NicK Arşivi

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44
O bilIf electricty comes from electrons, does morality come from morons?

Moblie phones are the only subject on which men boast about who's got the smallest

A friend will bail u out of jail, but a best friend will be there with u saying, Damn that was fun!

Trying is the first step towards failure

If you hate me, I love you too. It ain't my fault I'm better than you

If you are drinking to forget, pay in advance

The funny thing about Common sense is that it's not very common

I Dont Like The Drugs, But The Drugs Like Me

Save a horse, ride a Cowboy!

There are no stupid questions, just stupid people

BeyNimdeKi Tek Güc oLan NefretiME Thank yoU… NefretiMi cekeMeyeN HerkeSe F*** yoU

I'm the girl your parents warned you about

I'm fat, but your ugly. I can diet

I'm cool, I'm hot....I'm everything you're not

I have lost my phone number, can I have yours?

Sometimes I wish I were you, just so I could be friends with me

One night the moon said to me, if love makes you cry why dont you leave your lover. I looked back at moon and said would u ever leave your sky

I'm in a good mood don't ruin it by chatting (BRB)

The more I learn, the more I forget. So why would I learn?

:S When I first talked to you, I was afraid to hold u, when I held u, I was afraid to love u, now that I love you I am afraid to lose you! :S

wнєи ı firsт тαℓк

(L) Love is like quicksand… the deeper you fall in the harder it is to get out!(L)

Love is like sand if you hold on too tight it might slip away

Diamond was just a coal that did well under perssure

ஐ๑.................ஐ๑True love iک like ghoکtک, which everyone talkک about but few haveکeenஐ๑.................ஐ๑

(B) Don’t drink and drive you could spill your drink! (B)

The rich get richer and the poor get children

I would tell ya to go to hell but all dogs go to heaven

Take my advice...I don't need it anyways

Fat people are harder to kidnap

тαкє мy αdvicє…ı doи’т иєєd iт αиywαys

őŁűm µγкµ gίßί тªτŁı ๏łsă mзzăг τªşıИıИ űzзгίπз тªτŁı ЯΰЧªŁªг Чªżıℓıг...

∂υ∂αğıη∂α ѕıя кαℓαмαм...уüяєğιη∂є уєя вυℓαмαм...gι∂ιуσяυм αятıк кαℓαмαм...

•°o_O α¢ι çєкмєуєηℓєя, вαѕкαℓαяιηιη α¢ι çєкєвιℓє¢єgιηι αкιℓℓαяιηα вιℓє gєтιяємєzℓєя o_O°

Oº° αкιℓℓι σℓαηℓαя ѕєвєρℓєя кσηυѕυη∂α тαятιѕιяℓαя.αмα ηιнαι кαяαяι ѕσηυ¢тα ѕυяєкℓι αρтαℓℓαя νєяιя °ºO

]|I{•----» αℓαу, çσgυ zαмαη αкιℓ уσкѕυℓℓυgυη∂αη ιℓєяι gєℓιя «----•}I|

··¤(`×[¤ ÁŚĶĨŃ ĨĹĶ ŚŐĹÚĞÚ МÁŃŤĨĞĨŃ ŚŐŃ ŚŐĹÚĞÚĎÚŔ ¤]×´)¤··

αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кιямα. вєℓкι ∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяι тєк ѕєу σ∂υя؟؟؟

αуαктα σℓмєк ∂ιz υѕтυ уαѕαмαктαη ∂αнα ¢σк σηυя νєяι¢ι∂ιя...

αуяιℓιк, ѕєν∂αηιη мєянємι σℓ∂υgυ gιвι öƒкєуι ∂є кιηι ∂є αzαℓтιя..

вαяιѕι кσяυмαηιη єη ιуι уσℓυ ѕαναѕα нαzιя σℓмαктιя

ßÁŚĶÁĹÁŔĨŃĨ ÁVÚŤМÁĶĹÁ ĶĔŃĎĨ ÁČĨĹÁŔĨŃĨ ÚŃÚŤÚŔŚÚŃ..

๒คzเ אเкเlเรlคг ๔คђค קคгlคк кคlкเภเรlคгเภ tєรשเкçเรเ๔เг.

вєкℓємєуι вιℓєη ιηѕαη нєяѕєуι єℓ∂є є∂євιℓιя

вιя ∂üѕмαηι вαgιѕℓαмαк, вιя ∂σѕтυ вαgιѕℓαмαктαη ∂αнα кσℓαу∂ιя..

ßĨŔ ĶÁĎĨŃĨŃ ŶüŹüŃĎĔ ŤÁŚĨĎĨĞĨ ĨŦÁĎĔ, ŚĨŔŤĨŃÁ ĞĨŶĎĨĞĨ ĔĹßĨŚĔĎĔŃ ĎÁĤÁ öŃĔМĹĨĎĨŔ

вιяι ѕαηα ѕαяιℓ∂ιgιη∂α, öη¢є σηυη кσℓℓαяιηι gєνѕєтмєѕιηι вєкℓє.

๒เгเรเภє รєภเ รєשเא๏гย๓ ๔є๓є Ŧเгรคtเภเ ครlค кคçเг๓ค...

вö¢єк σℓмαуι кαвυℓℓєηєηℓєя, єzιℓιη¢є ѕιкαуєт єтмємєℓι∂ιяℓєя

вüуüк мυтℓυℓυкℓαя, вüуüк α¢ιℓαяιη уαηιвαѕιη∂α∂ιя...

ČÁŔĔŚĨŹ ĶÁĹĎĨĞĨŃĨŹĎÁ ßĨĹĨŃ ĶĨ ŤĔĶ ČÁŔĔ ŶĨŃĔ ĶĔŃĎĨŃĨŹŚĨŃĨŹ...!

¢єѕαяєт öℓмєк ∂єgιℓ уαѕαмαкℓα öℓçüℓüя...

ςєรยг ๏l. ๔єﻮเlรєภ ๒เlє öאlє ๔คשгคภ. ђเç кเ๓รє คгค๔คкเ Ŧคгкเ คภlคאค๓คz

∂єνℓєя gιвι єѕєя νєямєк ιçιη кαяιη¢αℓαя gιвι çαℓιѕмαк gєяєкιя..

ĎĨŃĹĔМĔŶĨ öĞŔĔŃ. ßÁŹĨ ŦĨŔŚÁŤĹÁŔ ĶÁРĨŶĨ ĤÁŦĨŦ ŤĨĶĹÁŤĨŔ...

ĎüŚМÁŃĹÁŔĨŃ ĔŃ ßüŶüĞü ĎüŚМÁŃĹĨĞĨŃĨ ĞĨŹĹĔŶĔŃĎĨŔ..

∂üѕüηмє∂єη ögяєηмєк ναкιт кαувєтмєктιя..

... єgєя вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяιη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυѕυуσяѕα
σяα∂α güηєѕ вαтιуσя ∂ємєктιя ...

؟؟؟єη çαвυк кυяυуαη ѕєу göz уαѕι∂ιя؟؟؟

ĔŃ öŃĔМĹĨ VÁŹĨŦĔМĨŹ; ĶÚĹÁĶĹÁŔĨМĨŹĨ, ŚöŶĹĔĎĨĶĹĔŔĨМĨŹĨ
ĎÚŶМÁŶÁ ÁĹĨŚŤĨŔМÁМĨŹĎĨŔ..

єяιѕмєк ιѕтє∂ιкℓєяι вιя нє∂єƒι σℓмαуαηℓαя, çαℓιѕмαктαη ∂α
zєνк αℓмαzℓαя...

!...Ŧєlคкєtเภ ๒เг เאเlเﻮเ שคгรค ๏๔ค ђคкเкเ ๔๏รtlคгเ๓เzเ tคภเt๓ครเ๔เг..!

gєяçєgι ιηѕαηℓαяιη öℓçüℓєяι ιℓє ∂єgιℓ, ιηѕαηℓαяι
gєяçєgιη öℓçüѕü ιℓє тαηι...

gєяçєк ιℓєяℓємє ιℓєяι¢ι σℓмαктαη ∂єgιℓ, ιℓєяℓιуσя σℓмαктαη мєу∂αηα gєℓιя

1- Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum.Güneşim Desem Güneş Batıyor.Hayatım Desem Hayat Kısa.Gülüm Desem Oda Soluyor.Sana Canımmmm Demeliyim,Çünkü Bu CaN sENınle YaşIyO...

2- Sen benim içimde kalan nefes,Anlatamadıgım duygularımsın

3- kavuşmak ölüm ise hasretin zulüm, elbet kavuşuruz bekle be gülüm, tek sana aittir kanayan şu gönlüm,ben yolumu çoktan çizdim, ya sen yada ölüm,aşkım

4- Sen dardaysan ben zordayım, sen ateşteysen ben kordayım, bir gün bu dünyadan göçüp gidersen, BiLKi SENDEN ÖNCE ORDAYIM

5- SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL...SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN...

6- BEN SENI SECTIM SEN BENIM ICIN YALAN DUNYADAKI TEK GERCEKSIN...

7- INSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GIBIYDILER,HEPSI GOKTEYDI AMA BEN SENI GUNESIM SECTIM VE BIR GUNES ICIN BIN YILDIZDAN VAZGECTIM.

8- SEN GOZUMDEKI BIR DAMLA YAS OLSAYDIN SENI KAYBETMEMEK ICIN HIC AGLAMAZDIM..

9- GUNUN 24 SAATI UYUDUGUM ICIN BANA DELI DIYORLAR AMA BU DELILER SUREKLI SENI RUYAMDA GORDUGUMU BILMIYORLAR...

10- GOZLERINDEN SUZULEN BIR DAMLA YAS OLMAK ISTERDIM. GOZLERINDEN DOGUP, YANAKLARINDAN SUZULUP, DUDAKLARINDA OLMEK ICIN...

11- SERT RUZGARLAR KARANLIK GECELERI SEVERMIS , AYNEN BENIM SENI SEVDIGIM GIBI...

12- HUZUNLERI KARLARA YAZDIM,GUNES CIKINCA ERISIN DIYE,SENI KALBIME YAZDIM ORADAN HIC SILINMEYESIN DIYE...

13- AŞKIMIZ ICIN KAN AKIT DERSEN DUNYANIN ATAR DAMARINI KESERIM ILLE DE SENIN KANIN DERSEN BEN SENI KARA TOPRAKTA DA SEVERIM...

14- En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar.

15- Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun

16- Biliyor musun, seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum. Ama tek farkın onlardan milyonlarca var. Ama sen bir tanesin.

17- Dün güllerle seni karşılaştırdım. Güller güzel ama sen daha güzelsin. Bütün vücudumu ateşlere at yansın. Ama sadece kalbim kalsın. Çünkü içinde sen varsın bir tanem.

18- Mutluluklar seninle olsun. Yanlızlıklar benimle... Git...Ama birgün aklına geleceğim!..

19- Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır...

20- Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.

21- Seni yüz kişi seviyorsa bilki içlerinde ben de varım. Seni 10 kişi seviyorsa onlardan biri benim. Seni bir kişi seviyorsa o benim. Eğer seni hiçkimse sevmiyorsa bilki aşkından ölmüşümdür!

22- Bırakıp gittin beni..Seni unuttum sanma, zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla...

23- Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

24-Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden, Kapanırsa Gözlerim Aşkından, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDıM ...

25- Bana '' Seni Seviyorum '' diye yalanda söylesen, bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım..

26- Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde. Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde. Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece.

27- Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir. Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir

28-Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde....!!!

29- YAPRAKLAR DOKULUR,GULLER SOLABILIR,SENI HERKES UNUTABILIR,BEN ASLA!

30- sana gelemediğim gün,bilki öldüğüm gündür....!!!

31- akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğime,varsın deli desinler,dünyalar benim olsun..

32- Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez.

33- Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.

34- Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..

» Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz
Kalmazdım !

» Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde
ve kalbimdesin,terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, UNUTMUYACAĞIM…

» Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı
var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

» Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan
sevgimi..

» Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

» Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri
varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

» Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı
gözlerim, günaydın benim Her$eyim..

» Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok
Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

» DudakLarın’Da A$kıN YankıSı var SevDan’a KapıLaN BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa DunyaMı
SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!

» İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane
olur.

» Korkma!Sakın sevmekten korkma.Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık
yürekte tutmak..

» Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana
aşık olmaktan..

» Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir
başkasını severim…

» Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız
Benimsin!

» Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar Masum,gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki
bir inci tanesi kadar Özelsin.

ßana uMut ßaqLama ßen Topraqa Söz VErdim!

ßu laf bana çok ters geliyo. Ne o öyle oraya tikla, buraya tikla. Erkek adam tiklamaz , BASAR ! Ne öyle tik tik.

Ne ßir Kızı Kendimize köLe Edecek Kadar KüçüLdük Ne De ßir Kızın uğruna köLe oLacak Kadar aLcaLmadık !

Senin içinde ßen ßitmi$ oLsaydim, ßenim içimde sen ya$iyor oLmazdin.. '

Önce Sen ßurkuyorsun SayfaLarı Sonra ßa$kaLarı KaraLıyor CümLeLeri..

öLümden neden Korkacaqım ki ? ßen VArken O yOktur o qeLincede ßen oLmayacaqım..

İnsanLarın gözLeri öyLe keLimeLerLe konu$ur ki diL onLarı teLaffuz edemez. . !

Terkedeni Terketmek ßüyük Zevktir aMa Seveni Terk Etmek En ßüyük KahpeLiktir!

qenc Ya$ımda kaLßimi a$k'a Dü$man Edemem.. ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!

Yine de ben toparLadım yerden kaLbimin kırıkLarını.. Sırf ayakLarına batmasın diye. . .

Sattım a$kı Sende kaLsın, taLißim Çok Sen yaLansIn. . İstyorsa öLe oLsun ßir Dudak ver Üstü Kalsın.

Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.

*Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum...

*Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa.

*Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını bekle

*Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

*Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

*1 Gün 1 çılgınlık edip seni sevdiimi söylesem alay edip güler misin yoqsa sende sewer misin?

*Sevmek ölmektir bence, bende sewmiştim ölmeden önce.

*1 gün gelip "ben mi dünya mı" die soracaksın. Ben dünya diyeceğim we sen çekip gideceksn ama blmeyeceksin ki benim dünyam sensin.

*Yanlızlık benim eski sevgilim yalnızlık benim en vefalı yarim ben onu kimler için terkettim o beniii bırakmıyor!!

*HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

*Sen beni sevmeyip başasını sevsende umarım oda sever...BAŞKASINI!

*aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım

*Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü ama ben seni öyle bir hale getireceğim ki düşmanların bile ağlayacak!

*Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...

*Seni uzaktan sevmeyi, Bana bakmadan görmeyi, Seni duymadan dinlemeyi, Gözyaşlarımla gülmeyi, Kavuşmak için sabretmeyi, Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye
*Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

*Aşk sevipte ayrı kalmaksa, sevgilerin sonu hep ayrılıksa, ömürlerin sonu hep karanlıksa, al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!

*Bizim aşkımız istanbul kadar büyük, berlin kadar anlamlı, ağrı kadar yıkılmaz, paris kadar çekici, izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

*Sen gelipte pişmanım desem, bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

*Ağlamak çocuklara affetmek Allah'a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem.

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum "SENİ SEVİYORUM"

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

*1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!

*Seni görmek su, senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!

*Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

*Kimi rüyalarda görülmeye değerdir, kimi gerçeklerde yaşanmaya. Sen gördüğüm en tatlı rüya, yaşadıkça bitmesin dediğim en güzel gerçeğimsin!

*Balığın suya, çiçeğin güneşe, insanın sevgiye ne kadar ihtiyacı varsa o kadar muhtacım sana.

*Sen her gece yatağımda düşündüğüm, şiirlere konu die seçtiğim gönlümn tek yari. Haydi bekletme beni. Biraz olsn düşün senin için çarpan kalbimi.

*Sana bir gül sundum kokla ama soldurma. Sana ömrümü sundum yşa ama harcama. Sana kalbimi sundum sev ama parçalama.

*Yalan bakışların sahte gülüşlerin arasında buldum seni. Herşeyi kaybetmeye değecek kdr sevdim seni çünkü sen sahte deilsin!

*Unutmaki fırtınalar martıların denizleri sevmesini engellemez. Tıpkı engellerin seni sevmeme engel olmadığı gibi.

Yağmurda yürümeyi seviyorum Çünkü kimse ağladığımı farketmiyor...

Aşk dudaktan cıkan bir kelime değil kalbin gözyaşıdır,maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünebilecek bir sevgili bulmaktır!

AşK YaNgın AşıkLar YanMaDan oLmaZ
KaLbin BenDe KaLdı OnDa ÇarpMaz...

Eskiden Karanlıktan Korkar Yağmurdan Ürperirdim Şimdi Karanlıklar Sırdaşım Yağmurlar Göz Yaşım OLDU!...

SeNi SeViYoRuM, SaNa TaPiYoRuM.. SaKiN iNaNMa CuNKU atiYoRuM !!!

● Beş PaRa eDeR mi VarLığın ?
Ki YokLuğun BeNi AcıtSın
ALem EğiLsin ÖnünDe, Ben EğiLmem...

Güzel olduğun kadar küstahsın aşkı bilmeyecek kadarda şapŞaLsın.! Cool

вö¢єк σℓмαуι кαвυℓℓєηєηℓєя, єzιℓιη¢є ѕιкαуєт єтмємєℓι∂ιяℓєя

!...нαуαттα єη α¢ι ѕєу ;ιηѕαησgℓυηυη уαѕαм ѕυяє¢ιη∂єкι кα¢ιямιѕ
σℓ∂υgυ ƒιяѕαтℓαя∂ιя...!

| | уαραмαz,уαşαуαмαz вυ кαℓвιм ѕєηѕιz нєяşєуιм ∂υя gιтмє..! | |

GiDene KaL déMek ZawaLLılaRa kaLana qit deMék TerßiyésizLeRe DönMeyene DöN demeK AciZLeRe HakedéNe YoL VeRMek Bize YaKı$ıR

..!!öl๓üş кคгﻮค ﻮöz๓ü ๏אรยภ кเ ๒๏ş tüŦк שยгรยภ кเ รรยz ђשยz๔ค ๒๏ğlยא๓ кเ ๒๏zยк คгค๒ค çคгקรภ кเ şยคภ รภเ ๔üşüภא๏гยM..!!

°•уαğмυя мυтℓυℓυğмα göℓgє ∂üşüямєк ιçιη уαğıуσяѕυη вιℓιуσяυм ηιуєтιη вєηι αğℓαтмαкѕα вєη zαтєη αğℓıуσяυм•°

...кσηυѕмαк ιнтιуα¢ σℓαвιℓιя, αмα ѕυѕмαк вιя ѕαηαттιя...

؟؟мєуναѕι çαмυяα ∂üѕüуσя ∂ιує αgα¢α мι ℓαηєт є∂ιℓιя؟؟

ѕιℓgιηιz кαℓємιηιz∂єη öη¢є вιтιуσяѕα, уαηℓιѕιηιz çσк ∂ємєктιя

Aşk nedir ? Göz kıpırtısı,dudak şapırtısı koryola gıcırtısı,çoçuk cıvıltısı.

% Erkekler kızların ilk aşkı,kızlar erkeklerin son aşkı olmak isterler.

% Aşkımıza nokta koyma sevgilim kuçak dolusu virgül getirdim.

% Aşk bir kot pantalon gibidir yırtıldıkça yamarsın.

% Aşk bakışmaktan ibaretolsaydı öküz trene aşık olurdu.

% Silgin kaleminden önce bitiyor ise yanlışın çok demektir.;

% Dudakların kadar sıcaktı kahveyi bıraktım,
Dumanında hayalin vardı sigarayı bıraktım,
Rüyalarımda sen vardın uyumayı unuttum,
Bir tek seni unutamadım aşkım.

% Bana kalpsiz diyorlar varsın desinler,
kalbimin sende olduğunu nasıl bilsinler.

% Yarı dalgalı olmasın deniz,
Ya durmalı ya kudurmalı.
Yarı sevdalı olmamalı insan,
Ya sevmeli ya unutmalı.
Yüzüyle gülene değil,
kalbiyle sevene inanmalı.

% Hayallerimin suya düşeceğini bilseydim onlara yüzmesini öğretirdim.

% Tanrı kızları yarattı Erkekler Kadınları yarattı.

% Ölüm ne güzel şeydir o yüzden onu sana saklarlar.

% Erkekler jetonlu teleFON gibidir;
Ya meşguldür yada bozuk.

% Çok uyuyorum diye bana deli diyorlar,
Aptallar rüyamda seni gördüğümü bilmiyorlar.

% Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
kurduğum en güzel hayal sensin Aşkım.

% Bir romandın okuyupda bitiremediğim,
Bir hayaldin isteyip te hükmedemediyim,
Bir sendin merhaba diyipte evlada diyemediğim,
Tek bir bildiğim var oda seni deli gibi sevdiğim.

% Hani bir kelebek yakalarsın ya avcunun içine,
Sonra bakmak görmek istersin yaşıyormu diye,
Baksan kaçaçak sımsıkı tutarsan ölecek,
İşte böyle birşey seni sevmek.

% Sen umudum,Vaz geçilmez tutkum,
Dünüm,Bu günüm,Yarınımsın,
Ama en önemlisi biricik aşkımsın.

% Polis inanılmaz tatlı birini arıyor,
Seni uyurmak istedim,
DİKKATLİ OL.

*Bataryası zayıf rüyalarımıza şebeke hatası nedeniyle 1 süre ulaşılamadı. Şimdi full çeken hattımla seninleyim.

*Bu cekicilik, bu asalet,hele o büyülü gözler. allah bütün güzelligi bir kiside toplamis. neyse benden cok bahsettik.sen nasılsın

*Sün seni çok bekledik toplu resim çektirecektik. Sen gelmeyince topsuz çektirmek zorunda kaldık!

*sevmek cay, sevilmek seker bizim gibi garibanlar cayi sekersiz icer.

*Dünya döner ay kebap

*Adamin biri yerde elli bin lira bulmus, ayakli bin lira bulamamis...

*Noel babanin niye hiç eli yoktur?....çünkü NO-EL baba

*Adamin biri "saat kaç" demis saat de kaçmis

*O kadar iyi uyurum ki bu isi gözüm kapali yaparim

*Kaptan ali sesleniyor kaptan ali sesleniyor; "cikarin beni bu kaptan

*Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur

*Saçımı süpürge yaptım elektrik süpürgesi çıktı beni terk etti

*Yasınız kaç?
-Vallahi her yıl değişiyor

*Kabadayılığa yer yok demişler, kabadayı ayakta kalmış

*Aşk havuzuna aptal düşer ama beni ittiler!

Denizler sonsuzdur ama sevgim kadar degil, günes isitir ama senin kadar degil, herkes seni sever ama benim kadar degil.

Sevmek gülü dikeni ile avuclamaktir, dikenin hesabini gülden soramazsin, dikeni var diye gülü sevmeden yapamazsin.

Ne icimde seni unutmak gibi bir his var, ne de aklimi körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeyecek kadar güclüyüm, ne de görmeye dayanacak kalbim var.

Insanin idealleri olmali sonsuzluk gibi, insanin özlemleri olmali umutla acan cicekler gibi, insanin "bir tanesi" olmali bendeki "sen" gibi.

Gül bahcesinde gecse de Ömrüm , senin üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, inan ugrunda ölmeye degersin gülüm.

Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel, Herkesin sevmeyi hakedemeyecegi kadar özelsin.

Benim sevgim, zaman ve uzaklikla sinirli degil, zamani kaldirinca ayni andayiz, uzakligi kaldirinca ayni yerdeyiz, o zaman her an ve her yerde seninle beraberiz

Emek, emek büyütülen sevgiler vardir. Cesaret olmadan tek adim atilamayacak. Tehlikelerin icine sokar insani, en umulmadik anda renkler degisir.

Sana ilk yalanimi son nefesimde söyleyecegim, sirf yalan olsun diye, seni sevmiyorum diyecegim
Seni seviyorum, sadece kim oldugun icin degil, seninle beraberken kim oldugumu anladigim icin.......

Geceler seni düsündügüm kadar uzn olsaydi, dünya günes yüzü görmezdi..........

Yeni dogan Güneste seni ararken, gözlerim yeni bir güne sensiz basliyor............

Denizler kadar derin, sular kadar serin senin en güzel yerin, bana bakan gözlerin........

Beni sözlerin degil, gözlerin vurdu, beni sevdan degil, hasretin yakti..........

Seven unutmaz, unutan sevmez, sevipte unutan gercek sevgiyi bilmez...........
Sakin beni Takip etme...........Cünkü bende kayboldum))))

Sevmekten baska sucum yok, sen yoksun, kirildi kanadim kolum, düstüm, kalktim, agladim seni aradim..................
Seven ceker aciyi, sevmiyen nereden bilirki bu aciyi............!!!

Kulagini oksayan tatli sözler, askinin kalbimde biraktigi izler silinmez......Inan hic kimse senin kadar sevilmez................

Düsüncesiz olmak: Düsünebilecegin en güzel düsüncedir.....................

Düsünüyorumda, Düsüncelerin En güzeli, Senin Beni Düsünüp Düsünmedigini Düsünürken,
Düsündügünü Düsünmek Olsa Gerek Diye DÜSÜNÜYORUM

Uzakliklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir tipki rüzgarin mumu söndürüp atesi yükselttigi gibi.

Ben seni seçtim sen benim için yalan dünyadaki tek gerçeksin...
Sevgiliyi aylarca göremeyen asiga, sevgili için akan gözyasi bile güzeldir..

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş

Arkamdan konuşanların hepsi arkada takılmaya devam etsin!

Asıl Suçlu Seni Kalbine Alandı, Gerçek Sandığımız Aslında Koskoca Bir Yalandı

∂üηуα∂α єşιм вєηzєяιм уσк αмα вєηzємєує çαℓışαη єzιк çσк…

Sadece seni sevdim bebeğim..!!Yanımda olmasan bile hayalinle öleceğim..!!

YalanLarınLa MutLu Edeceksen DoğruLarınLa Kahret!!!!!

Bu sOndu// dünyamda Séndén kaLan hiçbi$éyé yéR yoq Artıq ..! ho$çaqal alı$qanlığım ** Seni bıraqtıM

dELi kIzım uYan söyLenenLeR yaLan.

KeLimeLere anLam yükLemekten Vazgeçtim AnLatasım yok, anLayasım yok... ÖyLesine işte..

TadiLatta kaLbimin bo$ beyaz sarayLari katLanmayi biLmeyen a$kı çekemez.. a$ka mahkum oLmu$ garip güLemez!..

iNtihar étti ; Hayallérim

Al senin olsun, bende ne varsa, istemem mutluluğu senden uzaksa..

Oynama kırık camla çizer, etme çoluk çocukla muhabbet iÇine *****!!!!

eLimi tuT vE Yaşa HayaTı YaşaMak G i b i . . ÖzGürCe

. . .yüR€qimd€ki ç€nq€LLi iqn€. . .

ADım AttıqıM Düz YoLLar çukuR oLmu$.!

İKimiz meqer Çokmuşuz ßu resme.

kuzuLar ıcın aqLaYan kurTLarda wardır haYaTTa.

Bu OyunLar Yordu Beni.. Sen OyunLarını Kendin Oyna Artık.. Oyun Bitti..!

Kusursuz Olsaydık Baskalarının Kusurlarını Bulup Cıkarmaya Bu Kadar Meraklı Olmazdık !

ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri... ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!!

Şehre lacivert gibi yapıştı yağmur!!

Dertlerimle başBaşayım....

KİM SEVDİ SENİ BNİM KDR istememem selamını artık yanlızım... Pişmanım Herkezi İnsan Sanıpta Saçmaladım...

Ne İstediğimi ßulamadım Hala ßi Yanım Çek ßi Yanım Kal Der...

ßıktım Herşeyden SEnin Yüzünden Kahretsin...

4 duvar arası bana mesken...

Yalnızım ßak Anladım Sevgiye Aç Sevgiye Muthaç

sSAna BENden bir söz kim sevdi seni bnm kdr..

aAşk mı dedin bna? SAÇMALADIN!

şŞimdi qit istemiyorum qelme Sakın...

güLLeRim devRiLiyoR gençLiğim savRuLuyoR vedaLaR yoRdu beni biLdiğin gibi değiL...

insanLıqK öLdü ..! katiLi ; menfaaT !

yoqK oLmayı qözZe aLdımm ! teKRar senDe doqmaK içhinn !

aşqKı tekRar istememM ! ziyanN ederRsinN !!

yaLnızLıqın adamıyım ! anLa ßeniİ !

Sen Doğruları Hiç Sevmedin ki Utanasın...

HaYaT DédiLér OnunLa Olmaq Dédİm UmuT DédiLér Onu Dü$üNméq DédiM Ölméq DédiLér OndaN AyrıLmaq DédiM 'O' Kim DédiLér SENİ SöLédiM!

SaKıN BiRgÜn dÜşLeRiMiN En kArAnLıK YeRiNdE ÇıKıP GeLmE…SaKıN GeLmE GöZyAşLaRıMı sIlMeYe eLlErInE KaNıM BuLaŞmAsIn

ya biR yOL buL,ya biR yoL aÇ, ya da yoLdan çekiL !

sawuRsada batıRamayacaK gemiLerimi fıRtınan !!

Önce sen sev sonra ben ) aTsam ónúne Seevqímí baqrínaa baSMaz’míSín?

Tam Sarildim Sen Darildin! Cok Nazlanma Yar Usandim! Sen 1 Adim ben 1 Adim! Ortada 1 Yerde Bulusalim

Hayat bir PC oyunuysa şimdi bölüm geçme zamanı.

a$k biR kumssaaati qibidir kaLp doLarken beYin boşaLır

kaLbimi çaLdın seni mahkemeye wereCeimm nafaKa oLarak kaLbiMi isteYeceiM x)))

love beni loveYim seNi

deLiyim diy0rumDa iNanmıy0r kiMse deLi oLmasam sewermiYim deLice weriRmiyim caNımı öLümüNe sewinCe böyLe tanımLanır deLi işTe

a$k kaLbe qirdiği zmn akıL seyahaTe çıkarmı$

yarınLar hep qsL oLjak derLer 0ySa buqünLerde dünLerin yarını diiLmi ??

beNden ayrıLmışSın ii haBer bir qsL buLmuşsun ii habeR bnDe bi yakışıkLı buLdum nabeeeeeeeeerrr !!

iNat etMe yağmur bnDen fazLa ağLayamaSSSınn !!

S]ewDikL[e]riM araSı[n]da eN ewdiğm kiM biLiy0rmusu[N] !! asqummm

mutLuLuk bir ösLem çekmeyi biLirsenn beN bir başbeLasıyım kurTuL kurtuLabiLirsen

tuZdan bir ewİm şekeRden bi sefqiLim warDı oLan oLduyaqmur yaqdı

üÇ harfi yan yana qeTirmişLer qençLerin başına derT etmişLer

deLiLik qençLiğin dosTu akıLLıLık yaşLıLığın süsüdür

____oOo qösLer bakı$Lar ßitirDi ßéén!

-zaman yok, mekan yok, hiçbirşey yok...

-gencım... mutsuzum... umutsuzum...

DeLi GömLeği GiydirdiLer Dü$Lerime

TakMışıM TırnAkLarıMı YürEğimE.. KaNatTıkça YüzÜm GüLer.. :-)

yuReqm tik takLarda.. saat ßna 5 kaLdı..

pLatonik sevmeLer teseLLi etti beLki.. varLığın yanımdan hiç gitmediki

Hayat!
Geç kaldım..
Eskilere at beni!

Umurumda olsa ağlardım.
Sözlerden akarken delikanlı bir bahar...

GeLeCeĞi MeRaK eTmİyOrUM nASIl OlsA GeLEcEk...

Ya$adikca
oyuna dahiLim, NamussuzLuk dunyasinda kabus nufusu artmakta, sakLan!
Kiyametin tiyoLari goz kirpmakta.
In$a ettikLerini yikmak icin geLecekLer..
ßunun ßiLinciyLe ya$a!!..

Mutsuz CareSiz YaLnız Her$eyDen uzak
CevreSine Sahte qüLücükLer
Daqıtan asLında iÇi paRamparÇa
qözLeri kanLı we Çöpe atıLmayı
ßekLeyen ßir 0yuncaqım . . .

SoNu ;
ßoğuLmak oLsa dA
ßéNiM "0" SuLaRdA
yüzmém géRék..!

KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi..!

"..ßeN SevmeYi ßeceremediM, ßelKi de SevilmeYi..ßeniM SevmeYe eNgeL eVciL aCılarıM VarDı.."

KalaNa **** GideNe KaL DemeM..!

SeNi SeviyoruM DiyebilmeK, DünyanıN eN GüzeL eSeridiR..!

eSkideN PiyaSa NerDe ßiZ oRDa, aRtıK ßiZ NerDe PiyaSa oRDa..!

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!

aSlanlaRa SöZ VerdiM, ÇakallaRa YeM oLmaM..!

DağlarıN TepesiNe, eŞkiyanıN aLnıNa, KızlarıN KalbiNe "öLümsüZ MehmetçiK" YazacağıM..!

öYLe MasuM DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK 295 oLsaDa "FiRaRıM" YakıN..!

aKıLLı oLupTa DünyanıN KahrıNı ÇekeceğiMe DeLi oLurum DünYa ßeniM KahrıMı ÇekeR..!

SeN SeN oL ßiR iNsaNa HattindeN FazLa DeğeR VerMe, eĞeR HattindeN FazLa DeğeR VerirseN o iNsaNı ÇoK ÇabuK KaybedersiN..!

ßakMa ßaNa öYLe ! NefretLe DoluyuM..!

TıpKı ŞairiN DediĞi GiBi eVlaT, ßiZ Ki uStasıyıZ VataN SevmeniN..!

KolaY oLmıcaK SeNi uNutmaK... ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM... Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM, SensiZ YaşamaYa aLışcaM...

öLüM, öLüM DediğiN NediR Ki GülüM ßeN SeniN iÇiN YaşamaYı GöZe aLmışıM..!

DerT SofrasındaN ßaL YediK BaŞ VerdiK ßaş eĞmediK..!

iNsanlaRı TanıdıkCa SevdiM, SevdikCe De TanıdıM (aYNı SeNi SeviP TanıdığıM GiBi)

HayaT YaşandıĞı KadardıR, GeriSi Ya HatıralarDa BiR iZ YaDa HayallerDe BiR uMuttuR..!

eRkekleriN "SeNi SeviyoruM" DemeSi ßiR MumuN "aSLa SönmeyeceğiM" DemesiNe ßenzeR..!

KıR KalbiMi GönlüN oLsuN.. aL HeR ŞeYi GözüN DoysuN.. ŞimDi ßaşKa KollardayıM ßu Da SaNa KapaK oLsuN..!

DünyaDa HiÇ KimseYe GüvenMe ÇünKü ßeyaZ GülüN BiLe GölgeSi SiyahTır

(%) SeNi SeveriM, SeNi SeveniDe SeveriM, SeNi ßeniM KadaR SeveniDe KurşuNa DizeriM (%)

In The ParK’ta GezerkeN, CigarettiYi iÇerkeN.. My FatheR GörDü SuÇ üSTü, I aM DüşTü KıÇ üSTü..

ßiR GüN TitreyereK uYanırsaN ßiL Ki ResmiNi öPtüğüM GündüR.. aMa ßiR GüN SebebsiZ YeRe GözyaşlarıN aKarSa, ßiL Ki öLdüğüM GündüR..

GüneŞe aDıNı ßuzLa YazaN BiRi oLurSa, ßiL Ki o SeNi ßendeN DaHa ÇoK SeviyoR..

X