Netflix dizi / film önerisi

"Romance Is a Bonus Book" adında bir Kore dizisi izlemiştim. Çok keyifliydi.
Bir de İspanyol-Katalan yapımı "If I Hadn't Met You" dizisi beni büyülemişti. Her iki diziyi de ikişer kez izledim.
Tavsiye ederim.

"Romance Is a Bonus Book" adında bir Kore dizisi izlemiştim. Çok keyifliydi.
Bir de İspanyol-Katalan yapımı "If I Hadn't Met You" dizisi beni büyülemişti. Her iki diziyi de ikişer kez izledim.
Tavsiye ederim.
Listeye aldım çok teşekkür ederim

Kızlar selam
Neftlix te bir çok dizi film izledim eskileri fln neredeyse bitirdim ama tabi izlemediğim vardır .. en son dahmer i izledim yavaş ilerliyor ama fena değildi .. şimdi gözcü ye bakıyorum ama çok beğenemedim gerçi 2.bölümdeyim ama .. Sizin önerebileceğiniz ilgimi çekebilecek akıcı vs film dizi arıyorum var mı önerebileceğiniz acaba
Gözcü'y7 dün bitirdim gerilimi çok iyiydi bence bir şans daha verin

Ya güzeldi böyle ani çıkışları vardı ama bana oyuncular pek içten gelmedi yapmacık gibi çok akmadı yani .
Hmmm bana çok sürükleyici geldi ama en sonundaki açıklama hiç tatmin etmedi ne yalan söyleyeyim:) şimdi neye başlayacaksınız?

Hmmm bana çok sürükleyici geldi ama en sonundaki açıklama hiç tatmin etmedi ne yalan söyleyeyim:) şimdi neye başlayacaksınız?
Aynen diziyi öyle tamamlamak istemişler gibi oldu bariz belliydi haklısınız beni de tatmin etmedi .. şimdi disney de Demet Özdemir ile Buğra Gürsoydu sanırım dizisi var onu izliyorum fena değil gidiyor konu baya farklı..

Aynen diziyi öyle tamamlamak istemişler gibi oldu bariz belliydi haklısınız beni de tatmin etmedi .. şimdi disney de Demet Özdemir ile Buğra Gürsoydu sanırım dizisi var onu izliyorum fena değil gidiyor konu baya farklı..
Disney ne yazık ki bende yok🙈 size iyi seyirler diliyorum, konunuzu takipteyim Netflix'te yeni bir şey beğenirseniz yazın olur mu? İyi geceler🥰

Konuya bakıp tavsiye almak isteyen olursa diye Wednesday övmeye geldim sıcak sıcak... Az önce 3.bolumunu bitirdim. O pesimist havası.. Harry Potter hissi.. karanlık tema.. siyahın her tonu. Fantastik ögeler gotik temada işlenmiş. Fakat korkutmadan ufak komedi nüanslariyla muazzam... Tim burton sevenlere duyurulur :)

Kızlar selam
Neftlix te bir çok dizi film izledim eskileri fln neredeyse bitirdim ama tabi izlemediğim vardır .. en son dahmer i izledim yavaş ilerliyor ama fena değildi .. şimdi gözcü ye bakıyorum ama çok beğenemedim gerçi 2.bölümdeyim ama .. Sizin önerebileceğiniz ilgimi çekebilecek akıcı vs film dizi arıyorum var mı önerebileceğiniz acaba
Ne tür izlemeyi seviyorsun ona göre tavsiye ederim

Kızlar selam
Dahmere izlediyseniz YouTube tlc suç araştırma belgeselleri var bir canavarın zihni yazın gerçek seri katiller konuşuyor dahmerin belgeselide var

Durağan yavaş ilerleyen filmlerden hiç hoşlanmam ben dahmeri izleyememistim bana sıkıcı geldi. Şimdi size listemi veriyorum eminim hepsini çok begeceksiniz. The witcher bunun arkasına da blood orgini izleyin ikisi birbiryle bağlantılı çünkü. Wednesday buda akıcı güzeldi. The glory buna yeni başladım baya sardı güzel devam ediyor. Emily in Paris. Eskilerden the good doctor vis a vis peaky blinders Bridgerton var izleyemedyseniz. Daha çok var da aklma gelenler bunlar 😅

Kriminal var serisi baya var çok beğenmiştim zor hedef 2 dün izledim bir sürü var aklıma gelmiyor şuan yarın izlediklerime bakar size geri dönüş yapacam 😅
Teşekkür ederim. İzlemek istediklerinden farklı ama Şimdiki Aklım Olsaydı da iyiymiş.onerilerinizi bekliyorum.

X