Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bendede yumurtlama dönemi lekelenme oldu canım pembe hafif kanama tarzında ama burdan bir arkadaş çatlama anında öyle şeylerin normal olduğunu yazmıştı
Tamam canım içimi rahatlattiniz valla çünkü ilk defa geldi başıma korktum biraz :KK17:

Çatlamanın 10. Günü çıkmaması çok doğal lütfen kendini yıpratma zaten minimum 6 günde embriyo oluşup yerleşmeye çalışıyor. Bir de geç döllenme olabilir. Ben ilk hamileligimde testte bat günümde negatif görmüştüm.
Ya umudum hala var ama üzmedi diyemiyorum 🥲 umarım vardır 🙏🏻🙏🏻

Slm.sonucunuz ne çıktı.benim transferin sekizinci günü ,dün Beta HCG 10.7 çıktı.kasık ve belim çok ağrıyor sizce nedir
Merhaba ben şuan 6+3 gebeyim dün kalp atışlarını duyduk çok şükür değerin normal gibi çok yeni daha ben adetten 4 gün önce kan verdiim değerim 201 çıktı ve Bir daha vermedim çünkü çok stres yapicaktim onun için bekledim dün ilk kez gittim doktora daha erken gitseydim daha kese oluşmamış yada kalp atışı başlamamis olsaydı birde onun için kendimi üzecek stres yapacaktım günler geçmek bilmezdi yoksa. adetine kaç gün kaldı acabaa onuda soyleermisin değerler 2 günde bir 2 kat artması gerekiyormuş ama dediğim gibi ben sadece 1 kere yaptım Kan testi insalllaah hepimiz kucağımıza alırız bebelerimizi senin minikde insalllaah seninledir dua ediyorum hepimiz için 💕

Merhaba ben şuan 6+3 gebeyim dün kalp atışlarını duyduk çok şükür değerin normal gibi çok yeni daha ben adetten 4 gün önce kan verdiim değerim 201 çıktı ve Bir daha vermedim çünkü çok stres yapicaktim onun için bekledim dün ilk kez gittim doktora daha erken gitseydim daha kese oluşmamış yada kalp atışı başlamamis olsaydı birde onun için kendimi üzecek stres yapacaktım günler geçmek bilmezdi yoksa. adetine kaç gün kaldı acabaa onuda soyleermisin değerler 2 günde bir 2 kat artması gerekiyormuş ama dediğim gibi ben sadece 1 kere yaptım Kan testi insalllaah hepimiz kucağımıza alırız bebelerimizi senin minikde insalllaah seninledir dua ediyorum hepimiz için 💕
Hayırlı olsun canım sağ salim bebeğine kavuşursun inşallah

Ya umudum hala var ama üzmedi diyemiyorum 🥲 umarım vardır 🙏🏻🙏🏻
Benimde bugün catlamanin 11.günü test yapip negatif görmim diye yapmiyorum üzülmw canim Alman sitelerinde bakindim da bazisinin yumurtlamadan sonra 12 13 itibariyle cok silik göstermis fotolar var yani 1 gün öncesi bembeyaz negatif benimde meme ucu hassasiyetim cok hafifledi ama gögüslerim tas gibi , birde sol kasik batmasi var ara ara ve Sag kasigimda ayni sekilde öyle abartili degil ama sagda kist varmis ya ondan galiba birde cok uykum var oglumu krese götürüp kendimi yataga atiyorum suan bile yataktayim bunu asla yapmadim 🤭 birde gece cok acikmis lluyorum yani sahur yapmicam diyorum ama kurt gibi acikmis düsüyorum sahura aclik uyandiriyo beni ama olsam oruc tutamazdim.belki diyorum 🤭kafa gidip geliyo vallaaa

Tüpbrbrk mi seninkisi de

Kizlar testi kaliteli testle tekrarladim . Bombos cikti 😭😭😭😭cok uzgunum heveslenmisdim ya 😭

Eklentiler

• 82CE9811-13C8-450B-B10D-5676F827ECC9.jpeg
    82CE9811-13C8-450B-B10D-5676F827ECC9.jpeg
    71,6 KB · Görüntüleme: 57
X