var mı diye sorduk O da getirmişti sağolsun ihtiyacı olmayanlar getirip bırakıyorlarmış.Benim bebişim içmedi.Dr.umuzda bebelac pepti junior çıkardı onu da beğenmedi.Eğer ki ihtiyacınız varsa gönderebilirim tabi ki.☺

Merhaba benim bebeğimin de alerjisi var.Biz randevu almaya çalıştığımız süreçte çok sıkıntı yaşamıştık. Bi türlü gidemeyince kuzenimden istedik eczanede var mı diye sorduk O da getirmişti sağolsun ihtiyacı olmayanlar getirip bırakıyorlarmış.Benim bebişim içmedi.Dr.umuzda bebelac pepti junior çıkardı onu da beğenmedi.Eğer ki ihtiyacınız varsa gönderebilirim tabi ki.☺
Geçmiş olsun sizede. Bizede eczacımız vermişti normal neocatelerden. Sizdeki normal mi yoksa Junior mı? Bebelac pepti junior da tadı kötü evet bnm kızım kötü tadı olan şeyleri seviyo😁 mesela tatlı şeylerden çok tiksiniyor

Geçmiş olsun sizede. Bizede eczacımız vermişti normal neocatelerden. Sizdeki normal mi yoksa Junior mı? Bebelac pepti junior da tadı kötü evet bnm kızım kötü tadı olan şeyleri seviyo😁 mesela tatlı şeylerden çok tiksiniyor
Sağolun tatlı sevmemesi şimdilik iyi birşey aslında.☺ Hemen bakıp yazarım size.

Evet yazdığım gibi Bebelac Pepti Junior

Bizde yeni yeni çorbalara başladık keşke ek gıda yiyebilse doyurucu olarak katı gıda yiyemiyor sütsüz kaşık maması neocate katıp veriyorum biberonla
Ben 5. Aydan beridir hipp 5 tahıllı mamasını ıhlamur ile pişirip veriyorum
Denemediyseniz belki fikir olur

Ben 5. Aydan beridir hipp 5 tahıllı mamasını ıhlamur ile pişirip veriyorum
Denemediyseniz belki fikir olur
Inek sütü alerjisi oldugu için her mamayı kullanamaz diye düşünüyorum

Strongmom_ Strongmom_ çilek aromalı seviyor demişsiniz çilekte alerjen bir besin belki dokunabilir çocugunuza
Benim kızım 6 yaşında tamamen geçmedi alerjisi ama maalesef testlerde çıkmıyor

Hay Allah ya… Yakınınızdaki sağlık ocağına sorsanız. Elimde kalanları oraya bırakmıştım ben ihtiyacı olan olabilir diye. Bir de ilçelerin yardımlaşma grupları Facebook’ta falan oluyor bi araştırsanız.

Inek sütü alerjisi oldugu için her mamayı kullanamaz diye düşünüyorum

Strongmom_ Strongmom_ çilek aromalı seviyor demişsiniz çilekte alerjen bir besin belki dokunabilir çocugunuza
Benim kızım 6 yaşında tamamen geçmedi alerjisi ama maalesef testlerde çıkmıyor
Tam tahıllı olduğu için kullanılıyor bende kullanıyorum yeter ki içinde süt olmasın

Yok cnm çileklisi alerji yapmadı hiç sizde nasıl tepkiler veriyor vücudu bizde ishal ve kusma çok şiddetli Bi şekilde oluyordu

X