Nereden başlayacağımı bilmiyorum? Üç gün önce nikahlandım yani evlendik ve olanlar, olaylar başladı.

Eşiniz hala eski sevgilisini sevseydi özür diler barışırdı. Kız onu bırakmamış ki, eşiniz terketmiş.
ve size karşı birşey hissetmeseydi sizinle evlenmezdi. İnat uğruna başka biriyle evlenilir mi? Zaten kız evlenmemiş inat edeceğine özür diler ona geri dönerdi.
Kızın mesaj atması biraz kafasını karıştırmış olabilir. Başta normal konuşmuşlar ama sonra kızın sohbeti uzatmasıyla konu biraz geçmişe gitmiş ve eşiniz saçmalamış. Kesinlikle sinir bozucu bir durum yaşamışsınız. Kız her ne kadar nişanlı da olsa aklı eşinizde. İnsan 2 sene sonra neden mesaj atar? Neyse o önemli şey zamanında isteseymiş. Üstelik hayatında başka biri varken yazması hatta sohbeti uzatması kesinlikle bunu ispatlıyor. Eşinizle iyice enine boyuna konuşun. Bunu affetseniz bile benzer bir durum yaşarsanız dönüşü olmayacağını söyleyin.

Aa evet bak sinirden atladım bile dur dur demiş ki kız verilen şey geri alınmaz ama benim için çok kıymetliydi pişman olmam sanmistim fakat ben de olmasını istiyorum çöpe gitmediyse tabi demiş. Eşim olacak adamın dediği ise ben zaten kaybetmezdim ende de durabilirdi ama istiyorsan yollarım. Hatırladıkca deliriyorum. Saklamayı bırak saklamayı devam edecekmiş yani
Neymis o,kirmizi dantelli mi:işsiz:

Kız nişanlısını sevse eski sevgiliyi yoklamaz b*ktan bir bahane için
Evli olduğunu öğrenince umudu kalmamış engellemiş

Aslında kızda masum değil ,onunda nişanlısı yara bandı konu sahibi de

İyi yapmış bence konu sahibi ,diğer kişiyi de derin uykudan uyandırmış

Umarım konu sahibi ve kızın nişanlısı bu gevşekleri AFFETMEZ

Ablacım sen boşanmayacaksan şu yaptığının hiçbir anlamı yok

Nişanlı sana sen de yarabandı oldun kendi derdine yan demez mi?

Ayrıca seni yarabandı edip nikah yapan bu kız değil, kocan. Ona ne yaptın peki? Karşısına geçip ağzına bir tokat çarpacak mısın? Gücün anca kıza yetiyor derler. Umarım boşanırsın. Yoksa şu noktadan sonra bu evlilik 0 saygı devam eder.
Aynen
Tüm bunları yapıp kocayla aynı eve geçerse ne anlamı kalır?

Nereden başlayacağımı bilmiyorum. Üç gün önce nikâhlandim. Yani evlendik. Ve olanlar başladı.
Söyle anlatayım her şey 8 ay içinde gerçekleşti. Daha önceden tanıdığım biriydi ve çok hoşuma gitmisti ve bundan aylar öncede konuşmaya başladık her şey çok hızla ve güzelce ilerledi. Beni sevdiğini düşünmüştüm ben de. Geçmişinde biri olduğunu ve uzun bir ilişki yaşadığını söylemişti. Gerçekten onu sevmiş, ama anlasamayacagini düşündüğü için kızı terk etmiş. Yani kendisi bitirmiş ve hayatına bakmış. Ben bunları biliyordum ama ona artık sevgisi kalmadığına eminim. Ama nikahlandigim gün neler olmuş neler..
Nikahın Ardından bir yemek yedik ben görev yerine dönecektim iki gün sonra o da sonradan gelecekti bunu geçelim öyle olması zorunluydu. Bir müddet ayrı kalacaktık. Neyse o gün arkadaşlar nikahlandigim gün eşimin eski sevgilisi mesaj atmış.. bunların hepsini telefonunda gözlerimle gördüm beynimden vurulmusa döndüm.

Kızla ayrılalı iki yıl olMuş kız başkasıyla nişanlanmış hayatına o da bakmış. Bizim evlendiğimiz gün kız mesaj atmış eşimde olan bir eşyasını istemiş. Hâlâ duruyorsa gönderir mısın benim için yadigardi demiş. Esim de tamam yollarım demis. Sonra kız uzun zaman oldu nasılsın demiş. O da iyiyim şu bu. Konuşmuşlar seviyeli. Derken kız sana bir şey sorabilir miyim demiş.sior demiş. Benden ne zaman af dileyeceksin demis. eşimde kırılmış kalbinin affi zor hem dilesem dönüşü olmayan yola girmis oluruz demiş. O da zaten yaptiklarin geçmiş olmayacak yazmış. Sonrasında eşime sormuş yeniden sevdin mi diye. Işte buradan itibaren beynimden vuruldum.
Cevabi uzun ama özetleyeyim. Hani beni aramıstin ve bana yanlışlıkla nisanlinin adıyla seslenmistin . O günden sonra benim için her şey değişti beni olmazlarima sürükledin ve ben bir şey yaptım. Bana hedefte gostermistin hani fotoğrafıma kalp atan bir kız vardı( beni kastediyor) gittim onunla başladım. Sonra senin yüzük taktığını gördüm bende taktım hatta daha fazlasını da yaptım bugün nikah kıydık. Ve bana bugün mesaj atman beni çok şaşırttı çok ilginç yazmış.

Kiz da bunların hicbirind3n haberim yoktu hayırlı olsun yazmış. Eşim sağ ol darısı başına demiş. Kız da sana diyecek çok şeyim olurdu ama içimde kalsın sen belki onları duyarsın duymazsan da ahirete kalsın. Bana gönderme bir şey bu bile yanlış olur. Yanlış anlama kızgınlığım yaptığın böylesi bir şeyi bile bana baglaman. Ikimize dair her şeyin tek sorumlusu sensin. Hoş gidişin bana mükemmel birini verdi, sevgiyi hak eden birini. Öfkem sadece benden caldiklarin için yine de hayırlısı olsun mutlu olun yazmış eşim bir şey dememiş. Sanırım kız her yerden engellemiş.

Neyse. Olanlara bakin nikahlandigim gün oluyor bunlar. Ve ben bu mesajları gözlerimle gördüm. Hemen hesaplastim. Bana beni sevdiğini zamanında o insan için canının yandığını ona haksızlık edip ahını aldığını ve sadece vicdan duyduğunu söyledi.
Arkadaşlar ben yeni evlendim yeni. Boşansam mi dedim. Hazmedemiyorum konuşmuyorum ama affettirmeye çalışıyor kendini.
Benle bu kıza nispet olarak mi evlenmiş? Onu hala unutamamış mi? Onu seviyor mu? Sadece vicdan mi? Nasıl affedecegim ?

O kızın da nişanlısına fotoğrafları göndermek istedim. Kız nişanlısını aldatmış oluyor dedim. Ama sonra banane dedim. Ona da hırsım var ned3n yazar ki nisanli bir insan. Eşim ona neler yaşattı da vicdan azabı duyuyor? Konuşmak bile istemedim bunları. Inanın napacagimi bilmiyorum size anlattim derdimi. Ne diyeceğim ki insanlara daha üç gün oldu evleneli. Esm de onu sevmediğine dair yeminler ediyor. Beni sevmese asla evlenmeyecehini söylüyor. Napicam ben
Anlarsın illa ki sevildiğini sen ne hissediyorsun? Ayrıca bizde nişanlandık ertesi gün hop mesaj eski konuştuğu bi kız eşimin yazmış hayırlı olsun vs ben aldım tabi hemen kıza yazdım bi güzel rezl ettim yani diyiceğim o ki bu tür afedersiniz kaşarlar olabiliyor malesef

Mesajlardan anladigim kadarıyla kız nişanlıyken bile eşinize 'dönmeye hazırım" imasında bulunmuş.
Kızı terk eden eşiniz. Onunla evlenmek isteseydi onunla evlenirdi.

Ister çirkinlik deyin ister başka bir şey. Yaktım tüm gemileri. Kizin adininsoyadini her şeyini buldum. Sosyal medyası ayan beyan herkese açık. Nişanlısı etiketli her fotoğrafta. Buldum o nişanlıyı o bende olan fotograflari bir bir yolladim. Beni nasıl yaktilarsa yansınlar istedim.esim denilecek adamı da silip atmaya karar verdim. Bu zaten son hamle oldu. Nişanlıdan cevap gelmeden aaa kim aradı dersiniz. Eski sevgili.. nasıl çeçemkiriyor. Diyor ki bana yaptığın insanlık değil. Ben senin kocanı ayartmadım bir şey yapmadım benim onda ahım var benim onunla bitmeyen hesaplarım var ben bunları. yediremedigimden yazdım yıllardır bin pişman olmasını bekledim ama o öyle korkaktır ki gelip bunu söylemezdi ben yazarsam anlarim dedim o yüzden yazdım ona yemin ettim sana ben evli olduğunu bilmiyordum diye. Ant mi içti hayatımın içine etmeye lanet olsun diye saydırdı. Açtım ağzımı bende demediğimi bırakmadım. Bırak bu edebiyatları bu kadar tesadüf mü olur gayet biliyordun dedim. Benim derdim sen değildin ama o nişanlna acıdım dedim. Bir de bana laflar sokuyor ben inan nişanlımla bunun üstesinden gelirim çünkü ben onda senin kocanda olmayan adamı buldum. Sevmeyi onda öğrendim. Ne sanıyorsun ben onu dünyaya değişmem. Biz öyle seviyoruz biz bunun da üstesinden geliriz sen kendi derdine yan dedi yüzsüz. Hoş haklı yerleri de var ya. Öyle böyle kapattık eşimi de arayıp olan biten her şeyi anlattim aileye en kısa zamanda bildirim yapılacak her şeyi yapacagimi söyledim.
Güçlü olacağım bundan sonra bulussunlar kavussunlar nişanlı da çıkar aradan artık istediklerini yapsınlar. Ben yokum bitti.
İyi yapmışsın. Şu saatten sonra dönüşü olmamalı. Şu saatten sonra dönerseniz, insanların gözünde acınacak duruma düşersiniz. Buna hiç değmez o eşiniz olacak şahıs. Her durumda başkasını suçlayan biri o, kendinden başka herkeste suç bulan biri. Bilin bakalım bu durumdan en çok kim muzdarip olacak?

Oh iyi yapmışsın. Başta da söyledim. Bu mesele 4 kişilik ve 4 kişi de içinde bulunduğu durumdan haberdar olmalı. Kız sana yüzsüz yüzsüz "yaptığım beni ilgilendirir" diyordu, şimdi görsün bakalım başka kimleri ilgilendiriyormuş. Bu kanseri erkenden kesip atabilirsen kurtulursun. Yok eğer buraya kadar olanlarla içini soğutup devam edersen geçmiş olsun.

Ister çirkinlik deyin ister başka bir şey. Yaktım tüm gemileri. Kizin adininsoyadini her şeyini buldum. Sosyal medyası ayan beyan herkese açık. Nişanlısı etiketli her fotoğrafta. Buldum o nişanlıyı o bende olan fotograflari bir bir yolladim. Beni nasıl yaktilarsa yansınlar istedim.esim denilecek adamı da silip atmaya karar verdim. Bu zaten son hamle oldu. Nişanlıdan cevap gelmeden aaa kim aradı dersiniz. Eski sevgili.. nasıl çeçemkiriyor. Diyor ki bana yaptığın insanlık değil. Ben senin kocanı ayartmadım bir şey yapmadım benim onda ahım var benim onunla bitmeyen hesaplarım var ben bunları. yediremedigimden yazdım yıllardır bin pişman olmasını bekledim ama o öyle korkaktır ki gelip bunu söylemezdi ben yazarsam anlarim dedim o yüzden yazdım ona yemin ettim sana ben evli olduğunu bilmiyordum diye. Ant mi içti hayatımın içine etmeye lanet olsun diye saydırdı. Açtım ağzımı bende demediğimi bırakmadım. Bırak bu edebiyatları bu kadar tesadüf mü olur gayet biliyordun dedim. Benim derdim sen değildin ama o nişanlna acıdım dedim. Bir de bana laflar sokuyor ben inan nişanlımla bunun üstesinden gelirim çünkü ben onda senin kocanda olmayan adamı buldum. Sevmeyi onda öğrendim. Ne sanıyorsun ben onu dünyaya değişmem. Biz öyle seviyoruz biz bunun da üstesinden geliriz sen kendi derdine yan dedi yüzsüz. Hoş haklı yerleri de var ya. Öyle böyle kapattık eşimi de arayıp olan biten her şeyi anlattim aileye en kısa zamanda bildirim yapılacak her şeyi yapacagimi söyledim.
Güçlü olacağım bundan sonra bulussunlar kavussunlar nişanlı da çıkar aradan artık istediklerini yapsınlar. Ben yokum bitti.
Çok iyi yapmışsınız benim bile içim ferahladı. Burda kızı suçluyoruz diye sanki adamı suçlamıyoruz gibi şeyler yazanlar da neyin kafasında anlamıyorum. Zaten hem boşan hem kızın yanına bırakma demiş diyenler, siz de eşinize de diyeceğinizi demişsiniz, sanki sadece kızı suçluyosunuz gibi tepkiler verenler var. Tamam feminizm kız kardeşlik ama onun yaptığı yanına mı kalsaydı? Hem size hem nişanlıya yazık. O nişanlının da bunu bilmeye hakkı var. Nişanlısını çok önemsiyorduysa eski sevgilisine nikah günü arabesk laflar etmeseydi. Eğer o kızın da yanına bıraksaydınız içiniz asla soğumazdı, nikahı bilmiyorum demesi de palavra. ayrılmayacaklarsa da aralarında huzursuzluk çıkacak ve nişanlısının tüm güveni bitecek. Kendi adıma böyle bi olay yaşasaydım ve nişanlısına söylemeseydim hem nişanlısı için üzülür hem de içimde ukte kalırdı. İyi yapmışsınız

Oh iyi yapmışsın. Başta da söyledim. Bu mesele 4 kişilik ve 4 kişi de içinde bulunduğu durumdan haberdar olmalı. Kız sana yüzsüz yüzsüz "yaptığım beni ilgilendirir" diyordu, şimdi görsün bakalım başka kimleri ilgilendiriyormuş. Bu kanseri erkenden kesip atabilirsen kurtulursun. Yok eğer buraya kadar olanlarla içini soğutup devam edersen geçmiş olsun.
Şimdi de '' Biz bunları aşarız, sen derdine yan. '' diyormuş. O nişanlısında azcık akıl varsa atar o nişanı. Konu sahibinde de azcık akıl varsa boşar bu herifi.

Bin pişman. Hak ettim bunları aFfett zaman ver numaramı değişecem kalan her şeyini attım yeniden.baslicaz sana.sevgimi göreceksin falan. Geçmiş olsun.bitti dedim hala uğraşıyor.kendince
şimdi mi akli basina gelmis. simdiye kadar niye atmamış o zaman. niye saklamış. o eşya ne bilmiyorum ama siz gördüğünüzde o eşyayı nerden nasil aldigiyla ilgili ne soyleyecekti acaba. konu sahibi cok iyi yapmışsınız siz. cok guclusunuz. ellerinize saglik. bırakın bu ezik adam ezik hayatına yesilcam tadında devam etsin

O kıza aşırı sinir oldum şu an.Ama siz şimdi evlenmişsiniz evlilik, sevgililik gibi değil ne yazık ki.Tek mantıklı çözüm onu karşınıza alın ve uzun bir konuşma yapın aklınızdaki soru işaretlerini falan eşinize açın.

geçmişi temiz olan insan mı kaldı birşeyler illaki kalır kalpte ama bu saçma konuşmalar ne oluyor hiç anlayamıyorum ya sen evlenmişsin cevap bile vermemen lazım . cahil cahil insanlar başka birşey değil

geçmişi temiz olan insan mı kaldı birşeyler illaki kalır kalpte ama bu saçma konuşmalar ne oluyor hiç anlayamıyorum ya sen evlenmişsin cevap bile vermemen lazım . cahil cahil insanlar başka birşey değil
Bununki kalmış işte, gitmemiş. Gidememiş. İzi kalsa yine tamam, adamın komple aklı hala eskide.

Bununki kalmış işte, gitmemiş. Gidememiş. İzi kalsa yine tamam, adamın komple aklı hala eskide.
ama böyle bir durumdada nasıl evlilik yapabilir ki hiç sağlıklı değil kendisi içinde öyle yani karşıdaki insanı bırak kendisi içinde iyi bir durum değil aslında yani yorum yapmak bile zor ALLAH kimseye böyle şeyler yaşatmasın.

Ohh ne güzel yapmışsın elin evli adamına benden sonra sevdin mi derken mükemmel nişanlısı aklına gelmemiş mi??
O kocana da ohh olsun böyle bütün kızlara açık kapı bırakırsa tekmeyi yer o kapıdan
O kız da öyle güzel hayaller kursun nişanlısıyla üstesinden gelmenin, hiçbir adam o konuşmaları sindiremez
Bu arada fotoğrafları tekrar gönderin nişanlıya büyük ihtimal kız gördü nişanlıdan önce.

Valla yaptığınızı ben katiyen yapamazdım.. Biri bana yapayım mı diye sorsa yapma derdim sen kendi ilişkine bak ve o adamdan kurtul gerisine de karışma derdim.. Ama nedense böyle içimin yağları eridi yaptığınızı anlatınca.. Demek ki benim de içimde de varmış birşeyler 😊🙈
O adama bir şans vermeyin bence sizi kandırmasına da izin vermeyin.. Şimdi baştan başlayalım herşeyini attım artık falan demiş size.. İnsanlar evlendikten sonra birşeylere başlamıyor evlenmeden arada bir bağ oluşuyor ki evleniliyor..öyle eski sevgiliye inat için onu unutmak için evlilikler dizilerde filmlerde falan var sadece sanıyordum 🙄sonradan böyle birşeyi ben olsam kabul etmem.. Siz boşanırsanız bu iki duygusal ergen büyük ihtimal bir araya gelir.. Aman ne yaparlarsa yapsınlar zaten..

X