Nikanızda nasıl EVEET dediniz?

ududub

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2008
1.679
2
Merhaba kızlar.Evlenmiş yada evlenecekler olanlar yardımınıza ihtiyacım var.Yakında düğünüm olacak ve düğünümde nikahım kıyılacak.Nikah memuru soruyu bana sorduğunda ilginç ve herzaman akıllarda kalacak güzel bişey yapmak istiyorum.Düşündüm ama aklıma cok fazla bişey gelmedi fisfisfis sizlerin güzel fikirlerine ihtiyacım var.Şimdiden herkese teşekkür ediyorum..a.s.

Son düzenleme:
hiç düşünmemiştim önceden nasıl evet derim filan diye. memur sordu soruyu o anda şöyle bi durdum kafamı ağırdan çevirdim eşimin suratına baktım bekliyordum düşünerek ama bi baktım adam bana ters ters bakıyo sinirli sinirli korktum hemen biraz dudaklarımı büzüp evet dedim :) ablam dediki korktum valla iyi cesaretti çok tuhaf oldu :) hemen evet denirmi dimi ama laelaelaelaelae

kızlar okadar kişi bakmış kimse yorum yazmamış :KK43: hadi ama ilginç bir okadarda hoş fikirlerimizi paylaşalım bu topiğimizde....

benim arkadaşım evlendi nikah salonunda nikah memuru sordu kabul ediyormusunuz die çocuk durdu durdu. derin nefes aldı nikah memuruna baktı sonra eşine sonra konuklara sonra elini biraz yüzünde gezdirdi düşündü düşündü. tabi bütün herkes sessiz onu bekliyor kaydirigubbakcemile3 sonra evet dedii.. çok hoş oldu ama bir o kadarda sıkıcı laelaelaelaelae

ben düğünü salonda yapmadım nikah oldu. memur bana kabul ediyor musun? diye sordu bende normal bi şekilde evet dedim, sonra oda güldü misafirlere dönüp ben duymadım siz duydunuz mu? dedi onlarda hayııııııır dedi alkışladıklar sonra tekrar sordu kabul ediyor musun? diye bende yüksek sesle EVET dedim tekrar bir alkış koptu salonda. eşime sordu oda evet demedi kabul ediyorum dedi şimdi o videoyu her izleyişimizde dalga geciyorum Kabul ediyorum denmezz evet denir diye. Bizimkide böyle bişey oldu işte:1rolleyes:

ben daha önceden planlamamıştım ama şöyle gelişti;

memur evlenmeyi kabul ediyor musunuz diye sorduğunda mikrofona gülümseyerek yaklaşıp;
-- biraz düşünebilir miyim? demiştim kaydirigubbakcemile3

memur da gülümseyerek tabiiii dedi. sengözlerimebaksanab
o zaman bu arada damada soralım bakalım ne dicek dedi..
O da hemen ;
-- EVET :asigim: deyince memur "o dersini çalışmışta gelmiş anlaşılan" dedi.. bişeylerr daha söledii..
herkesi de güldürdük.. hoş bi enstantene olmuş olduu :asigim:

ay evet nasıl evet desekki yaa :CüvCüv: utanırım ben sonsuza dek evet felanmı desek

ediyorum galıbamı desem acaba

biz aşkımla karar verdik AVAAAT diycez çünkü aramızda konuşurken hep avat diyoruz =)

ama dimplehawk seninkide çok hoş olmuş bende mi öyle desem =) =)

neden olmasın a.s

bence misafirler aranızdaki espriyi bilmediği için dilinizin sürçtüğünü düşünebilirler.. bunu da gözönünde bulundur yerimseniben

Kızlar biz aşkımla nikah işlemlerimiz için gittiğimizde bi nikah vardı hadi izleyelim dedik izledik kıza sordu nikah memuru gelin dediki ben bilmem babam bilir dedi oda ilginçti ama ne biliyim bende günlerdir kara kara düşünüyorum nikahıma 10 gün kaldııı bu arada

Kızlar biz aşkımla nikah işlemlerimiz için gittiğimizde bi nikah vardı hadi izleyelim dedik izledik kıza sordu nikah memuru gelin dediki ben bilmem babam bilir dedi oda ilginçti ama ne biliyim bende günlerdir kara kara düşünüyorum nikahıma 10 gün kaldııı bu arada

ayy canım az kalmış Allah gönlünüze göre verir herşeyi umarım..Uzun süredir bende düşünüorum romantik ve akıllarda kalıcı bişey yapmak istiorum ama ne olabilirkinee fisfisfis acaba şiirmi okusam şöyleee romantikk romantikk :teytey:

ayy canım az kalmış Allah gönlünüze göre verir herşeyi umarım..Uzun süredir bende düşünüorum romantik ve akıllarda kalıcı bişey yapmak istiorum ama ne olabilirkinee fisfisfis acaba şiirmi okusam şöyleee romantikk romantikk :teytey:

şiiride ben buldum sana çok güzel bir fikir
:teytey:

gunes gibi bır anda dogdun kalbımde,
gunes batar ama
sen herzaman dogacaksın yuregımde
senınle dogdum senınle olecegım,
olumu bıle göze alırım
hanı kuslar kıpır kıpır olur ya,
ben de senı gorunce oyle oluyorum işte,
içim kıpır kıpır gözlerım ise ışıltılı
sadece sen varsın aklımda, hayalımde
bırakamazsın benı oylece,
delıcesıne severken,
unutma sevgılım bende bırakamam senı
mutlu olucaz senınle bırlıkte
güzel günler bızı bekler bıtanem
hanı nıkah masasında sorarlar ya saglıkta ve mutlulukta dıye,
işte bu soruya bınlerce kez
evet demek istıyorum
omrumun sonuna kadar
sadece evet evet evet....

aaa olabilir gayet güzel bir şiir ama cok uzun olmazmı insanlar artık ben bu şiiri okuyana insanlara gına gelir vallahi...şu kesin SONSUZA KADAR EVEEETTT diye bağıracam ama değişik bişeyler arıyorumm hadi kızlar hep beraber güsel fikirler ortaya cıkaralım el ele vererek :)

bu şiir fikri benim aklımada yattı. ben bu şiiri biraz kısaltıcam yazarım. hatta eş adayınız kabul ederse bi tanede ona uyarlarız süper show olurhihoyyyt

kısaltarak güsel olabilir hatta gayet hoş bir atmosfer olur.kısaltınca msj atarsan bende değerlendirmeyi düşünüyorum..

aaa olabilir gayet güzel bir şiir ama cok uzun olmazmı insanlar artık ben bu şiiri okuyana insanlara gına gelir vallahi...şu kesin SONSUZA KADAR EVEEETTT diye bağıracam ama değişik bişeyler arıyorumm hadi kızlar hep beraber güsel fikirler ortaya cıkaralım el ele vererek :)

ayy dikkat et bağırıyım derken sesin yırtılmasın benim gayet çirkin çıkmıştı sesim evet diye bağırcam diye ayyy rezil olmuştum hala hatırladıkça gülüyorumm:roflol::roflol:

bak biraz değiştirdim ama biraz düzetmek lazım galiba sende yardım et bi biraz düşük cümleli gibi oldu..

gunes batar ama
delıcesıne severken,
evet demek istıyorum
omrumun sonuna kadar

buda damat için; çok romantik oldu bee :eek:

Sana koşuyor sevda,
Sana, hem de dörtnala,
Sonuna kadar gittiğim,
Ucu bitmez uçurumlardan döndüm,
Atmadım kendimi yalnızlığa,
Boyamadım siyaha,
Evet demek çok şey ama,
Evet demen bambaşka.

Benim nikahim gecen persembe oldu, nikahimizi Mahmut Tuncer Show'da nikahlari kiyan memur kiydi, gerci ben sonradan ögrendim kim oldugunu ne bileyim hic izlemedimki programi :smiley-cool:
Biz öyle özel bisey yapmadik, esimde bende avazimiz cikana kadar eveeeeeeet diye bagirdigimizi hatirliyorum sadece :asigim: Düsünmeye bile vaktim olmadi o kadar cok istiyormusum demekki :asigim: :nazar:

ayy dikkat et bağırıyım derken sesin yırtılmasın benim gayet çirkin çıkmıştı sesim evet diye bağırcam diye ayyy rezil olmuştum hala hatırladıkça gülüyorumm:roflol::roflol:

ayy yaa bilmiorum artık kısmet bakalım rezil olsamda bağıracam artıkk :lepi:

bak biraz değiştirdim ama biraz düzetmek lazım galiba sende yardım et bi biraz düşük cümleli gibi oldu..

gunes batar ama
delıcesıne severken,
evet demek istıyorum
omrumun sonuna kadar

buda damat için; çok romantik oldu bee :eek:

Sana koşuyor sevda,
Sana, hem de dörtnala,
Sonuna kadar gittiğim,
Ucu bitmez uçurumlardan döndüm,
Atmadım kendimi yalnızlığa,
Boyamadım siyaha,
Evet demek çok şey ama,
Evet demen bambaşka.

asıııkkk insanın hali bir başka oluyor yahuu anacım seni kutluyoruma.s.
gayet hoş olmuş vallahii kendinmi yazıosun yoksa alıntı bu şiirler

X