Neftlix dizi önerisi lütfen

Orkide34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
1.968
1.442
Evet lütfen bana bi dizi önerin lütfen . İzlediklerim
Var tabi ama mesela gözlerinin ardından pek beğenmedim açıkçası değişik evet ama fazla yavaş ..
%3 dizini beğendim ilk 2,3 bölüm sıkıcı geliyor ama sonrasında baya iyi akıyo 4.sezonu nasıl bitirdim anlamadım..
Klasık lacasa nın yeni sezonunu bekliyorum.
Dark ı izledim güzeldi.
Robotlu bi dizi vardı beğenmedim açıkçası..

Sizin önerebileceğiniz neler var ??

Var tabi ama mesela gözlerinin ardından pek beğenmedim açıkçası değişik evet ama fazla yavaş ..
%3 dizini beğendim ilk 2,3 bölüm sıkıcı geliyor ama sonrasında baya iyi akıyo 4.sezonu nasıl bitirdim anlamadım..
Dark ı izledim güzeldi.

Lupin güzel
The Queen's Gambit
Breaking bad

Dark ı izledim güzeldi.

Sizin önerebileceğiniz neler var ?
The 100
The rain
Lucifer

Gözlerinin ardında çok sıkıcı ve sinir bozucu.
Prison Break güzel, glitch farklı güzel bir dizi, Brıdgerton dizisi eğlenceli geldi bana, The Queens Gambit aşık olduğum bir dizi deli gibi ikinci sezonu bekliyorum. Jane The Vırgın var izlediğim 3 sezonunda bıraktığım oda güzeldi çok keyifli izlemesi, Anne Wıthan E yi de çok çok sevmiştim bitmesine çok üzülmüştüm çok ☺️

Sizin Konunuz yok muydu bununla ilgili.
Lupin

Dark ı izledim güzeldi.

Benim netflix de tek favorim ELİTE. en akıci en surukleyici dizi. 3 gunde bitirdim. La casa de papelin kurgusu biraz zayif,mantik hatalari çok fazla.
Ve aşk dizisi istersen Bridgerton kesinliklee!!

Prison break
Gossip girl
Anne with an e
Jane the virgin
Dark
Sex education
How to get away with murder
Vis a vis
Unbelievable
The Stranger
The good place
Orphan Black
Unorthodox
Orange is the New Black
The Kominsky Method
Lupin
Aşk 101
Bir Başkadır
Emily in Paris
55 metrekare

Bunları çok severek izledim bence hepsi çok sürükleyici

Gözlerinin ardında çok sıkıcı ve sinir bozucu.
Prison Break güzel, glitch farklı güzel bir dizi, Brıdgerton dizisi eğlenceli geldi bana, The Queens Gambit aşık olduğum bir dizi deli gibi ikinci sezonu bekliyorum. Jane The Vırgın var izlediğim 3 sezonunda bıraktığım oda güzeldi çok keyifli izlemesi, Anne Wıthan E yi de çok çok sevmiştim bitmesine çok üzülmüştüm çok ☺️
Tşk ederim ben sanırım böyle bilim kurgu biraz aksiyon seviyorum yavaş diziler bana göre değil.

Benim netflix de tek favorim ELİTE. en akıci en surukleyici dizi. 3 gunde bitirdim. La casa de papelin kurgusu biraz zayif,mantik hatalari çok fazla.
Ve aşk dizisi istersen Bridgerton kesinliklee!!
Elite yi izledim. Yani gençlik dizisi.

Dark ı izledim güzeldi.

The blacklist

Kesinlikle orphan black, vis a vis ikisinide mutlaka izle inanılmaz sürükleyici

Biraz baktım yani aynı kızdan bir sürü var ama çok sürükleyici gelmedi açıkçası yani biraz daha mı şans vermeliyim bilemedim açıkçası böyle rollerde ciddiyet yok pek .
İlk kez beğenmeyeni gördüm 😄 ilk bölümden itibaren sürükleyici ama sizin zevkinize uygun değil sanırım

Son düzenleme:
İlk kez beğenmeyeni gördüm 😄 Genellikle ilk bölümden itibaren sürükleyici ama sizin zevkinize uygun değil sanırım
İlk sahne hoştu trenin altında kalması fln intihar sahnesi sonra aaa dedim ilginç galiba kızın sesi çok itici sonra bi bakıyo aynı kız aaa dedim kızdan bir sürü var devam ama sonra baktım yani nasıl anlatsam gerçekçi değildi çekmedi yani

İlk sahne hoştu trenin altında kalması fln intihar sahnesi sonra aaa dedim ilginç galiba kızın sesi çok itici sonra bi bakıyo aynı kız aaa dedim kızdan bir sürü var devam ama sonra baktım yani nasıl anlatsam gerçekçi değildi çekmedi yani
Bilim kurgu sevdiğim için ben çok beğenmiştim

X