Netflix dizi / film önerisi

she86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2022
2.381
1.408
37
Kızlar selam
Neftlix te bir çok dizi film izledim eskileri fln neredeyse bitirdim ama tabi izlemediğim vardır .. en son dahmer i izledim yavaş ilerliyor ama fena değildi .. şimdi gözcü ye bakıyorum ama çok beğenemedim gerçi 2.bölümdeyim ama .. Sizin önerebileceğiniz ilgimi çekebilecek akıcı vs film dizi arıyorum var mı önerebileceğiniz acaba

Kızlar selam
Neftlix te bir çok dizi film izledim eskileri fln neredeyse bitirdim ama tabi izlemediğim vardır .. en son dahmer i izledim yavaş ilerliyor ama fena değildi .. şimdi gözcü ye bakıyorum ama çok beğenemedim gerçi 2.bölümdeyim ama .. Sizin önerebileceğiniz ilgimi çekebilecek akıcı vs film dizi arıyorum var mı önerebileceğiniz acaba
Teen Wolf, lucifer, game of thrones, dark, bide Netflix te var mı bilmiyorum ama şahsiyet efso bir dizi

Hepsini izledim çok teşekkür ederim yine de
Siz neredeyse bi çok dizi film izlsmişsiniz.. Siz de bana önerir misiniz dizi? Saracak keyif olusturacaj zihne kazınacak... Bunu muhakkak herkes izlemeli vs dediğiniz varsa benimle paylasır mısınız?

Siz neredeyse bi çok dizi film izlsmişsiniz.. Siz de bana önerir misiniz dizi? Saracak keyif olusturacaj zihne kazınacak... Bunu muhakkak herkes izlemeli vs dediğiniz varsa benimle paylasır mısınız?
Blacklist, you , %3 , la valla , Maıd , gözlerinin ardında , klasik herkesin izlediği lacasa da papel , emily Paris vs izledim şimdilik aklıma gelenler bunlar

1. Bölüm yarısından fazlasını izlemişim bırakmışım devamını getirsem mi peki ..
Dahmer dizisi gibi netflix'in nadir iyi işlerinden aslında. (Dahmer'i biraz kısa kesmelilerdi o ayrı.) Adli psikolojinin doğuşunu ve suçlu profillemeyi anlatıyor çok kabaca. Gene seri katiller var; onlarla görüşmeler yaparak işledikleri suçların sebeplerini anlamaya çalışıyorlar. Seri katiller (ya da seri suçlular) gerçek ama gerisi kurgusal. Yani belgesel değil dizi tadında kendisi.
2. bölümden sonra açılıyor güzelleşiyor ama aksiyon sever biriyseniz uymayabilir size. Son derece çarpıcıydı ama maalesef 3. sezonu çekilmedi ve yarım kaldı.

Dahmer dizisi gibi netflix'in nadir iyi işlerinden aslında. (Dahmer'i biraz kısa kesmelilerdi o ayrı.) Adli psikolojinin doğuşunu ve suçlu profillemeyi anlatıyor çok kabaca. Gene seri katiller var; onlarla görüşmeler yaparak işledikleri suçların sebeplerini anlamaya çalışıyorlar. Seri katiller (ya da seri suçlular) gerçek ama gerisi kurgusal. Yani belgesel değil dizi tadında kendisi.
2. bölümden sonra açılıyor güzelleşiyor ama aksiyon sever biriyseniz uymayabilir size. Son derece çarpıcıydı ama maalesef 3. sezonu çekilmedi ve yarım kaldı.
Dahmer dizisi çok yavaştı ama ilgimi çekti gibi . Sadece çok yavaştı .. Sıkıldım sadece meraktan izledim ama atlayarak..
o zaman devam edeyim izlemeye ilgimi çekecek gibi 😉 teşekkürler 🙏

Dahmer'in 5. bölümündeyiz. Eşimle ben beğendik. gerçek hayattan filmler her zaman dikkatimi çeker. izlenebilir bi film bence😊

Üstte önerilmişler de vardır kesin içinde, eleyemedim :))
Gerilim
The Sinner
Mindhunter
Vis a Vis
Who Killed Sara?
Open Your Eyes
Into The Night
Salvation
Safe
Biohackers
Ratched
Gözlerinin Ardında
The Chosen One
50mt2
Şantaj
Perfume
Omniscient
The I-Land
What If
Tiny Pretty Things
El Desorden Que Dejas
You
Kill Me First
Messiah
The Silent Sea
Geçmişle Dans
Pieces of Her
Asla Vazgeçme
İhanetin Beş Yüzü

Bilimkurgu / Fantastik
%3
The Order
Shadowhunters
Snowpiercer
The OA
The Mist
Gerçek Aşk
Cennete Hoş Geldiniz
Archive 81
Away

Romantik
Virgin River
Valeria
Ginny & Georgia
Sweet Magnolias
Emily in Paris
Ateşböceği Yolu
On My Block (biraz daha ergenlikteki oyuncular var ama bana sıcak geldi, not olarak ileteyim)
Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre
Friends from Collage
Aşk Planı
Bridgerton

Komedi
Friends
How I Met Your Mother
Brooklyn Nine-Nine
Never Have I Ever
After Life
The Bold Type
Community
Grace and Frankie
Workin' Moms
Good Girls
Unbreakable Kimmy Schmidt
One Day at a Time
The Kominsky Method
The Good Place

Drama
Hanedan
 N

Son düzenleme:
Üstte önerilmişler de vardır kesin içinde, eleyemedim :))
Gerilim
The Sinner
Mindhunter
Vis a Vis
Who Killed Sara?
Open Your Eyes
Into The Night
Salvation
Safe
Biohackers
Ratched
Gözlerinin Ardında
The Chosen One
50mt2
Şantaj
Perfume
Omniscient
The I-Land
What If
Tiny Pretty Things
El Desorden Que Dejas
You
Kill Me First
Messiah
The Silent Sea
Geçmişle Dans
Pieces of Her
Asla Vazgeçme
İhanetin Beş Yüzü

Bilimkurgu / Fantastik
%3
The Order
Shadowhunters
Snowpiercer
The OA
The Mist
Gerçek Aşk
Cennete Hoş Geldiniz
Archive 81
Away

Romantik
Virgin River
Valeria
Ginny & Georgia
Sweet Magnolias
Emily in Paris
Ateşböceği Yolu
On My Block (biraz daha ergenlikteki oyuncular var ama bana sıcak geldi, not olarak ileteyim)
Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre
Friends from Collage
Aşk Planı
Bridgerton

Komedi
Friends
How I Met Your Mother
Brooklyn Nine-Nine
Never Have I Ever
After Life
The Bold Type
Community
Grace and Frankie
Workin' Moms
Good Girls
Unbreakable Kimmy Schmidt
One Day at a Time
The Kominsky Method
The Good Place

Drama
Hanedan
 N
Düzenleme süresi dolmuş 😅

Drama
Hanedan
New Amsterdam
Chicago Med
Trinkets
When They See Us
Self Made
Unorthodox
The Queen's Gambit
Grand Army
Tehlikeli Oyun
Get Even
The Society

Hepsi dizi bu arada filmle çok aram yok.

Düzenleme süresi dolmuş 😅

Drama
Hanedan
New Amsterdam
Chicago Med
Trinkets
When They See Us
Self Made
Unorthodox
The Queen's Gambit
Grand Army
Tehlikeli Oyun
Get Even
The Society

Hepsi dizi bu arada filmle çok aram yok.
Ya çok teşekkür ederim ☺️ hepsine bakacağım mutlaka izlemediklerim vardır yada bŞındN sıkılıp bıraktığım 😂

X