Makyaj Ürünleri Nil ile makyaja ve kadına dair her şey

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkadaşlar bu makyajımda takma kirpik yoookkkk...
pastel'in mascarası lacivert tüpte altın rengi kapağı var ,resimlemeyi unuttum ...harika bişi :KK8:
sürüştende belki,nasıl sürdüm şöyle, rimeli sabit tuttum,kirpikleri rimele doğru baskı ile kapatarak birkaç defa da sürdüm ...
yeşil -sarı ve kahve tonları ile yaptım makyajımı çift eyelınerlı....

45967896.jpg

bu makyajı sevmedim ,sadece emeğe yazık olmasın dedim ..
bu makyajda ise takma kirpik var ..
görünen pırıltılar ise,mavi simli eyelınerla yapıldı..

simlimavi.jpg

canım o rimelin kutusunu resimler misin rica etsem süper duruyor gerçekten bayıldım:KK17:

nilcim canim leoparli bide mavili makajina bayildim bayildim sahane :KK48::115::119::128:

valla nilcimm seni oyle çok seviyorum ki tanımadan,, sanki yıllardır tanıdıgım birini ziyarete geliyorm..

canım o rimelin kutusunu resimler misin rica etsem süper duruyor gerçekten bayıldım:KK17:

twettym elbette bebeğim resimlerim:KK16:

nilcim canim leoparli bide mavili makajina bayildim bayildim sahane :KK48::115::119::128:

kısmızı donlu hatunum:KK19: tşk ederim :KK74:

canım benim nazardandır belki de o aman dikkat et kendine,yanından eksik etme bari nazarlık falan....Allah korusun canım bu kadar güzel sözlere Allah korusun seni....Maşallah kir bin kere maşallah diyorum hem güzelliğine hem yeteneğine :KK48:

leoparlı makyajında süüüüüüüüüüüppppppppppeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrr diyorum başkada diyecek söz bulamıyorum

belki de canım ..olacağı varmış belki de...
amin bebğim benim hepimizi inşallah..
çok tşk ederim:KK73:

valla nilcimm seni oyle çok seviyorum ki tanımadan,, sanki yıllardır tanıdıgım birini ziyarete geliyorm..

ayyy canımsın doğa:KK39:
nasıl hislendim bu yorumuna ve düşüncene anlatamam bunu sana ...:KK16:
duygularımız-hislerimiz inan karşılıklı arkadaşım..
sende seni seviyorum ,o bağı bende hissedebiliyorum buna inan ,en içten duygularımla...:KK19:

hepinizi seviyorum :KK71:

Aynı his bende de var,hiç yabancılık çekmiyorum:87:
allah'ım ,inanın şuan yanınızda olup sımsıkı sarılmak isterdim ...
ben ailemden ksımende olsa gurbette sayılırım ..yanımda arkadaşım-kimsem yok ..
burada sizlerle avunup ,paylaşan ben herşeyi ve sizlere umut bağlayan ben ,inanılmaz mutlu ve duyguluyum şuan ..
allah sizlerden razı olsun :nazar::KK73::KK70:
çok ama çok tşk ederim yaaa,gerçekten..çok farklı bir his yaşattınız ama ..:KK71:

allah'ım ,inanın şuan yanınızda olup sımsıkı sarılmak isterdim ...
ben ailemden ksımende olsa gurbette sayılırım ..yanımda arkadaşım-kimsem yok ..
burada sizlerle avunup ,paylaşan ben herşeyi ve sizlere umut bağlayan ben ,inanılmaz mutlu ve duyguluyum şuan ..
allah sizlerden razı olsun :nazar::KK73::KK70:
çok ama çok tşk ederim yaaa,gerçekten..çok farklı bir his yaşattınız ama ..:KK71:

:KK14: aglatma nan beni:KK14:
benide sefiyon dimi he he ?:KK74::103::KK48:

niliiiiiiiiiiiimmmmm:KK23:m gelin makyaji eklicem demistin:97: ne zaman eklicen beklemedeyiiiiimmmm :87:

niliiiiiiiiiiiimmmmm:KK23:m gelin makyaji eklicem demistin:97: ne zaman eklicen beklemedeyiiiiimmmm :87:
ana sen bunu ne ara yazdın,gözümden kaçmış bu yaaa...
bu yüzden hemen şimdi ekliyorum vıstık'ım,çok afedersin ..
''vıstık ben affet'' makyajı az sonnraaaa:KK19:

ister gelin makyajı olsun ,ister özel günlerde kullanabileceğiniz bir makyaj ,
yada her evlenmeyenler için her ikiside,evlenenler,
tren kaçtı ,özel günlere nasipmiş:KK1:
tamamen pür makyaj denilen olay budur,her bişey var ,
beyaz parıltılı olan beyaz farın üzerine geçilmiş flormar kren rengi tüp glitter lınerdır.05 numara olanı...
alt bölümüne de siyah olan ve dağıtmış olduğum kalemin üzerine de hafiften gezdirdim parıltıları yansıması ve uyum açısından ,siyah toz far everdays mineral kullandım ben
beyaz olan far mat tekli flormar yine
,fondotenin maybelline saten olanı değil -diğer tüpteki(üşendim şimdi gidip bakamıcam :44:soran olursa bakar yazarım ):KK23:
kapatıcım yine maybelline köpük concealer 02 naturel bej..kaşlarımı maybelline mat kahve far ile boyadım..
mavi göz kalemi david eyes..flor mar dudak kalemi ve she bronz allık var..
gloss, ınglot lips duo .. ve tabii aşınmış olan duvak konseptim:87:lensler solotıca charm grafite
unuttuğum varsa hatırladın ...
hepinize öpücükler..:KK19:
yarın godzillanız olarak karşınızda olucam muhtemelen,saat şuan 04:22 de:KK31:

gelinmakyajgz.jpg

gelnzelgnmakyaji.jpg

Son düzenleme:
balım okurken bile yoruldum:21: bide bu saate kadar oturmuşsun emeğine sağlık :KK23: züper olmuş:KK16:

Of offf maşallah. Çok güzel yahu. Yarışmada da oyumu sana vermiştim zaten. Süpersin bacımmmm

ister gelin makyajı olsun ,ister özel günlerde kullanabileceğiniz bir makyaj ,
yada her evlenmeyenler için her ikiside,evlenenler,
tren kaçtı ,özel günlere nasipmiş:KK1:
tamamen pür makyaj denilen olay budur,her bişey var ,
beyaz parıltılı olan beyaz farın üzerine geçilmiş flormar kren rengi tüp glitter lınerdır.05 numara olanı...
alt bölümüne de siyah olan ve dağıtmış olduğum kalemin üzerine de hafiften gezdirdim parıltıları yansıması ve uyum açısından ,siyah toz far everdays mineral kullandım ben
beyaz olan far mat tekli flormar yine
,fondotenin maybelline saten olanı değil -diğer tüpteki(üşendim şimdi gidip bakamıcam :44:soran olursa bakar yazarım ):KK23:
kapatıcım yine maybelline köpük concealer 02 naturel bej..kaşlarımı maybelline mat kahve far ile boyadım..
mavi göz kalemi david eyes..flor mar dudak kalemi ve she bronz allık var..
gloss, ınglot lips duo .. ve tabii aşınmış olan duvak konseptim:87:lensler solotıca charm grafite
unuttuğum varsa hatırladın ...
hepinize öpücükler..:KK19:
yarın godzillanız olarak karşınızda olucam muhtemelen,saat şuan 04:22 de:KK31:

gelinmakyajgz.jpg

gelnzelgnmakyaji.jpg

:KK9: :KK56: :KK48: :KK69: :nazar:

yani artık ne denir bilemiyorum ya ....... kelimeler bulamıyorum artık....Hayranlıktan gözlerim kamaştı

Ayrıca çok güzelsin biliyormusun,çok masum ve bi okadar çekicisin....

birşeyi merak ettim okudum ama yazmamışsın her halde rimelin pastel mi yoksa takma mı ,çünkü çok beğendim......Zahmet olmazzsa canım söyleyebilir misin?

Emeğine yüreğine sağlık,gerçekten aile gibi olmuş herkes burda.....Bende gurbetteyim,:KK5:benimde kabul edermisin aranıza........:KK19:.

Son düzenleme:
yaaa nillll seniii dövcem dövcem o olcak.. bu ne emek,bu ne guzellik.. cnm benim ellerine saglık

X