Nereden başlayacağımı bilmiyorum? Üç gün önce nikahlandım yani evlendik ve olanlar, olaylar başladı.

Ha siz beni gözünüzde aldatan yuva yıkan nişanlıyla aynı kefeye koyup alttan alta laf vururken hakaret yok benim cümlelerimde mi var, iyiymiş😂
Icselletrdniz diye kisi ben degildim ki
Durumu kisisellestirmeyi tercih eden sizdinz rahatsiz olacaginiz hareketi ,soylemi yapmamanız gerek. Aynisi size donebilir çünkü etki tepki meselesi.

Ah ah daha çok vardır böyle severek ayrılanlar, birbirine inat olsun diye evlenenler. Yaa bence herkesin hayatında elbet birtane eğer evlenmedilerse unutamıcagı biri vardır..
siz mesajı nasıl gördünüz? Eş kişisi mi gösterdi peki ne dedi merak ettim.

Ayrıca kız durdu durdu nikah günü mü mesaj attı bak sen?!?!? bu nasıl bi kalp temizliğidir ki denk gelmiş ? 😯

Ben kızda bir suc bulmadım hıncınızı kızdan cıkarmayın bilmeden yazmış. Ama eşinize diyecek bir lafım yok yerinizde olsaydım çok üzülürdüm ama bir yandan da herkesin ama herkesin geçmişte unutamadığı biri muhakkak var bu da bi gerçek.

O değilde benim takıldığım nokta eşinde hala kıza ait bir hediye mi varmış . . Ben asıl bundan huylanırdım .
Aa evet bak sinirden atladım bile dur dur demiş ki kız verilen şey geri alınmaz ama benim için çok kıymetliydi pişman olmam sanmistim fakat ben de olmasını istiyorum çöpe gitmediyse tabi demiş. Eşim olacak adamın dediği ise ben zaten kaybetmezdim ende de durabilirdi ama istiyorsan yollarım. Hatırladıkca deliriyorum. Saklamayı bırak saklamayı devam edecekmiş yani

Evet dayanamadım ve o kızı aradım. Olanı her şeyiyle anlatıyorum. Kıza kendimi tanıttım. Bir sok oldu. Dedim yaptığın şey doğru mu? Evli bir adam.. bir kadın olarak neler hissedebileceğim hakkında fikrin var mı gibi sakin ve olgun konuştum. Bana dediği şey yemin ederim ki ben evlendiğinizi bilmeden attım o mesajı. Bu bile bir hataydı ben bunu biliyorum ama nu da beni ilgilendirir. Tek diyeceğim şey benden yana hicbir zarar gormeyeceksin. Ben her yerden engelledim. Üstelik nişanlıyım ve mutluyum. Sadece çok uzun yıllar geçirdiğim birine kırgın da olma sebebiyle anlatamadığım hususlar vardi. Ama ben karaktersiz aşağılık biri değilim. Eşin de inanıyorum ki seni seviyordur gibi şeyler saçmaladı. Hayır bir de bana telkinlerde bulunuyor. Bilsem asla yazmazdım lütfen siz de bir daha beni aramayın dedi bana bir de. Ben de en son sen arrik muhatabım bile olamazsın. Sadece hicbir şey bilmez sanma beni bir daha asla görmeyeyim dedim. Kapattı. Çok öfkeliyim. Eşime bundan bahsetmeyi düşünmüyorum. Onu napacagimi hala bilmiyorum çünkü.

sakinliği bilemem ama üzgünüm olgun bir tavır değil. sizin muhattabınız kocanız. tek muhattabınız hatta.
hala o kadını küçük görerek kocanızı aklamaya çalışıyorsunuz içten içe.

Kocan bildiğin kıza duygu sömürüsü yapmış.
Nikah günü insan eski sevgilisiyle konuşmaya fırsat bulabilir mi ya? Ne münasebet.. Duygu boşluğunda olursunda anlarım. Nikah günü bir telaş bir heyecan olmalı adamda, eski sevgilisine yaptığı şeyleri anlatacak zaman bulması garip geldi bana.
Soğurdum ben bilemiyorum seni.
Hemen sineye çekme ama.

Ya ama aramam diyorum neden onu muhatap almam onu belirteyim,bana karşı sorumlu olan kişi o değil ki eşim olur,en büyük suçlu eşimdir işte onu naparım diye düşündüm şimdi yine uğraşmam direk boşarım..
Tabi bu da bakis acisi neden olmasin ama derler ya hep asla dedigimiz seyleri yaparız ondan dedim.

Tek günah keçisini kafanızda kadın olarak belirlemeye çalışıyosunuz belliki ama sizi sevmediğini ima eden mesajları eşiniz attı inşallah farkındasınız bunun . Zor bir durum sizin icin anlamaya çalışıyorum fakat bana göre eşiniz daha çok suçlu. Ben nişanlımı seviyorum mutluyum diyip kesip atabilirdi ama o bunu yapmadı. Ayrılır mısınız naparsiniz bilmiyorum ama bu konuyu çok net davranıp halletmeniz lazım sevgisizlik şüphesi çok ağır. 2 çiçekle 2 sözle toparlanacak bir konu değil malesef
Kız şuan hala istenen kıskanılan taraftayım diye havalara girmiştir.
Eski sevgilisi resmen sana inat evleniyorum dedi.
Karısı kendini arayıp kocamdan uzak dur demeye getirdi.
Kendisi egosu tatmin olmuş şekilde nişanlısıyla evlilik hazırlıklarına devam eder artık
Bıktık bu eski sevgili ve koca gibi insanlardan
Kimsenin kimseye güvenesi kalmadı.

Aa evet bak sinirden atladım bile dur dur demiş ki kız verilen şey geri alınmaz ama benim için çok kıymetliydi pişman olmam sanmistim fakat ben de olmasını istiyorum çöpe gitmediyse tabi demiş. Eşim olacak adamın dediği ise ben zaten kaybetmezdim ende de durabilirdi ama istiyorsan yollarım. Hatırladıkca deliriyorum. Saklamayı bırak saklamayı devam edecekmiş yani
Ee sen ne yapıyorsun? Kızı azarladın kocayla aynen yola devam mı? Eşin kızdan daha fazla zarf atmış. Ona ceza yok mu?🥸

Geçmiş gitmiş. Evlenmişsiniz. O yazışmadan dolayı da boşanmayı mı düşünüyorsunuz. Bilemedim.

Ben tapusu bende olarak bakıyorum..
Şu saatten sonraya bakmanız gerekir bence. Silah dayatıp evlenmedi ya.
Tapusu sende... ya kalbi nerde? soruyorum.. nasıl güvenilir,nasıl devam edilir,edilemez ki... bana kalbi lazım tapudan çok...

Tapusu sende... ya kalbi nerde? soruyorum.. nasıl güvenilir,nasıl devam edilir,edilemez ki... bana kalbi lazım tapudan çok...
Kalbi de bende tapusu da. 🙂 O ayrı da
Biraz gerçekçi bakmak lazım hayata yaş almak insana çok şey öğretiyor. Hele de evladın da varsa.
aşk bi yerden sonra yerini başka şeylere bırakıyor.

Şimdiden sonraya bakması daha mantıklı geliyor bana. şu anda öfkelenmenin kendisine hiç bir faydası yok zira.
Bu da benim fikrim tabi.

Çok üzgünüm ama adam(!) hala onu seviyor. Net.

Karşı taraftaki kızda bir sorun yok. Problem eşinizde, ilerleyen zamanlarda başka sorunlar da olacaktır. Sizinle inat uğruna da evlenmiş olabilir, sadece o an eski kız arkadaşı kötü hissetsin diye de bunu söyleyebilir. Eski kız arkadaşının eşinize yanlış isimle seslenmesi eşinizi sarsmış. Demek ki eşiniz ayrılan taraf değil gözden çıkarılan taraf.

Nereden başlayacağımı bilmiyorum. Üç gün önce nikâhlandim. Yani evlendik. Ve olanlar başladı.
Söyle anlatayım her şey 8 ay içinde gerçekleşti. Daha önceden tanıdığım biriydi ve çok hoşuma gitmisti ve bundan aylar öncede konuşmaya başladık her şey çok hızla ve güzelce ilerledi. Beni sevdiğini düşünmüştüm ben de. Geçmişinde biri olduğunu ve uzun bir ilişki yaşadığını söylemişti. Gerçekten onu sevmiş, ama anlasamayacagini düşündüğü için kızı terk etmiş. Yani kendisi bitirmiş ve hayatına bakmış. Ben bunları biliyordum ama ona artık sevgisi kalmadığına eminim. Ama nikahlandigim gün neler olmuş neler..
Nikahın Ardından bir yemek yedik ben görev yerine dönecektim iki gün sonra o da sonradan gelecekti bunu geçelim öyle olması zorunluydu. Bir müddet ayrı kalacaktık. Neyse o gün arkadaşlar nikahlandigim gün eşimin eski sevgilisi mesaj atmış.. bunların hepsini telefonunda gözlerimle gördüm beynimden vurulmusa döndüm.

Kızla ayrılalı iki yıl olMuş kız başkasıyla nişanlanmış hayatına o da bakmış. Bizim evlendiğimiz gün kız mesaj atmış eşimde olan bir eşyasını istemiş. Hâlâ duruyorsa gönderir mısın benim için yadigardi demiş. Esim de tamam yollarım demis. Sonra kız uzun zaman oldu nasılsın demiş. O da iyiyim şu bu. Konuşmuşlar seviyeli. Derken kız sana bir şey sorabilir miyim demiş.sior demiş. Benden ne zaman af dileyeceksin demis. eşimde kırılmış kalbinin affi zor hem dilesem dönüşü olmayan yola girmis oluruz demiş. O da zaten yaptiklarin geçmiş olmayacak yazmış. Sonrasında eşime sormuş yeniden sevdin mi diye. Işte buradan itibaren beynimden vuruldum.
Cevabi uzun ama özetleyeyim. Hani beni aramıstin ve bana yanlışlıkla nisanlinin adıyla seslenmistin . O günden sonra benim için her şey değişti beni olmazlarima sürükledin ve ben bir şey yaptım. Bana hedefte gostermistin hani fotoğrafıma kalp atan bir kız vardı( beni kastediyor) gittim onunla başladım. Sonra senin yüzük taktığını gördüm bende taktım hatta daha fazlasını da yaptım bugün nikah kıydık. Ve bana bugün mesaj atman beni çok şaşırttı çok ilginç yazmış.

Kiz da bunların hicbirind3n haberim yoktu hayırlı olsun yazmış. Eşim sağ ol darısı başına demiş. Kız da sana diyecek çok şeyim olurdu ama içimde kalsın sen belki onları duyarsın duymazsan da ahirete kalsın. Bana gönderme bir şey bu bile yanlış olur. Yanlış anlama kızgınlığım yaptığın böylesi bir şeyi bile bana baglaman. Ikimize dair her şeyin tek sorumlusu sensin. Hoş gidişin bana mükemmel birini verdi, sevgiyi hak eden birini. Öfkem sadece benden caldiklarin için yine de hayırlısı olsun mutlu olun yazmış eşim bir şey dememiş. Sanırım kız her yerden engellemiş.

Neyse. Olanlara bakin nikahlandigim gün oluyor bunlar. Ve ben bu mesajları gözlerimle gördüm. Hemen hesaplastim. Bana beni sevdiğini zamanında o insan için canının yandığını ona haksızlık edip ahını aldığını ve sadece vicdan duyduğunu söyledi.
Arkadaşlar ben yeni evlendim yeni. Boşansam mi dedim. Hazmedemiyorum konuşmuyorum ama affettirmeye çalışıyor kendini.
Benle bu kıza nispet olarak mi evlenmiş? Onu hala unutamamış mi? Onu seviyor mu? Sadece vicdan mi? Nasıl affedecegim ?

O kızın da nişanlısına fotoğrafları göndermek istedim. Kız nişanlısını aldatmış oluyor dedim. Ama sonra banane dedim. Ona da hırsım var ned3n yazar ki nisanli bir insan. Eşim ona neler yaşattı da vicdan azabı duyuyor? Konuşmak bile istemedim bunları. Inanın napacagimi bilmiyorum size anlattim derdimi. Ne diyeceğim ki insanlara daha üç gün oldu evleneli. Esm de onu sevmediğine dair yeminler ediyor. Beni sevmese asla evlenmeyecehini söylüyor. Napicam ben
Kız baya yüzsüzmüs esiniz drama yapmış yani onu suçlayıp vicdan yapmasini istemiş.Sonucta sizinde evli artık son kez canini acitmak istemiş.Sizin eğer niyetiniz evli kalmaksa bu konuyu kapatın ona hatırlatip ciddi bir şeymiş olarak kafasına kazımayin.Eger ben şüpheyle devam edemem diosaniz geç kalmadan boşanin.Ama karariniz her neyse arkasinda olun

Vallahi inanın ben de nasıl oldu çok şaşkınım. Allah görsün istemişim gibi. O an t

Bunu da düşünmedim degil. Dedim ya nişanlısını bulup fotografları çektim o mesajları tek tek atasım bile vardı. Sadece engellemiş diye kestirip attı belki diye kimseye sebep olmak istemedim
Tamam da sizin muhattabınız eşiniz. O izin vermeseydi o mesajların devamı gelmezdi. Bir suçlu arıyorsanız o Eşiniz

X