Nisa hastanesi mi reyap hastanesi mi?

bzeynep0

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2020
525
347
Nisada asiye hanıma, reyapta nereida hanıma gideceğim, ikisi arasında kaldım. Deneyimleyen oldu mu acaba?

Nisada asiye hanıma değil de mürvet hanıma gitmiştim. Nasıldır bilemiyorum ama kadın doğum bölümü genel olarak oldukça kalabalık

merhaba, asiye hanıma gidiyorum ben ve yengem. 28 haftadayım çok memnunum güler yüzlü ilgili. Sorulara net şekilde cevap veriyor sesi insanı rahatlatıyor:) ama biraz yoğun muayene saatinde gitmeme rağmen 1 saat bekliyorum genelde ama onun dışında bir sıkıntısı yok. Aklıma takılan soruları watsap tan soruyorum gün içinde mutlaka dönüş sağlıyor.

merhaba, asiye hanıma gidiyorum ben ve yengem. 28 haftadayım çok memnunum güler yüzlü ilgili. Sorulara net şekilde cevap veriyor sesi insanı rahatlatıyor:) ama biraz yoğun muayene saatinde gitmeme rağmen 1 saat bekliyorum genelde ama onun dışında bir sıkıntısı yok. Aklıma takılan soruları watsap tan soruyorum gün içinde mutlaka dönüş sağlıyor.
Çok teşekkür ederim dönüş yaptığınız için. Babayı içeri almıyor sanırım öyle mi? Siz gittiğinizde yalnız mı giriyorsunuz acaba?

X