Nereden başlayacağımı bilmiyorum? Üç gün önce nikahlandım yani evlendik ve olanlar, olaylar başladı.

Eşimle çok kavga ettik dinlemek istemedim yalvar yakar bir haldeydi ama dinlemiyordum onu konusirmuyordum.Bugün kızı aradıktan sonra buradan gelen bazı mesajlar iletişim kur eşinle her şeyi açık açık konuşun dedi. Eşime anlat dedim. Her şeyi bilmek istiyorum. Anlattı ne kadar doğruysa. Bazılarını biliyordum ama bahsedeyim..
Kiz travmalarla dolu bir hayat geçirmiş birbirlerinin ilk aşklarıymış. Coknuzun yıllar çok şey yaşamışlar. Ama bir yerde eşim artık soğumuş bitirmek istemiş. Kız asla kabullenmemiş yıllarca peşinden koşmuş ve benim eşim ona sırf kendinden uzak tutmak için hakaretler bile ettiğini silip attığını söylemiş. Ona vicdan yapmış sonra ailesizmis beni aile bilmisti ben onu iki kere yarı yolda bıraktım. Aramızda çok özel şeyler de geçti dedi. Bunu biliyordum evlenmeden sormuştum ona söyledi. O kızı hep ortada bıraktığını hissetmiş ve o kızdan hep ahlar almış.inan ona aşık olsaydım sevseydim ben bu kadar pesimden koşmasına rahmen ona hayır demezdim. Ben sogudum bitirdim. Şunu gizleyemem çok sevmiştim. Anıları var iyi kalpli temiz biriydi. Ben ona kötülük ettim ve vicdanım sızlıyor dedi. Ama ona yemin ederim ki sevgiye dair bir şey yok. Ben seni seviyorum inan kimseyle evlenmem derken sen beni buna inandoransin falan dedi. Dedim inadına mi benle evlendin. Reddedip durdu. O niyetle kurmadım o cümleleri diyor. Ben de su an ailelere bir şey açmayacağımi ama benimn için bu evliliğin bittiğini biraz zaman geçtikten sonra onu tero edecegimim söyledim. Ama dürüst olayım hemen silmek değil istediğim. Sürünsün istiyorum. Benim için çabalayacak mi bunu görmem gerekiyor. Ağlar yalvar yakar bir halde şu an.
Hep aynı senaryo. "Kız benim için ölüp bitiyordu. intihar etmesin, kendini harakiri yapmasın diye öyle dediydim".

Eşimle çok kavga ettik dinlemek istemedim yalvar yakar bir haldeydi ama dinlemiyordum onu konusirmuyordum.Bugün kızı aradıktan sonra buradan gelen bazı mesajlar iletişim kur eşinle her şeyi açık açık konuşun dedi. Eşime anlat dedim. Her şeyi bilmek istiyorum. Anlattı ne kadar doğruysa. Bazılarını biliyordum ama bahsedeyim..
Kiz travmalarla dolu bir hayat geçirmiş birbirlerinin ilk aşklarıymış. Coknuzun yıllar çok şey yaşamışlar. Ama bir yerde eşim artık soğumuş bitirmek istemiş. Kız asla kabullenmemiş yıllarca peşinden koşmuş ve benim eşim ona sırf kendinden uzak tutmak için hakaretler bile ettiğini silip attığını söylemiş. Ona vicdan yapmış sonra ailesizmis beni aile bilmisti ben onu iki kere yarı yolda bıraktım. Aramızda çok özel şeyler de geçti dedi. Bunu biliyordum evlenmeden sormuştum ona söyledi. O kızı hep ortada bıraktığını hissetmiş ve o kızdan hep ahlar almış.inan ona aşık olsaydım sevseydim ben bu kadar pesimden koşmasına rahmen ona hayır demezdim. Ben sogudum bitirdim. Şunu gizleyemem çok sevmiştim. Anıları var iyi kalpli temiz biriydi. Ben ona kötülük ettim ve vicdanım sızlıyor dedi. Ama ona yemin ederim ki sevgiye dair bir şey yok. Ben seni seviyorum inan kimseyle evlenmem derken sen beni buna inandoransin falan dedi. Dedim inadına mi benle evlendin. Reddedip durdu. O niyetle kurmadım o cümleleri diyor. Ben de su an ailelere bir şey açmayacağımi ama benimn için bu evliliğin bittiğini biraz zaman geçtikten sonra onu tero edecegimim söyledim. Ama dürüst olayım hemen silmek değil istediğim. Sürünsün istiyorum. Benim için çabalayacak mi bunu görmem gerekiyor. Ağlar yalvar yakar bir halde şu an.
Eşiniz hiç güvenilir değil hala birazda sizi ikna icin şişirme var anlatımlarda ama umarım siz bu aldığınız karardan pişman olmazsınız . Inşallah çok mutlu olursunuz konunuza bir kadın olarak çok üzüldüm çünkü . Hakkınızda hayırlısı olsun

Kendi istegiyle ayrildigi bir kiza, sen beni bu durumlara ittin, sen nisanlandin ben de nisanlandim diyor. Siz inandiniz mi esinize?

Ay çok pardon :KK43: bilmiyorum insan ne kadar affetmeye meyilli. Nasıl hazmedeceğim of
Tek diyeceğim çabuk affetmeyin bu konu sizin evlilik hayatınızı cok etkileyecek önemli bir konu .belliki sevgisi cok olan taraf sizsiniz bunu en azindan esinize cok yansıtmayın onu gerektiğinde bırakabileceğinizi bilsin hissetsin .

Ay çok pardon :KK43: bilmiyorum insan ne kadar affetmeye meyilli. Nasıl hazmedeceğim of
Neden İnanmadım biliyor musunuz sürekli kızı kötülüyor. Bir ilişki iki kişiyle yaşanıyor ve tek taraflı olmuyor her şey. Eşiniz sanki sütten çıkma ak kaşık gibi davranıyor. Kızın bu kadar takıntılı olmasının sebebi eşinizi her aradığında konuşuyor olmasıdır. Kıza hiç hayır dememiş. Aksine onu kıskandırmaya çalışmış. O yüzden eşiniz masum gelmedi bana

Durumuna üzüldüm. Daha yeni evliyken böyle bir durumda insan ne yapar bilemedim okuyunca.

Bir defa eşiniz belki o kızdan hıncını almak için öyle konuştu diyeceğim ama ne olursa olsun insan nikah gününde böyle bir ikili konuşmaya girmemeliydi. Hatta kıza bak gör neler kaybettin tarzında ahkam kesip ona nispet yapacağına hiç cevap vermeyip yada ben artık evli bir adamım bana mesaj atma diye kestirip atabilirdi. Ama adam resmen fırsat bu fırsat deyip kızla konuşmaya balıklama atlamış. Belki sizi gerçekten seviyordur belki o kızdan yana kuyruk acısı olduğu için hâlâ onun canını yakmaya çalışmak için öyle konuşmuştur. Ama her ne olursa olsun yaptığı konuşmayı okuyan kim olursa olsun huzursuz olur ve içinde hep bir şüpheyle yaşar. Ani karar verme o yüzden iyice düşün taşın. Al karşına konuş, benim sana güvenim yıkıldı. Aynı konuşmayı ben eski sevgilimle yapsam ama sana gelip seni seviyorum o yazdıklarıma bakma deseydim sen ne düşünür bana hemen inanıp hiç bir şey olmamış gibi mi davranırdın cevap ver diye söyle ona. Güvenimi kazanmıştın ama yıktın biraz bana zaman ver de , seni kaybetme korkusunu bir yaşasın. Bazılarında böyle kaybedeceğini anlayana kadar dank etmez bazı şeyler. Öbür kızla kafayı o kadar bozmuş ki seni belki de çok sevdiğini ve kaybedeceğini bile düşünemeyecek kadar kafası eski sevgilisine gitti. Belki ondan nefret ediyor ama hâlâ ona laf sokma onun da canını yakma derdindeydi. Bunlarla uğraşırken de seni cepte kolay gördü. Şimdi sen resti çekip kendini geri çekersen ben ne yaptım diye hatasını anlama ihtimali de var. Yaşattıkları kesinlikle basit ve hemen üstü örtülecek şeyler değil. Bunu da ona hatırlat ve ben yapsam ne hisseder ne düşünürdün diye mutlaka söyle. Yeni evliyiz ve ben senin yüzünden nelerle uğraşıp niye böyle üzüntü çekiyorum de. O kız zaten başlı başına karaktersiz ama onunla muhatap bile olma. O mesaj atmış ama eşin cevap vermeyebilirdi. İkisi de tencere kapak olmuş.

Ve kız her yerden eşini silmiş, biraz da olumsuz konuşmuş . Kız yüz verse eşin sanki farklı da konuşabilirdi gibi. Bunun ihtimali hep aklını kurcalar. İyice eşinle konuşman lazım.

Adam sana nispet nisanladin evleniyorum demis nikah gunu. Sizde gecmis gitmis diyorsunuz. W

niye oyle bir caba icerisine girsin konusahibi. Gercekten sevip sevilmek varken. Adam ‘daha fazlasini yaptim bugun nikahi kiydik’ demis. Kendi alintiladiginiz kismi tekrar bir okuyun. ‘Hatta daha fazlasini yapmismismis’ evlenmis. Bu beyefendinin konusahibiyle evli olmasinin neresi ozel ‘bak seninle evli boyle dusun’ diyorsunuzya?
Konu sahibi gerçekten seviyorsa başka ne yapabilir ki,sonradan esininde onu gerçekten sevmeyeceği ne malum. Sizde herşeyi kısa yoldan kestirip atma taraftarisiniz belki adam pişman eşiyle iyi olup yuvasını kurtarmaya çalışıyor. Neden bı şansı çok görüyorsunuz ki

Lütfen beni kınamayın. Bir de soyle düşündüm kendimi.kandirmak değil de. Kız seviyor musun diye sorup aslında ona nispet olsun diye değil ama o günden sonra hayatıma biri girdi o da senin düşündüğün o kızdı. Hatta onunla eevlendik demiş ya. Yani bu sevmiyor mu demek ki. Bu benimle nasıl olduğunu anlatmak değil mi . Gerçekten beni hiç sevmediğine inanmıyorum. Çok kısa zamanda ne kadar güzel şeyler yaşadık üstüme titredi. Işte böyle ben de sevdim yanı yeniden demek istemiş olamaz mi? Üstelik darısı senin de başına demiş. Off.kafayi yiyorum

Işte sen ittin mi diyor sahiden diyor demi bunu
Konu sahibi lutfen kendinize gelin, sizi anliyorum tabi ki yeni evlenmissiniz, seviyorsunuz da esinizi ve inanmak istiyorsunuz, sizin yerinizde olsam ben de sizin gibi inanacak bir sey bulmaya calisirim ama disardan cok net olarak gorunen sey su, esiniz dedigi gibi o kizi unutmus ve sizi seviyor olsa, sevdigi insanla nikahinin oldugu, hayatinin en guzel en heyecanli gununde eski sevgilisiyle duygu yuklu bir mesajlasma gerceklestirir miydi? Ben olsam cevap yazmak aklima dahi gelmez. Ki esiniz bir de senin inadina evlendim, sen beni bu olmazlara surukledin diyor. Yani daha ne desin bu adam? Daha cok yeni, biraz daha dusunun tabi ama eninde sonunda ayrilin bu adamdan.

Konu sahibi gerçekten seviyorsa başka ne yapabilir ki,sonradan esininde onu gerçekten sevmeyeceği ne malum. Sizde herşeyi kısa yoldan kestirip atma taraftarisiniz belki adam pişman eşiyle iyi olup yuvasını kurtarmaya çalışıyor. Neden bı şansı çok görüyorsunuz ki
Sonradan belki eşim beni sever diye evliliğe devam etmekle, çatırdayan bir evliliği çocuk yaparak kurtarmak ölümüne kapışır. Ama ikisinin de sonu hüsran

Inadına evlendim demek istememiş. reddediyor komple. Öyle bir konuşmaydı ciddiye bile almadım. Bak attığı son mesaja cevap bile vermedim. Sadece ona karşı vicdan azabı duyuyorum diyor
Neyin vicdan azabını duyuyormuş pardon yaaa? Kadın mutluyum diyor, kadın nişanlımı çok seviyorum diyor. Kadın ne tarafa şükredeceğini şaşıyor. (Eşiniz naptı ise artık zamanında?) Dönsün kendine yansın, daha 3.günde yuvasına ateş düşmüş. Kadın mutlu, kadın 4 kaşık almış oynuyor şu an. Eşiniz kendini ne sanıyor, nerde görüyor?

Vicdan azabı duyuyorum = Benim gibi mikkkemmel bi adamı ellere kaptırdı, tühhh.

Lütfen beni kınamayın. Bir de soyle düşündüm kendimi.kandirmak değil de. Kız seviyor musun diye sorup aslında ona nispet olsun diye değil ama o günden sonra hayatıma biri girdi o da senin düşündüğün o kızdı. Hatta onunla eevlendik demiş ya. Yani bu sevmiyor mu demek ki. Bu benimle nasıl olduğunu anlatmak değil mi . Gerçekten beni hiç sevmediğine inanmıyorum. Çok kısa zamanda ne kadar güzel şeyler yaşadık üstüme titredi. Işte böyle ben de sevdim yanı yeniden demek istemiş olamaz mi? Üstelik darısı senin de başına demiş. Off.kafayi yiyorum
Içinde bulunduğunuz durum çok zor çok haklısınız cidden ama lütfen kendinizi kandırmaya yada o adamı çarçabuk affetmeye odaklamayın. Bari bir süre uzak durun kendinizi dinleyin, sizinde gurununuz olduğunun o adam bir farkına varsın. Böyle düşüncelerle o adamda napsam bana aşık napsam bana tapıyor düşüncesi uyandirirsiniz ki bu sizi dahada kucultmekten başka birseye yaramaz .

Neyin vicdan azabını duyuyormuş pardon yaaa? Kadın mutluyum diyor, kadın nişanlımı çok seviyorum diyor. Kadın ne tarafa şükredeceğini şaşıyor. (Eşiniz naptı ise artık zamanında?) Dönsün kendine yansın, daha 3.günde yuvasına ateş düşmüş. Kadın mutlu, kadın 4 kaşık almış oynuyor şu an. Eşiniz kendini ne sanıyor, nerde görüyor?

Vicdan azabı duyuyorum = Benim gibi mikkkemmel bi adamı ellere kaptırdı, tühhh.
Tamam bakin haklisiniz. Ama lütfen o kadın nişanlımı seviyorum mu diyor? Nişanlısını seven benim kocama ne diye sorar başkasını sevdin mi diye. Gayet onun aklı kalmış belli ki eşimin de kalmış:KK43: inanmak.istemesem de

Daha önce kıza sizi anlatarak kıskandırmış. Bak işte o kızla evlendim sen evlenemezsin dedim ama yaptım demiş olabilir.

X