Gebeliğe Hazırlık Nian ayi bebek deneyenler umutla bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Httttf0101

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2020
320
229
33
Merhaba kizlar benim gibi son adeti 23 martta ve yakin civarda olup nisanda bebek bekleyenler isteyenler varmi. Benim bugun yumurtlama gunum değerlendirdim 1 haftadr degerlendiriyorum ama bugun onemliydi. Ins bakalim rabbim benle birlikte tum isteyenlere nasip etsin. 18 19u hasta olmam lazim normalde ins olmam.. varsa benim gibi tarihlerde konusalim beraber bekliyelim

Bende 24ünde adet oldum. Ama adetlerim düzenli değil. Şimdiye kadar yaptığım ovü testleri negatif maalesef. Önceden 28 günde bir olurdum hayıt hapı kullanıyorum şimdi eğer o düzene sokmuşsa ayın 6sında yumurtlamam lazım. Hayırlısı Allahtan

Sen bugun yarini ve 6sini degerlendr canim. Yumurtlamadan 2 oncesi bile tutuyor cnku sperm 72 aaat canli kalabiliyir tam gunu olmasi sart degil 2 gun oncesi ve 1gun sonrasi yuksek donemlr. Rabbim kalbine gore versin.

Bende genelde 26 27 28 gun arasi olurm benimde 3 4 6 si hergunu degerlendiriyorum nasıp ins bkalim.

Sen bugun yarini ve 6sini degerlendr canim. Yumurtlamadan 2 oncesi bile tutuyor cnku sperm 72 aaat canli kalabiliyir tam gunu olmasi sart degil 2 gun oncesi ve 1gun sonrasi yuksek donemlr. Rabbim kalbine gore versin.
Evet değerlendiriyorum bende. Amin hepimize inşallah

Merhaba benim de 10 gün sonra adet olmam gerekiyor geçtiğimiz hafta yumurtlama zamanımdı. Ilişki üzerinden 7 gün geçti hafif kasık ağrılarım var normalde adet zamanı ya olur ya olmaz ağrım şuan var . bugün de göğüslerim dolgunlasti ve acıyor. Sarı uzayan akıntım geldi bir de. Yerleşme olabilir mi diye düşündüm ama 7 gün geçti daha :) Inşallah hayırlısıyla hayırlaysa hanileyizdir:))

Ins kuzum regile kadar beklicegiz bakalm. bende herseyi ona yormak istemiyorum hayal kırıklığı yaşamamak icin. Benmde 2haftam varregile tam yumurtlama donemindeyim suan

Merhaba canim . Adetimiz yumurtlama gunumuz ayni benimkide duzenlidir iki gunde bir degerlendirdim oncesini. bugunu ve iki gunde bir olarak 3 iliski daha yasamayi planliyorum takvimden takip ediyorum.

Geri kalan 3 günüd3 üst üste degerlendirmen lazım canım benimde bugün yumurtlama 20 nisanda benim günüm inşallah anne olduğumuz haberinide veririz

Geri kalan 3 günüd3 üst üste degerlendirmen lazım canım benimde bugün yumurtlama 20 nisanda benim günüm inşallah anne olduğumuz haberinide veririz✔
Dunu degerlendrdim cnm bugun bosluk birakicam yarini degelendricem tm. Kisacasi 1 haftayi dolu dolu degerlendrdim. Ins kuzum inssss iyi haberler veririz birbirmize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…