Makyaj Ürünleri Nil ile makyaja ve kadına dair her şey

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yakın plan ...

leogs.jpg

veyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :KK52:nördün sen nilimm :KK69: kokosumm benim bayildim ya :KK12:
begendim butonum kayboldu serepsizzz :KK57: begenemedim o yüzden :KK19: yanliz sirf makyaj degil sende on numerosun:130: cildinin masallahi var güzellik abidemmm :124:

veyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :KK52:nördün sen nilimm :KK69: kokosumm benim bayildim ya :KK12:
begendim butonum kayboldu serepsizzz :KK57: begenemedim o yüzden :KK19: yanliz sirf makyaj degil sende on numerosun:130: cildinin masallahi var güzellik abidemmm :124:

benimde gitti butonum:KK5:
bebeğim cildimde fondöten var ,o yüzden hoş görünüyor:KK1:

ay çok şımardım cidden güzellik abiden yisin seni :KK56:çoook tşk ederim :KK19:
aklıma okpete geldi o hep bana güzellik abidesi derdi:KK14:
ona da sevgiler buradan:KK16:

çok vahşi olmuşsun canım yakıyosun ortalığı:86:

hırrrrrrrrrrrrrrrr....:KK61:
haklısın amonra vahşi evet..
tşk ederim canım:KK48:

benimde gitti butonum:KK5:
bebeğim cildimde fondöten var ,o yüzden hoş görünüyor:KK1:

ay çok şımardım cidden güzellik abiden yisin seni :KK56:çoook tşk ederim :KK19:
aklıma okpete geldi o hep bana güzellik abidesi derdi:KK14:
ona da sevgiler buradan:KK16:

hırrrrrrrrrrrrrrrr....:KK61:
haklısın amonra vahşi evet..
tşk ederim canım:KK48:
nilitom fondoten mondoten güzel duruyoya ona bak sen :86: hem senin fondotene ihtiyacin yokki :KK31: cildin pürüzsüz masallah :124: fondoten sürünce dahada güzel oluyo haliyle :KK69:

okym evet bende cok özledim onu :KK5:

çooook güzel :nazar:

maşallalhhh süper..

çok çekici duruyor. özel gecelrde kullanılabilir.

keşke bende yapabilsem :)

çok şık bir leopar makyajı..:115:

:KK52::KK52:
Bayıldııııııııımm:KK62:

nilitom fondoten mondoten güzel duruyoya ona bak sen :86: hem senin fondotene ihtiyacin yokki :KK31: cildin pürüzsüz masallah :124: fondoten sürünce dahada güzel oluyo haliyle :KK69:

okym evet bende cok özledim onu :KK5:

tşk ederim bayanlar:nazar:

er-ca canım üzerine azcık düş ,teknikleri oku izle vs olur birtanem ..

vıstık'ım sevindim şimdi ,ama bazen silce çıkıor ve dehset kötü oluyor ,uykusuz kalınca da kötü görünüyor :KK14:
oky e slmlar:KK39:

tatlı gaci,:KK34:
bettycandy:KK19:

nil aştın sen kendini canım
leoparlı makyaj waauw diyorum :81:
buarada ruj ile göz makyajı uyum içerisinde :82:

cnm o kadarcikta olcak..
evet uykusuz kalinca cidden cok kötü görünüyo ama olsun :KK9:

nil aştın sen kendini canım
leoparlı makyaj waauw diyorum :81:
buarada ruj ile göz makyajı uyum içerisinde :82:

akitra'm öyle mi dersin ,çalıştım ama bayğaı biliyorsun acemiliğimi sen :KK1:
tşk ederim canım:KK19:

cnm o kadarcikta olcak..
evet uykusuz kalinca cidden cok kötü görünüyo ama olsun :KK9:
tabii canım haklısın ...
sen yarın gör bek benim halimi ,saat kaç daha uykum gelecekte ben uyuyacağım ..
yarın godzilla gibim olurum artık ... uyku sorunun olmasa ve daha çok su içebilsem ,aslında bu yüzüme de yansıyacak...yine şükür tabii,benim yaşıma göre tenim iyi,hakkımı yememyim:KK23::KK1:

canım tşk ederimm:KK73:bilmem ki geçtiğimiz günlerde sağ gözüm problem çıkardı,ondan değildir ama ,benim dikkatsizliimdendir muhtemelen .ince düşüncen için ayrıca tşk ederim birtanem:KK16:
hiç yanlış anlamadım elbette.haklısın sormakta:KK34:
ben her makyajımda yapmıyorum o işlemi ,zor ve inatçı olup çok koyu renkleri çıkaramadığımda yapıorum..ki cilt yapımda karmadan kuruya dönük yinede dikkat edioryorum ve sürekli kullanmaktan kaçınıyorum ..çünkü bu tür yağ bazlı ürünlerde risk hep vardır..alışkanlık haline getirmeden zor ve çıkmayan makyajlarda kullanıyorum :79:

canım benim nazardandır belki de o aman dikkat et kendine,yanından eksik etme bari nazarlık falan....Allah korusun canım bu kadar güzel sözlere Allah korusun seni....Maşallah kir bin kere maşallah diyorum hem güzelliğine hem yeteneğine :KK48:

leoparlı makyajında süüüüüüüüüüüppppppppppeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrr diyorum başkada diyecek söz bulamıyorum

Son düzenleme:
X