Gebeliğe Hazırlık Nian ayi bebek deneyenler umutla bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dunu degerlendrdim cnm bugun bosluk birakicam yarini degelendricem tm. Kisacasi 1 haftayi dolu dolu degerlendrdim. Ins kuzum inssss iyi haberler veririz birbirmize
Yumurtlama günü ve devamında gelen 4 günü her gün değerlendir demişti doktorum.. Ben bugün yumurtladım değerlendircez inşallab

Genelde 1 gun bosluk bırakın diyilar ama ben yumurtlama donemi oncesi sonrasi toplam 1 haftayi degerlendrdim bugunson gun olur mu bilmem :)

Evet bende 16 sında son reglimi gördüm ama daha sonra klomen kullandım 30 unda da catlatma iğnesi oldum bugunle beraber 6 gun oluyor igneyi vurali bazen diyorum 8. Gunu test yapayim cunku beklemek cok dusunduruyor

Evet bende 16 sında son reglimi gördüm ama daha sonra klomen kullandım 30 unda da catlatma iğnesi oldum bugunle beraber 6 gun oluyor igneyi vurali bazen diyorum 8. Gunu test yapayim cunku beklemek cok dusunduruyor
Sorma insan cok merak ediyor 4 5 gun kala bende erken gebelik testi yapicam

Ben igne vs pek bilgim yok vallahi kuzum ne ignesi bu
Yumurta catlatma iğnesi canım ilk normal yolla denedik tutturamadık bazen olmadı sonra tedavi uygulayalım dedi yumurtamı geliştirmek için klomen diye bi hap verdi adetin 5. Gunu aldım tam 5 gün 7 gün kullan dim sonra doktora gittim yumurta boyutlarına baktı büyümüş baya iğneyi yazdı dedi martin 30 unda vurul tabi ilacı bıraktım 3 gün sonra iğne oldum çatladığını hissetim sonraki gün beraberlik diğer günler de dahi daha sonra iğnenin 14. Gunu test yap dedi bekliyorum

Inş mujdeli bir haber verirsin bize cnm. Rabbm dualrini kabul etsin

Genelde 1 gun bosluk bırakın diyilar ama ben yumurtlama donemi oncesi sonrasi toplam 1 haftayi degerlendrdim bugunson gun olur mu bilmem :)
Ben dunumu degerlendirdim bu ay kafam biraz daha rahat ikinci ayim yarini ve sonraki iki gunu daha degerlendirip dinlenmeye alcam kendimi nasip her seyden once saglik insallah gelir bebekler

İnşAllah hayırlı haberle gelirsiniz. Enimde 18 i olmam lazım bu ay bakalım. Sadece 1 nisanı değerlendirebildik şaka gibi. 3ü yumurtlama oldu 3 nisan yani. Hiç umudum yok kendimiZden dolayı..

İnşAllah hayırlı haberle gelirsiniz. Enimde 18 i olmam lazım bu ay bakalım. Sadece 1 nisanı değerlendirebildik şaka gibi. 3ü yumurtlama oldu 3 nisan yani. Hiç umudum yok kendimiZden dolayı..
Nasip cnm hic belli olmaz. Sperm 3 4 gun canla kalabiliyor. Yumurtlamana yakin bi sure ins rabbm nasip eder

Merhaba çatlamayı nasıl hissediyorsunuz nasıl belirtiler oluyor

Merhaba çatlamayı nasıl hissediyorsunuz nasıl belirtiler oluyor
Doktor sana zaten diyor hangi tarafta yumurtan gelişmiş diye iğne olduktan sonra ya her iki kasık agirir yani sağ sol yada soldakiler çatlamışsa o ağrı yapar ve ağrıyı hissedersen bilki çatlamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…