Nipt testi yanlış çıkanlar ,nipt testi yanılanlar

Ben de aynen bu sebeple yaptım :KK43: ortada hiçbir şey yokken başımızı ağrıttık :KK43:
İnanır mısınız ben de fetali o kadar savunurdum şimdi böyle düşünmek üzereyim herkes 2li yaptı geçti biz böyle detaycı davrandık belki de bilmemizin hiçbi işe yaramayacağı bi şey öğrendik :KK43: özel bi tedavisi vs yol bildiğim kadarı ile

İnşallah 🙏🏼 herkes öyle diyor bakalım :KK43: ön sonucuma göre diğeri de temiz gelecek dedi doktorum ama başka Dr mozaik gelebilir dedi
Yani turnerın hafif hali..
İçinizi ferah tutun inşallah öyle gelir 🙏🏻 siz 16.haftada mı yaptrdınız amniyosentezi? Sanıyorım ki zaten belirriler genel olarak hayat kalitesini etkileyecek ölçüde değil.. hafif olursa belki hiç etklenmez bile🙏🏻🙏🏻

İçinizi ferah tutun inşallah öyle gelir 🙏🏻 siz 16.haftada mı yaptrdınız amniyosentezi? Sanıyorım ki zaten belirriler genel olarak hayat kalitesini etkileyecek ölçüde değil.. hafif olursa belki hiç etklenmez bile🙏🏻🙏🏻
🙏🏼 evet 16.haftamda yaptırdım hatta onda da çok bekledik uğraştık,sonuç çıkmadı,2.defa amniyosentez yaptık falan..
Çok yıprandık:KK43:

🙏🏼 evet 16.haftamda yaptırdım hatta onda da çok bekledik uğraştık,sonuç çıkmadı,2.defa amniyosentez yaptık falan..
İnşallah tüm üzüntülerinizi unutturacak çok güzel sonuçlar alırsınız🙏🏻🙏🏻
dün gittim ben de 17.haffa itlbari ile amniyosentez olacağım

X