Nikanızda nasıl EVEET dediniz?

asıııkkk insanın hali bir başka oluyor yahuu anacım seni kutluyoruma.s.
gayet hoş olmuş vallahii kendinmi yazıosun yoksa alıntı bu şiirler

kendimde yazarım ama ilham meleklerim bu aralar kaçtılar sırnaşık şey
bunlar alıntı sadece işte ben biraz bize uyarladım Şeniz

ayy canım az kalmış Allah gönlünüze göre verir herşeyi umarım..Uzun süredir bende düşünüorum romantik ve akıllarda kalıcı bişey yapmak istiorum ama ne olabilirkinee fisfisfis acaba şiirmi okusam şöyleee romantikk romantikk :teytey:

ay super ben bilmem babam bilir suğer ya:sm_cool:

Kızlar biz aşkımla nikah işlemlerimiz için gittiğimizde bi nikah vardı hadi izleyelim dedik izledik kıza sordu nikah memuru gelin dediki ben bilmem babam bilir dedi oda ilginçti ama ne biliyim bende günlerdir kara kara düşünüyorum nikahıma 10 gün kaldııı bu arada

canım ben buna bayıldım zaten şiir falan bana uymaz böle espirili komik şeyler benim daha çok hoşuma gidiyo ve bu ben bilmem babam bilir espirisi süperrrrrrrrrr yaaaaaaaa kaydirigubbakcemile3

gunes gibi bır anda dogdun kalbımde,

gunes batar ama

sen herzaman parlayacaksın

yüreğimde gözlerimde

sadece sen varsın aklımda, hayalımde

güzel günler bızı bekler bıtanem seninle birlikte

hanı nıkah masasında sorarlar ya saglıkta ve mutlulukta dıye,

işte bu soruya bınlerce kez

evet demek istıyorum

omrumun sonuna kadar

sadece evet evet evet....

kızlar bende biraz daha değiştirdim bakalım bu nasıl beğenecekmisiniz acaba ? ama son 2 sıra aklıma takıldı bence biraz daha uğraşılıp daha güzel bişey bulunabilir onun yerine

Arkadaşlar bana kalırsa şiir olmazzz eğlenceli olmalı benim bir fikrim var size de söyleyim nikah kıyılmadan önce masaya yerleşirken salonda ebru gündeşin evet şarkısını çaldırcam nasıl olur sizce

buldum kırmızı kalpli bir pankart hazırlıcaz üzerinde evet yazacak. tabi nikahtan önce birinin onu masa altına saklaması şart yada onun gibi bişi nikah memuru sorunca pankartı kaldırıp evet demek değişik olabilir :eek:

dersen düğünün iptal olur yeniden koşturursun yeniden davetiye falan baya değişik olursositososito

Arkadaşlar bana kalırsa şiir olmazzz eğlenceli olmalı benim bir fikrim var size de söyleyim nikah kıyılmadan önce masaya yerleşirken salonda ebru gündeşin evet şarkısını çaldırcam nasıl olur sizce[/QUO

ben bir nikaha gitmiştim yakın zamanda salona girerken gümbür gümbür bu şarkı çalıyordu süper bir atmosferdi yaa bomba gibi olurr:sm_cool:

ben hayır diyecem daha değişik :):)

canım hayır dersen eşin olacak kişye değil sana büyük şaka olur çünkü duyduğuma göre şaka olarak bile hayır dersen düğün iptal ayrıcada 6 ay evlenmeme cezası varmış şimdiden haberin olsun ona göre şaka yap lülülülülülü

ay kızlar benım nıkahtan önce bır nıkah vardı..Bızde eşimle bakıyoruz uzaktan çünkü heyecan dorukta..Neyse gelin damat evet dedıler gayet normal ama Tam imza atacaklar gelin omuz silkiyor,damat dumur :1shok: Gelin Hanım imzalar mısınız dıyor memur gelin hala omuz silkior,aynı inatcı küçük cocuk gıbı..Şaka gıbıydı yaa..Akrabaları kızım atsana ımzayı napıyosun dıyolar,mırıldanmalar basladı falan,yok kız hala omuz silkiyor..En sonunda babasıymıs at kızım imzayı deyınce gelin attı imzayı..Bızde öle bır OHH cekmişiz ki eşimle tüm salon bize bakmıstı..kafamçokkarıştı

aman şakası bile olmaz ya düşünsene o anda damadın halini korkudan eli ayagı birbirine dolanır :KK70: yazık valla kıyamam :)

benim bi akrabamda şaka olsun diye hayır demişti nikah memuru defteri kapattı ayaklandı gelin aman şaka yapmıştım ben fln diyince memur yaaa şaka öyle olmaz böyle olur demiştide çok gülmüştük.
dayımın kızıda sinopa gelin gitti düğünde kadının biri kucağında bebekle gelmiş evlenemezsiniz çocuğumla ortada bıraktı bu adam beni diye...tabi erkek tarafının haberi var herkes kıs kıs gülerken bizim kız nerdeyse bayılacakmıştı:)

benim bi akrabamda şaka olsun diye hayır demişti nikah memuru defteri kapattı ayaklandı gelin aman şaka yapmıştım ben fln diyince memur yaaa şaka öyle olmaz böyle olur demiştide çok gülmüştük.
dayımın kızıda sinopa gelin gitti düğünde kadının biri kucağında bebekle gelmiş evlenemezsiniz çocuğumla ortada bıraktı bu adam beni diye...tabi erkek tarafının haberi var herkes kıs kıs gülerken bizim kız nerdeyse bayılacakmıştı:)

:)))) yazık olmuş bee ama iyi fikir bende mi yapsam acaba :uhm:
Benimde bi arkadaşımın ablası evlenirken evet dedi sonra damadın arkadaşıyımış salonun arkasından iyi düşün gelin hanım bundan koca olmaz diye bagırdı :1shok:
Meğer arkadaşları şaka yapıyolarmış damada ne saka amaaa bizim yüreğimiz ağzımıza geldi aha provakatörler geldi diye :roflol:

X